מדוע HTC One S לא נמכר בארץ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדוע HTC One S לא נמכר בארץ?

Animor

Recommended Posts

חיפשתי באינטרנט חנויות בארץ שמוכרות את הסמארטפון החדש One S אולם לא מצאתי אפילו אחת. יש לא מעט חנויות שמוכרות את ה-X (הדגם היוקרתי יותר).

מישהו יודע מה הסיבה לכך? ואם יש חנות שכן מוכרת ופספסתי אותה, אשמח לקבל קישור.

אם זה רלוונטי, אני מעוניין דווקא ב-S משום שהוא קטן יותר מבחינת מימדים. הגודל של ה-X (או של S3 לצורך העניין) קצת מרתיע אותי.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מוזר.. מוכרים גם את ה- One X וגם את ה- One V.

הסיבות האפשריות להעידרות ה-S רבות ומגוונות, אני מניח שאף אחד לא ידע לתת לך תשובה מדוייקת.

יכול להיות שפשוט עוד לא הספיקו להביא אותו (תמיד מביאים קודם לכל את מכשירי הדגל), יכול להיות שיש בעיות מלאי, יכול להיות שרוצים לבדוק קודם מה קורה עם בעיית השלדה של המכשיר (היא מתחילה להתקלף בחלק מהמכשירים לאחר זמן מה, לא קריטי).

אין סיבה מיוחדת שהמכשיר לא יגיע לארץ.

כדאי לך אולי לשקול להזמין מחו"ל, מ- clove.co.uk או מ- handtec.co.uk . גם יצא זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה!

האמת שאני חושש מבעיית ההתקלפות ומחכה לראות שיש לזה פיתרון. אני לא רוצה לקנות מכשיר מהסדרה שמתחילה להתקלף אחרי שבועיים.

אם אני אקנה מהאתרים שציינת, האם לא תהיה בעיה בהתאמת ממשק ה-sense לעברית?

ושאלה שנייה - האם זה יצא זול יותר גם אחרי תשלום מכס בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע האם יש תמיכה מלאה בעברית. ב-ICS זה תחום קצת אפור, לפעמים יש, לפעמים אין... אולי מישהו כאן יודע..

לגבי המכס: כמובן שצריך לבדוק, אבל בדרך כלל גם אחרי מיסים יהיה זול יותר מלקנות בארץ. אם תזמין במשלוח רגיל (Royal Mail) גם יכול להיות שהחבילה לא תיתפס במכס, ואז בכלל הרווחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הדגם הספציפי, אבל כנראה שפשוט אין לו ממש ביקוש.

ל- אין יבואן בארץ (פעם היה, ניופאן. אבל הם ויתרו מהר מאוד והיום אין אף אחד) אז המכשירים שלהם קיימים רק בחנויות הפרטיות שמביאות אותם בעצמן.. ובגלל שכך, הנושא של ביקוש דגמים ספציפיים הופך להיות למהותי במיוחד. אף חנות לא תרצה להביא דגם שהיא לא בטוחה ב-100% שהוא ימכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר אמור להיות מכשיר הביניים של הדור הנוכחי, קשה לי להאמין שלא יהיה לו ביקוש. אמנם המחיר שלו קצת מוגזם, אבל בכל זאת. הוא גם יותר קומפקטי, ולמען האמת גם לעיתים יותר חזק מה- One X.

ל-HTC דווקא יש יבואנית (ונציגות) חדשה, "טאצ' גרופ" שמה, והיא עורכת מכירה מוקדמת ל- One X (מקור: TheMarker).

עכשיו אני רואה שיש להם עמוד באתר ל- One S, ואגב הם מבטיחים עברית מלאה, אבל הוא כרגע מוגדר כ- Coming Soon (לינק).

כנראה שפשוט לא הספיקו להביא אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

בהזמנה מClove רשום בקטן ליד כל מוצר מחיר נוסם בתוספת מס (Incl. VAT), צריך להתייחס אליו בזמנות לארץ?

וכמה המס קניה/מע"מ שמשלמים על פלאפונים? ומה הסיכוי שהם ייתפסו?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VAT זה מע"מ.

אזרחי חו"ל לא משלמים מע"מ מקומי.

מס קנייה + מע"מ על סך 34% מערך המוצר (כולל משלוח).

אם אתה מזמין בדואר רשום רגיל (Royal Mail) יש סיכויי של 50/50 להיתפס. כל משלוח אחר (אקספרס, FedEX, UPS, DHL, Priority וכו') רוב הסיכויים יחוייב בתשלום מיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר כרגע נמכר כבר ב4 חנויות בארץ

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=821267

תמחור גרוע מאוד של ה-S, ההפרש בינו ובין ה-one X הוא 30 ש"ח!

מי שקונה את ה-S במחיר הזה הוא או טמבל או בעל ידיים קטנות מאוד. אחרת, אני לא רואה הצדקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...