מעוניין לקנות מסך בין 21.5" ל23" לגיימינג- עד 1000 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות מסך בין 21.5" ל23" לגיימינג- עד 1000 ש"ח

Pr0Xy

Recommended Posts

שלום לכם.. אני מעוניין לקנות מסך לגיימינג בגודל 21.5 אינץ' עד 23 אינץ' עד 1000 ש"ח.. אבקש לקחת מוצר שיש לו יחס עלות/תועלת גבוה..

אני מבקש בכל לשון של בקשה לא להמליץ על מסכים של :nono:ואני יודע שזה די סותם פה כמה פיות :-X , אבל יש להם שירות חרא (לך תתקשר למוקד ותגיע לדל קפריסין, ואז תצטרך לשכנע אותם להוציא קריאת שירות כי זה עולה להם כסף כיוון שבארץ זו מעבדה פרטית [טרטורים קיצר, ואצלי שירות זה מעל הכל]).. :bash::pissed: חבר המליץ לי על MAG אבל אמרתי לו שהנושא בבדיקה.. מה אתם אומרים על מאג? לפי מה שאני יודע זו חרא של חברה והמוצרים גנריים לחלוטין וידועים בכך שיש להם זליגות אור, רמת שחור נמוכה וכו'..

כרגע אני די בכיוון של 2333T.. מה אתם אומרים עליו?

חוץ מהסמסונג, יש הצעות? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה זה לא הכל זה ידוע.. אבל במקרה של MAG זה גם החברה.. זו פאקינג חברת מדבקה..

בקשר למסך- רמת השחור שלו טובה (זו בעיה ידועה ב-LG)? יש לך עוד משהו שאתה יכל להמליץ עליו (אני מזכיר- עדיף בכמה שפחות)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסמסונג 2333T הוא PVA ולפי ביקורות הוא אחלה.. ד"א אתה יכל להביא מחירים מחנות מוכרת אבל שהיא לא TMS) TMS זה CD-LOG וCD-LOG זה זבל)?..:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ProXy - באת לקבל המלצה על מסך או להיות טרול? כפי שזה נראה עכשיו זה השני: "זה זבל ואל תמליצו לי, זה גם זבל, זה מה שחבר שלי המליץ אבל אני יודע שזה גם זבל..."

כשתבנה מכונת זמן, תחזור אחורה ל2010 ותקנה את ה2333T שאתה רוצה. ואז תאמר לנו האם הוא טוב למשחקים או שהוא איטי מידי וסובל ממריחות כמו שאמרו חלק מהמשתמשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה שלי - LG IPS236V אשר ברשותי.

יחס מסך 16:9

LED

IPS

ספק כח חיצוני שלא קיים בDELL (כן, גם זו המלצה במקרה שהספק כח נשרף).

כל חיבורי המחשב הסטנדרטיים - DVI VGA כשבDELL במקום חיבור קיים חיבור DISPLAY PORT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

QttP- אני פשוט אומר לכם מה אני מעדיף.. אפילו באיזה מאמר בפורום של אחד בכיר יחסית היה רשום לא לקנות מסכי מדבקה עלובים של חברות כמו MAG, , PROVIEW וכדומה.

אז כרגע מה עדיף- IPS231P או IPS236V?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IPS236V עדיף

הביקורות עליו טובות בהשוואה ל231.

וגם מהירות התגובה שלו הרבה יותר טובה מה231, למרות שהDEL עדיין עדיף עליו בגלל המחיר וגם בגלל שהוא יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

QttP- אני פשוט אומר לכם מה אני מעדיף.. אפילו באיזה מאמר בפורום של אחד בכיר יחסית היה רשום לא לקנות מסכי מדבקה עלובים של חברות כמו MAG, , PROVIEW וכדומה.

הבעיה בהמלצות כאלה היא שהן נוטות להגזים בקטלוג של חברות מדבקה. למשל רחוקה מלהיות חברת מדבקה - מדובר ביצרנית מסכים ענקית שפועלת בכל העולם. נכון שבעבר ייצרו רק מסכים גנריים משעממים (כמו גם 95% מהתוצרת של חברות "עם שם" כמו Samsung, LG...), אבל לאחרונה יש להם כמה דגמים מעניינים (מסך , מסך USB).

לכן צריך לקחת את ההמלצה להימנע מחברות כאלה או אחרות בעירבון מוגבל.

אז כרגע מה עדיף- IPS231P או IPS236V?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...