טמפרטורה גבוה XFX HD 7970 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפרטורה גבוה XFX HD 7970

סוכריות MאנדM

Recommended Posts

מה שפגום פה זו העברית! ליתר דיוק אני אפילו לא יודע על מה להצביע חסור ניקוד\עברית עילגת\שגיאות.

המלצה חמה, תכניס את המארז למקפיא ותראה איך הקירור מצליח לשמור על טמפ' נמוכה.

המלצה פחות חמה להכניס את המארז לתנור ולראות איך הכ.מסך מתבשל אפילו שהמחשב לא עובד.

מסקנה לקירור יש מגבלה הוא לא יכול לקרר יותר מאשר טמפ' סביבה.

אם בדקו את הכ.מסך בטמפ' סביבה של 15 מעלות וקיבלו 40 מעלות, כלומר 25 מעלות מעל טמפ' סביבה במנוחה.

אז אם אצלך הטמפ' בחדר 25 מעלות הגיוני בהחלט שתקבל 50 מעלות.

תבין שקירור אוויר יכול לקרר עד לטמפ' של כמה מעלות מעל טמפ' סביבה. וככל שטמפ' סביבה עולה ככה יורדת יכולת לקרר.

לדוגמא אם ב0 מעלות סביבה הקירור מקרר ל20 מעלות, אז ב20 מעלות סביבה הקירור כבר לא יוכל לקרר ל40 מעלות אלא קצת פחות טוב כלומר הטמפ' תגיע מעל ל40 מעלות.

נ.ב

אני באמת לא מבין איך אנשים מנסים לעזור לך ואתה עדיין שם ז*ן וממשיך לכתוב כמו שאתה כותב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לה מבין מה אתם רוצים תבנו זה לא כרטיס רפרנס זה כרטיס משופר אם קרור משופר ושני מאווררים ולכן הוא עולה יותר והיחוד שלו זה 24 מעלות טמפרטורה חדר 19 מעלות בוא נגיד בקייץ אצלנו אז עוד 5 10 מעלות ל 20 30 מעלות יותר כרטיס אם שני ליבות קרור רפרנס נותן במנוחה 30 מעלות אז למה הכרטיס הזה לא נותן פחות מ 50 ולא משנה חם קר לילה יום אתו דבר הקרור לא מצדיק את התוספת מחיר כי הוא לא עושה את העבודה ומישחקים קלים לא כבדים הוא כבר על 75 מעלות הכרטיס לא נותן +- את מה שהוא צריך לתת ומבחנתי הוא לא עובד טוב יש בעייה בקרור אני הדבר אם השרות שלהם וניראה מה הם יגדו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהכרטיס תקין, יש כל כך הרבה דברים נוספים שמשפיעים על הטמפרטורה שלו..

המארז - מאוורר או לא? מה כמות ספיקת האוויר של המאווררים במארז?

ספק הכוח? איזה יצרן? גאנרי או מותג? פאסיבי או אקטיבי?

טמפרטורת הסביבה?

בקיצור, נראה תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשכו לחפש תירוצים או סיבות שנות ומשנות אולי אני היה יותר חכם אבל זה לא ישנה את העובדה שהכרטיס נימצא בטמפרטורה גבוה במנוחה כן יש לי כזה כרטיס אם ספק ומארז גנרי ניראה לך תמשחו לעזור אני לא יכול לשחק משחקים כבדים כי הכרטיס 80 מעלות זה הרבה לכרטיס כזה ועוד משופר אני לא מבין כרטיס רפרנס יותר קר לעומת הכרטיס הזה ואתם טוענים שזה בסדר אז בשביל מה לשלם יותר לכרטיס משופר וקרור משופר ועוד אין OC על הכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תירוצים?? שלח מייל ליצרן תבקש ממנו שיבדוק שהטמפרטורות בסדר וזהו.

הכרטיס עושה בעיות? אתה יודע מה דרישת הסף של הכרטיס מבחינת ספק כח? הספק שלך תואם?

אנחנו לא אשמים ששילמת יותר לכרטיס כזה, בסה"כ זה אחלה כרטיס עם זה הדגם של הרפרנס או מה שבחרת.

למה אתה לא יכול לשחק משחקים כבדים? בגלל שהכרטיס 80 מעלות? מה הטמפ' עבודה מקסימלית שלו לפי היצרן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק כוח מנימום 500W מומלץ 600W לי יש ספק 1200W לא גינרי של THERMALTAKE כבר רשמתי את זה גם המארז שלי לא גנרי מארז מצויין P193 V3 הכול אצלי חלקים טובים גם הקרור למעבד YASYA אז למה אני לא מקבל טמפרטורה של כרטיס מסך נורמלית +- מתחים נבדקו ואין בעיות הכול יציב לבעיה הזואת אין לי הסבר תשובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלתי אתו במחיר יותר זול אז במחיר של ספקים 750W היום יותר זול כי היה לי כרטיס כפול שהייה צריך לבד חבור שניים של 8 פין 700W 650W לא כמו ב PCIE2 שנותן הרבה יותר חשמל ואז הכרטיס עצמו יכול להיות אםW פחות PCIE3 נותן היום כפול W כך שאפשר לחסוך חשמל בכרטיס וכך לא יתחמם היום הכרטסים לא בהרבה אבל יותר חסכניים בחשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא פרייר ביכלל אמרתי שקבלתי אתו במחיר של ספק 750W אז זה היה מישתלם גם היום זה מישתלם אני בטוח שגם אם לך היתה היזדמנות לקנות ספק יותר חזק הוא מוצר אחר במחיר של מוצר חלש יותר אז גם אתה בטוח קונה נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי היום יותר יקר ב 100 150 ש"ח יותר ממה שקנתי ואני מדבר על הגירסה 750W וזה הכי זול שראתי יש גם יותר יקרים מהכי זול 1200W מחיר מוגזם יותר ב600 ש"חּ מהכי זול גנבים למה היום יותר יקר :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

הייתי חייב להגיב על הדיון המצחיק הזה פה חחחח.

ספק 1200W תשנה את השם לפראייר במקום סוכריות!

לי יש כרטיס מסך HD 7970 דגם ה-OC, על ספק של סיסוניק 520W וזה מספיק .

דרך אגב הכרטיס שלי רפרנס ובמנוחה הוא בערך 47-62 מעלות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד יכול להיות שהטמפרטורות שאתה רואה מפורסמות הן דלתא כלומר טמפרטורת הכרטיס שהם קיבלו פחות טמפרטורת החדר וזאת הסיבה שאתה רואה טמפרטורות כאלה בבנצ'ים.

אפשרות אחרת היא שהם בדקו לא בתוך מארז אלא בחוץ וזה גורם להבדל רציני בטמפרטורה, בטח אם החדר מקורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ,אתה מקפיץ דיון מלפני כמה שבועות ..

אין ממש טעם להתייחס למעלות במנוחה הם לא משקפות הרבה, אצלי הE8400 שלי לדוג' לא מראה מראה טמפ' מתחת ל35/39 סתם כי לא בא לו כשהטמפ' של המעבד היא בכלל 27 מעלות לדוג'.

מה שחשוב אלו הטמפ' במאמץ ,ועם החום שבחוץ שום קירור אויר לא יעשה ניסים מבחינת הטמפ' ,בשביל לתת לך השוואה לטמפ' שלך אז יש לי HD6850 עם קירור צד שלישי של הWindfore 2X וCM690 II עם שני מאווררי 140MM ואחד 120MM ,בחדר עם מזגן מופעל על 25 מעלות ,הטמפ' שלו במנוחה היא 38 מעלות ,ובמאמץ - זה יכול להגיע אפילו ל65 מעלות לכרטיס כשמהירות המאורר מוגדרת על אוטו'..

בכלל ,ה7970 בגרסתו הרגילה מגיעה בקלות לכמעט 80 מעלות במאמץ

47501.png

47500.png

ככה שאפילו אם צד שלישי "משופר" ,בהתחשב בחום בקיץ הזה הטמפ' שלך בסדר גמור .

אתה גם יכול להסתכל פה

http://www.techpowerup.com/reviews/MSI/HD_7970_Lightning/32.html

על הבדלי הטמפ' בין גרסת הReference לבין גרסה עם צד שלישי ולראות שהבדלי הטמפ' יכולים להיות קטנים אפילו עם משודרג .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...