קניית SSD ב530 האם שווה? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית SSD ב530 האם שווה?

GMTK

Recommended Posts

בקצרה אני נרשמתי ואף אחד לא חזר אליי למייל כמו שהובטח. אז מה אתם מצפים ממני לעשות? תאמין לי שאני הייתי קונה את זה איתכם אם זה היה נראה רציני. אבל ברגע שלא חזרו אליי לא היססתי. ואני עוד לא פגשתי ישראלי בעל עסק אחד שמפסיד על לקוח. אל תהיה תמים היחיד שמפסיד בארץ זה הלקוח. אולי החנות תרוויח פחות אבל לעולם לעולם לא תפסיד. אחרי הכל כך מנהלים עסק מרוויח.

וכרגע בחוסר ברירה אני קונה מKSP שגם המלאי שלהם אזל... לפחות בפתח תקווה.

אז אל תרחם על החנות. תרחם על הלקוח.

בכל מקרה תודה לכולם על המאמץ שהניב פירות לא רעים בכלל. העיקר שיצא לי מזה כונן בזול לא משנה מאיזו חנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אולי החנות תרוויח פחות אבל לעולם לעולם לא תפסיד. אחרי הכל כך מנהלים עסק מרוויח.

איפה עשית את ה-MBA שלך? הרווארד?

רווח של עסק נקבע לפי השורה התחתונה בדו"ח הרווח והפסד שלו, והדרך לשורה הזאת ארוכה מאוד מאוד. למכור מוצר מסוים במחיר הפסד (כלומר התרומה השולית שלו לתזרים המזומנים של העסק היא שלילית), יכול להשתלם מאוד לעסק בטווח הבינוני והרחוק. תחשוב על זה כעל השקעה בפרסום - במקום קמפיין פרינט בעיתונות המקומית, בעל עסק יכול לחתוך את מחיר אחד המוצרים שלו בחצי, כך שבפועל הוא יפסיד עליו - אבל הוא עושה זאת מתוך ההנחה שהדבר יתרום למוניטין שלו בטווח ארוך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אף פעם לא היה מבצע של אייבורי אלא של יבואן CRG

Freesoul23 צודק לגמרי- המבצע הוא מבצע של CRG היבואן הרשמי בארץ של כונני ה-SSD של , אייבורי מחשבים מהווה מקום איסוף ונקודת הפצה במכירה הקבוצתית, והודעות לכל הנרשמים מראש למכירה הקבוצתית לגבי זמן האיסוף יצאו כבר בשבוע הבא.

תודה לכולם וכל הכבוד על ההתארגנות

שי, אייבורי מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למר מנהל המדור.... אתה שומע מה אתה אומר?

מה מכירה קבוצתית בזה אם אני יכול ללכת ולקנות את זה לבד ביותר זול? (וזה לא משנה בכמה)

אל תתעצבן... תגדיל ראש ותנסה להבין, זה מאוד הגיוני שיינטשו את המכירה הקבוצתית שלכם כי אתם לא יודעים לעמוד על שלכם.

KSP עשתה צחוק מהקנייה הקבוצתית שלכם. אז תתעצבן עד מחר אבל המצב הוא שנתתם לזה לחמוק לכם מבין הידיים. בעיה שלכם לא שלי. אני תמיד אבל תמיד אלך על אותו המוצר במחיר הזול ביותר שאוכל למצוא.

אז תודה לכם על הניסיון אבל קודם כל משום מה השם שלי לא הוזכר ברשימה למרות שנרשמתי, לא קיבלתי מייל ולא נעליים. אז לא לבכות על זה שבורחים מקנייה? גם IVORY וגם KSP 5 דקות מהבית שלי.

וזה המחיר של KSP לפני קנייה קבוצתית 520 תארו לעצמכם מה יקרה אם כולם יבואו לקנות משם? לא יורידו ל500? אני בספק אבל אתם כבר וויתרתם אז אני מוותר.

רוכב חופשי קלאסי. המחירים ירדו בגלל המכירה שהתארגנה פה ואתה הלכת לעשות מה שטוב לך לאותה שניה בידיוק בלי לחשוב מעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד הוכחה להתנהגות מגעילה....

לא חסר שבאיביי מוכרים חוסמים את ישראל

באתרי "הורדות" למיניהם - כנ"ל

DX ודומיו חושבים פעמיים לגבי שליחת מוצר "פגום"

לא חסר דוגמאות להתנהלות באינטרנט ובכל הנוגע לרכישות.

האזרח מחפש את העיסקה הזולה ביותר גם אם זה יעלה לו בצורה מסויימת במשהו אחר שהוא לא חשב עליו, העיקר שהוא "דפק מחיר פיצוץ".

אפשר גם לראות את זה בקניית כשקונים לא מבינים למה עליהם לשלם כמה מאות שקלים יותר בשביל אחריות יותר ארוכה.

בנוגע לרכישה והכדאיות של חנות/רשת, הגבתי בנושא המקורי ואעתיק לכאן:

לדעתי המחירים לא ישארו ככה, בגלל שיווק מוצלח ו"תחרות" על כל לקוח הרבה חנויות מציעות את זה במחירים מינימליים יחסית.

אני לא רואה סיבה שהכוננים ישארו במחירים נמוכים, עוד שבוע הם גם יכולים לקפוץ בכמה עשרות שקלים.

לפעמים זה עובד כשלקוח בא וקונה דיסק קשיח ועל הדרך קונה עוד משהו או אפילו מחשב שלם(!).

הדבר קורה גם ברשתות מוצרים כגון רמי לוי ובתחומים אחרים (עוף בשקל מישהו?).

הלקוח "מוצא" בית עסק שנחמד ובא לקראת הלקוחות שלו וגם מחליט לקנות שם (אם לא במיידי אז בעתיד).

הלוואי והמחירים ירדו תמיד, אך לפעמים ה"הפסד" הוא בעצם רווח וחשיבה לעתיד תוך בניית תדמית ושם-מותג לחנות X או Y.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חי בסרט, מEBAY כולל משלוח לארץ בדקתי עכשיו והכי זול כ170$ (בעיקר בגלל המשלוח) שזה כ645 ש"ח

הכי זול BUY IT NOW זה 640 שקל כמו הוא אמר חח.

הדרך היחידה להשיג מאיביי זה במכרז פומבי אבל זה יהיה קשה ולא בטוח שהמוכר יסכים לשלוח לישראל למרות שעלות משלוח צריכה להיות גג 15$.

וגם לא מומלץ כי לא נראה לי שאפשר לממש אחריות על זה בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...