טאבלט אנדרואיד עם docking station ותמיכה ברשת סלולרית - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טאבלט אנדרואיד עם docking station ותמיכה ברשת סלולרית

demultiplexer

Recommended Posts

אהלן,

שקלתי לקנות את האסוס טרנספורמר, אבל אני לא מוצא דגם שתומך בתקשורת סלולרית 3g.

האם ייתכן שלא קיים כזה?

במידה ואכן לא קיים, אני מחפש אחר עם תחנת עגינה + תמיכה בתקשורת סלולרית, שהוא גם אמין ומומלץ.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל דגמי הטרנספורמר שיצאו עד היום לא תומכים בתקשורת סלולרית.

Transformer Pad Infinity 700 3G שיצא בקרוב יתמוך בתקשורת סלולרית וגם ה- Asus Transformer Pad 300 שכבר זמין להזמנה מוקדמת (ברשת באג).

מה בדיוק אתה צריך בתחנת העגינה? חיבורים נוספים? סוללה? מקלדת? רמקולים?

אם אתה צריך רק מקלדת, אתה יכול לקנות מקלדת Bluetooth חיצונית. מוטורולה לדוג' מוכרת מקלדת נפרדת לטאבלטי ה-XOOM שלה (ראה כאן), אבל זה אמור לעבוד גם עם עוד מכשירים.

לאייפאד של אפל יש הרבה תחנות עגינה, רובן של רמקולים ולעיתים גם עוד כמה חיבורים. אם זה מה שאתה מחפש אין שום בעיה. אם אתה צריך מקלדת, אפל הוציאה מקלדת חיצונית (ראה כאן) לאייפאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מעיין קופסה קטנה שמכניסים אליה כ.סים והיא פולטת ממנו "wifi" כמו נקודה חמה שיש בסמרטפונים ככה גם מכשירים ללא אופציה לתמיכה ברשת סוללרית יוכל להנות ממנה.

תבדוק אצל חברת הסלולר שלך פרטים נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

תודה על התגובה המפורטת.

לטרנספורמר מצאתי שאין תמיכה בסלולר:

http://eee.asus.com/eeepad/transformer-300/specification/

מתי ניתן לצפות ל-

Transformer Pad Infinity 700 3G?

אני צריך בתחנת עגינה מקלדת, וצריך שהיא תאפשר להעמיד את המסך על השולחן ולעבוד עליו בלי הצורך להחזיק אותו.

כמו כן, אהבתי שהתחנת עגינה בטרנספורמר עוטפת ומגנה על המסך.

שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה כן יכול לעשות הוא לקנות את אחד הטראנספורמרים ולהוסיף לו מודם סלולרי, השילוב הזה גם יוזיל את העלות הכללית של החבילה, וגם יספק לך גמישות עתידית מבחינת קישוריות. כן הייתי ממליץ קודם כל לבדוק את נושא התאימות של המודם הסלולרי הנבחר מול מערכת האנדרואיד, לא הכל עובד עם הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטרנספורמר מצאתי שאין תמיכה בסלולר:

http://eee.asus.com/eeepad/transformer-300/specification/

מתי ניתן לצפות ל-Transformer Pad Infinity 700 3G?

מוזר...

ע"פי GSMArena יש לו תמיכה ברשתות סלולריות, בדור שני (GSM), שלישי ואפילו רביעי (LTE), אם כי לא מצויין בדיוק באילו תדרים.

Transformer Pad Infinity 700 צפויי לצאת ב-2012 Q2, ז"א בחודשים הקרובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...