קניה קבוצתית של זכרון פנימי למחשב - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית של זכרון פנימי למחשב

yanivnn

Recommended Posts

ל 1333 הכי הכי פשוט...דגם קצת יותר איכותי וזה עולה...וכמובן 1600... ואני לא מדבר על יותר גבוהים.. וזה עדיין כפול ממחירים בחול...

אבל פסדר אני לא מתכוון לחפור... אין התעניינות - אין התעניינות לא קרה כלום :)

אני פשוט בא מכיוון שאם הורדנו את מחיר הSDD בכ200 שקל השמים את הגבול :)

בכל אופן כל טוב לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה קורא איכותי? לזיכרון יקר?

אם הוא מותרות ומתאים רק לאחוז קטן באוכלוסייה, במהירויות גבוהות ותזמונים הדוקים שמורים לפלח עוד הרבה יותר קטן

ובזבזן.

אלא אם כן תראה לי שימוש שם זה בא לידי ביטוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה כבר לא מותרות היום במחיר שהמכירה הקבוצתית הגיע... אם היית אומר לי את זה לפני שנה הייתי אומר לך שאתה צודק...או במחיר גבוה מעל 600-700 ל128 זה גם כן לא כדאי...אבל במחיר שהשגנו זה ממש חטא לא לקנות את זה... ולדעתי תוך שנה זה כבר יהיה סטנדרט בכל מחשב ממוצע.. לגבי הזכרונות ובכלל באופן כללי אני משתדל לכוון לדבר הכי משתלם...ולגבי הזכרונות אני חושב שאם יש טווח בין 1333 למעל 2000 אז למה לקחת את ההכי נמוך ולא לשאוף קצת יותר למעלה?...ואני לא אומר להשתגע אבל 1600 זה נראה לי די ממוצע צנוע וסביר...במחשבה ליום או שניים קדימה...אבל שוב הדעות הן רבות ויכול להיות שאני באמת טועה בגדול ואין כל צורך גם בזה אבל זה מין קו מחשבה שמנחה אותי הרבה זמן :)

אבל איך שלא נסתכל על זה המחירים בארץ הם גבוהים מהמחירים בחול...{ולא רק שאין התעניינות אלא אף יש הסתיגות לא קטנה..אז אני יורד מזה..שכחו מזה תיהיו רגועים :)}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרוצה מה KVR הפשוט.

8 גיגה עם וינדוז 7 64 ביט מניב ציון של 7.8 בדירוג "חוויה" של וינדוז. הכי גבוה זה 7.9, אז כל המאמץ הזה ותוספת כסף לא נראה לי משתלמים במיוחד. נכון שההיטסינקים נראים "מגניב" אבל זה גם לא מצדיק. :P

מה גם שיותר קל לשדרג KVR מאשר אקזוטי שאח"כ נהיה נדיר ויקר להחריד (בזכרונות זה תמיד הפוך, ישן עולה יקר, חדש עולה זול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משתלם בעליל !!

תארגנו קבוצה של אני בפנים 2T אני לוקח 3 לפחות!!

גם אני בפנים, כונן אחד של 2 טרה!

במידה והמחיר יהיה פצצה אפילו שתיים :)

אני כל פעם מוחק דברים ישנים (שלמעשה הם לא באמת ישנים אבל אין ברירה)

ואני לא רואה את עצמי מוציא סכום מטורף על HDD שלפני חצי שנה קניתי 2 טרה ב 330 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...