התקנת bit libraries 32 ב red hat 6 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת bit libraries 32 ב red hat 6

Recommended Posts

היי

התקנתי red hat 6 גירסה של x86_64 ואני רוצה להתקין בה את ה32 bit libraries support ...

הבנתי שיש אפשרות להתקין אותם פשוט זה לא הדיפולטי ...

אין לי ניסיון גדול בלינוקס .

תוכלו לעזור לי ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלינוקס משתמשים אם "מנהל התקנות" (package manager) שעובד בערך כמו חנות אפליקציות של טלפון סלולארי. ניתן למצוא שם תוכנות והתקנות שונות ולהתקין משם

מדריך לשימוש ב PackageKit - מנהל ההתקנות של דר האט

רד האט היא מערכת לינוקס בתשלום וייתכן שאם סתם הורדת אותה זה לא יתן לעשות עדכונים. אם נראה לך שהבעיה כאן, תשתמש אם פדורה שהיא גרסה חינמית של רד האט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון מערכת כללי :

הכי מומלצת לדעתי במקרה כזה היא להוריד את כל תוכן השרת של העדכונים (דיסק קשיח של כמה מאות GB יספיק בדרך כלל), ולקחת אותו לרשת הפנימית, כך שניתן לעדכן ממנו את כל המחשבים בצורה מלאה

אפשרות אחרת היא להוריד את הקבצים של ההתקנות שצריך והעדכון במחשב אחר ולהביא אותם (ב וכו). בשיטה הזאת יהיה צורך ב 2 שלבים לפחות - עדכון מנהל ההתקנות עצמו (הבסיס נתונים שלו) ואז כל הדברים שהוא מוצא לפי הבסיס נתונים החדש

התקנת תוכנה 1 כלשהיא :

אפשרות הכי "פשוטה" (אבל שיש לה פוטנציאל לבעיות) היא להוריד את ההתקנה הספציפית במחשב אחר ולהתקין ידנית. בחלק ממנהלי ההתקנות יש אפשרות להריץ "התקנת סימולציה" כשהוא בודק מה התלויות ומוציא רשימה של כל ההתקנות שצריך להוריד (ולא צריך בשביל זה), ואם הרשימה הזאת ניתן ללכת להוריד במחשב אחר (בלי לחזור פעם שניה להשלים קבצים חסרים)

הבעיה בשיטה הזאת היא שיכול לקרות מצב שמנהל ההתקנות (הבסיס נתונים שלו) מכיר גרסה X של התוכנה ובינתיים יצאה גרסה Y (והעיפו מהשרת את X), ומנהל ההתקנות לא מכיר את Y- יתכן שיש תלות חדשה או שהיא מחייבת עדכון של משהוא נוסף וכו. את זה ניתן לפתור אל ידיי עדכון של הבסיס נתונים של מנהל ההתקנות (כמו בשיטה השניה מקודם) ואז עדכון מערכת, אבל יכולות להיות כאן הפתעות - כמו למשל שבשביל להתקין תוכנה של 1MB צריך פתאום להוריד 1GB של עדכונים. בהרבה מקרים ניתן להימנע מעדכון של כל המערכת אבל יתכן שיהיה צורך בכמה שלבים כדיי להשלים את כל התלויות של ההתקנה החדשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...