התארגנות לרכישה קבוצתית של דיסקים קשיחים - עמוד 18 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התארגנות לרכישה קבוצתית של דיסקים קשיחים

CyAn1de

Recommended Posts

לא מבין תאנשים פה שנלחצים יום יום מהסיפור :nixweiss:

כאילו משהו באמת ישתנה אם תקנו את זה השבוע או שבוע הבא...

תודה לאנשים שטורחים על האירגון :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מבין תאנשים פה שנלחצים יום יום מהסיפור :nixweiss:

כאילו משהו באמת ישתנה אם תקנו את זה השבוע או שבוע הבא...

תודה לאנשים שטורחים על האירגון :xyxthumbs:

נגמר המקום בדיסק ואי אפשר כמעט לעבוד על המחשב

לפי ההגיון זה הזמן לעזוב את הקבוצה וללכת לקנות לבד אבל אומרים לעצמנו: "עוד יום... עוד יום אחד... אז אולי ביום ראשון"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחשוב שהמחשב של האנשים פה הוא של הפנטגון שזה סוף העולם אם לא יהיה להם קשיח במיידי

עוד שבוע מה קרה

אין יותר טמטום מזה לקנות עכשיו שיש התארגנות קבוצתית ואחרי זה לראות כמה טמבל יצאת... אלא אם כן כסף זה לא דבר בעייתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כל כך פשוט כמו שהיה עם , מסתבר ששוק הכוננים המגנטיים בארץ מאוד בעייתי ומלא הפתעות שלא ציפינו להם...

בינתיים אנו בוחנים את ההצעות שקיבלנו עד עכשיו, ועדיין ממתינים להצעות שאמורות להגיע כנראה בתחילת שבוע הבא.

דברים סודיים או שאפשר לשתף אנשים?

כדי שנחכים ונכיר יותר איך השוק הישראלי (או העולמי) עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, ברצוני להצטרף למודים למנהלים באתר שלקחו על עצמם לטפל בקניה הזו, במיוחד כאשר היא מתבררת כפחות פשוטה ממה שציפו.

שנית, קרה, שדווקא בימים אלא נראה שמעבר לצורך הקודם שלי במקום איחסון, (ולכן קיוויתי לדיסקים חסכוניים) לפחות קשיח ראשי אחד שני עושה צרות. לכן אם ניתן הייתי שמחה אם בין הקשיחים המוצעים יהיו גם דגמים מהירים ושחרחרים יותר. בכל אופן להתקין על ירקרק נראה לי מעט לא בשל ;) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

המערכת מותקנת אצלי על כונן ירוק. השימושים הכי כבדים שלי זה פוטושופ בינוני, רינדור סרטים כבדים ושירים (תחביב יקר לליבי) ומשחקים (הכבדים של 2009-2010) הכונן פועל מצוין ואינני שמתי לב להאטה משמעותית לעומת כונן שחור של WD. השיא היה שהתוכנת רינדור פעלה באופן זהה לחלוטין הן על הירוק האיטי שלי והן על .

אם השימושים שלך פחות או יותר כמו שלי, אין שום בעיה להסתפק בירוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני אומר אבל בואו ננסה לשמור את השירשור הזה רק לרכישה המאורגנת ונעשה את השיחה של ירוק לעומת שחור (שדרך אגב מאוד מעניינת אותי) בשירשור אחר (מגיע לו אחד כזה משלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...