שדרוג מחשב ב-1000 שקל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב ב-1000 שקל

romansah9

Recommended Posts

שלום רב לכולם.

מאחר ואני מתכוון לנקות את המחשב הנייח שיש לי בבית ולהתקין עליו את הwindows מחדש, החלטתי שאני רוצה לשדרג אותו טיפה.

המחשב הוא מ2010:

לוח אם: Gigabyte GA-P55-UD3R

מעבד: Intel i5-750 Tray

קרור למעבד: CoolerMaster Hyper TX3

כרטיס גרפי: Gainward nVIDIA GeForce GTS 250 1024MB PCIe

זיכרון: OCZ 4096MB (2048MBx2) 1333Mhz CL 9-9-9-20 Gold

דיסק קשיח seagate barracuda 7200 rpm 500 gb

ספק כוח chieftech aps-400s

מארז ללא ספק Setto 1000 Black

רציתי להוסיף דיסק קשיח שייתן יותר חופש פעולה (באזור 1TB או 2TB), ולזרז לו את את הפעולות הפשוטות של עליית המערכת,כמה קבצים, ודפדפן (פשוט כי הוא כבר לא ממש משמש למשחקים).

כמובן שאני יודע שאופציית לא משתלמת במובן הזה אז רציתי גם להבין את אפשרות RAMCACHE, והאם היא אפשרית במחשב הנ"ל או שאני צריך להסתדר עם מה שיש. (להוסיף אולי RAM)

סה"כ הכרטיס מסך לא רלוונטי לשדרוג הנ"ל. לא נדרש ממנו הרבה.

תודה לעוזרים מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה רוצה לשדרג אותו? כיצד הוא מגביל אותך כעת?

בעיקרון, במידה והשדרוג העיקרי שלך זה הוספה של , אמליץ לך לחכות מספר חודשים (שכן לפי מה שהבנתי זה לא דחוף או קריטי) שכן מחירי הכוננים הקשיחים עדיין גבוהים בעקבות ההצפות בתאילנד שהיו לפני מספר חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני אחכה עם הכונן הקשיח. יש אפשרות לזרז לו את העבודה הרגילה, כמו עליית ופתיחה של מסמכים? כמו ששאלתי מקודם אני מכיר את נושא כונני הssd אבל הנושא יקר ועדיין לא הכי משתלם. שמעתי שיש אפשרות לנצל זכרון על מנת לשמור קבצים שבשימוש שוטף. האם האפשרות הזאת אפשרית במחשב הזה או שיש לי רק אופציית הגדלת הRAM בשביל להשאיר למחשב יותר "אוויר" לנשימה.

כי אם זה רק , אז השדרוג יצא באזור ה100 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימוש בראם כנפח זמני מגביל אותך לנפח קטן מאוד ואתה תרד מזה מהר מאוד, מעבר לעובדה שאתה רוצה לשפר זמני גישה בכללי ולא לדברים ספציפיים.

לצורך שיפור זמני גישה כוננים קשיחים לא יעזרו לך. אתה צריך כונן בנפח סביר או בנפח קטן אם תשתמש בו כמעין קאש (משהו שלוח האם שלך לא תומך בו).

הייתי ממליץ לך בכללי לחכות עם השדרוג. המחירים של כונני ה- והקשיחים יורדים בהדרגה לכן אתה רק תרויח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...