קריסות מוזרות של תוכנות במחשב! - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קריסות מוזרות של תוכנות במחשב!

Mar1b0r0

Recommended Posts

אוקיי חבר'ה אתם צדקתם , זה היה משהו בזכרונות ! היה שם איזה ג'נרי בשם "MORSE" . החלפתי אותו לאחד אחר של קינגסטון שהיה לי בבית ומאז הבעיה הסתדרה ! אך אני חייב לציין שבאותו סלוט חסר קליפס אחד שסוגר את הזיכרון...אבל אם הזיכרון לא יושב טוב הוא לא אמור לפעול בכלל לא?? בכל אופן הבעיה הסתדרה לביינתים.

אז אני יכול להמשיך להנות מהגרוטאה שלי, זה מחשב משנת 2005 חחח , נו מילא.. לגלישה וכל זה הוא מספיק לי.

תודה לכל המומחים שעזרו פה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה יכולה להיות דפוק (הכי סביר במקרה שלך), אבק על הסטיק שמקצר אותו, או הסלוט

סלוט דפוק כן יכול לגרום לקריסה ולא תמיד לא יעבוד בכלל, אבל ברוב המקרים הוא יקרוס דיי מהר (כבר בהפעלה של מערכת ההפעלה) ולא יחכה הרבה זמן -כך שפחות סביר שהבעיה אצלך בסלוט

אם הסטיק נקי וניסית אותו בסלוט אחר ועדיין הוא נכשל ב MEMTEST אז זה בוודאות הסטיק

אני משתמש ברגע זה במחשב מ 2005 וזה מחשב סבבה לגמרי - במיוחד אם 1.5G ששמתי לו. כמה יש לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה יכולה להיות זיכרון דפוק (הכי סביר במקרה שלך), אבק על הסטיק שמקצר אותו, או הסלוט

סלוט דפוק כן יכול לגרום לקריסה ולא תמיד לא יעבוד בכלל, אבל ברוב המקרים הוא יקרוס דיי מהר (כבר בהפעלה של מערכת ההפעלה) ולא יחכה הרבה זמן -כך שפחות סביר שהבעיה אצלך בסלוט

אם הסטיק נקי וניסית אותו בסלוט אחר ועדיין הוא נכשל ב MEMTEST אז זה בוודאות הסטיק

אני משתמש ברגע זה במחשב מ 2005 וזה מחשב סבבה לגמרי - במיוחד אם 1.5G זיכרון ששמתי לו. כמה זיכרון יש לך ?

ברגע שאמרתם שהבעיה נפוצה כבעיית זיכרון יש נזכרתי בסלוט במחשב שלי שיש בו כרטיס ג'נרי ובנוסף לזה שבסלוט הזה חסר קליפס (הסוגר הלבן הזה שנסגר עם הזיכרון . אז ויתרתי על MEMTEST ופשוט הוצאתי את הסטיק והפעלתי את המחשב. הבעיה נפתרה. אז הוספתי סטיק אחר , והבעיה לא חזרה.

מה דעתך האם קליפס חסר יכול לעשות בעיות? סגרתי אותו כרגע רק עם קליפס אחד. אבל הוא יושב טוב בסך הכל הכל.

וכן בסך הכל אני עם מעבד Pentium 4 3000 שהוא multi cpu גיגה ראם , יש בלוח הזה מקום ל4 סטיקים . אומנם יש לי עוד זכרונות אבל כל אחד מהם הוא של 256 . שמתי לו איזה 4 עתיק שהיה לי. למשחקים עתיקים ולגלישה זה מחשב סבבה, אני לא מפונק וזה מספיק לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקליפס לא אמור לגרום לבעיה. אם הסטיק נכנס עד הסוף (ואם לא אז הוא פשוט לא מתאים או שיש בעיה אחרת אם הסלוט), והוא נתפס מספיק חזק אם המגעים, הוא לא עושה בעיות

אם הוא נתפס חלש על ידי המגעים הוא יכול לעשות בעיות גם אם הקליפס תקין - כי הקליפס לא יעזור אם יש מגע חלש בסלוט עצמו

בהרבה מחשבים/סטיקים אכן קורה שיש מגע חלש בסלוט, והמחשב יכול לפעמים לצפצף או לא לעלות ואז צריך לנדנד את הסטיק בסלוט או להוציא ולהכניס אותו כדיי לסדר את זה (יכול לקחת כמה נסיונות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...