מארזים, מה עדיף? Antec P280 או Corsair Carbide 500R - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארזים, מה עדיף? Antec P280 או Corsair Carbide 500R

Kzer-Za

Recommended Posts

לגבי , ההמלצה שלי היא איזשהו ספק של seasonic. לי יש את ה- s12ii 520w ואני לא שומע אותו כמעט.

לגבי המפרט, אפילו שזה לא פורום מפרטים, האם הוא מיועד למטרות גיימינג או מטרות אחרות? אם זה למטרות גיימינג זה מפרט מבוזבז מאוד, כי יחסית לסכום שאתה מוציא עליו זה כרטיס מסך חלש. אם אתה סגור על הכרטיס מסך הזה, אז לדעתי אין לך צורך ב-500r.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מראש אשלול את כרטיס המסך שהינו לא משתלם בעליל, אמליץ להחליף ל-M4 128 גיגה וחוץ מזה הלוח מעט מבוזבז אבל זה כבר שיקולים של פיצ'רים והעדפה.

לנושא, ציינת שאתה מפחד שהמאוורר הגדול שב-500R יהיה רועש ואני חייב לומר שאתה די טועה, לי יש HAF 932 עם שלושה מאווררים גדולים יותר ולא שומעים אותו אפילו. להפך מאווררים גדולים הם שקטים יותר מעצם זה שהם דוחפים כמות גדולה של אוויר בקצב סיבובים לדקה נמוך מאוד (800 RPM).

אבל (וזה אבל גדול ביחס שלאר המארזים המוצגים) ה-500R לא ייתן את רמת השקט שה-P280\183 או R3 או 550D (שנראה מעניין) וגם מוצרים קורסאיר מתומחרים מארץ במחירים פשוט הזויים ביחס למחירם בחו"ל (בעיקר מארזים) וגם התמחור ההתחלתי בחו"ל לא נחשב זיל הזול.

וד"א, מהם שימושי המערכת המתוכננת? אם מדובר בגיימינג אפשר להתפשר בלוח האם ובזכרונות ולרכוש כרטיס יותר "רציני".

אוופס, אני רואה שהגיבו מעליי :hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני אנסה להתייחס לכל מה שנאמר.

ראשית, היות וזה לא פורום מפרטים אני מקווה שזה בסדר להסיט את הדיון ככה מנושא המארזים, בשבילי אני כמובן שמח לקבל את ההמלצות וההצעות בקשר למפרט והמארז.

מטרת המפרט הוא לשימוש ביתי יומיומי ובין היתר אני גם מבצע הרבה עריכת תמונות. לא וידאו, לא גרפיקה משוגעת, פשוט image processing.

אני מריץ לא מעט תוכנות במקביל כך שהרצון שלי היה לבנות מפרט שמיועד לביצועים טובים (עם חומרה שתחזיק מים לאורך זמן)..

מבחינת גיימינג, אני לא גיימר - למי יש זמן. אבל אני כן משחק כשמתאפשר, עכשיו בעיקר סטארקרפט אבל ה- החדש יעבור אצלי ללא ספק. לא רציתי לבנות מארז מוכוון גיימינג כי גם אם אני משחק אני לא מצפה להעמיד את המשחק על מאפייניו הגרפיים הכי חזקים.

אני לא מתכנן אוברקלוקינג בשלב זה אבל אני תמיד מעדיף שתהיה האופציה ולכן גם בחרתי במעבד הזה.

מבחינת הלוח אם, יכול להיות שמה שבחרתי הוא אוברקיל לצרכים שלי, אני עוד מתלבט.

מבחינת הכרטיס מסך שרשמתי, פשוט ניסיתי למצוא משהו טוב באמצע אבל באמת זה תחום שטרם בדקתי ממש (לא מכיר את ההבדלים המהותיים בין הדגמים מבחינת ביצועים, טמפרטורות וכד). אני סקרן לראות איך המעבד החדש של אינטל יתמודד עם המעבד הגרפי המובנה לפני שאני מחליט לרכוש כרטיס.

בקשר לקירור למעבד, חשבתי על ה-Scythe Mugen 3 שאמור להיות שקט אבל זו החלטה שגם תהיה מושפעת מהמארז והמאווררים בסופו של דבר.

בקשר למאוורר של ה-500R, אני מסכים שדווקא מאווררים גדולים יותר הם יותר שקטים אבל הכוונה שלי הייתה שהחור הגדול הזה בצד המארז מאפשר לרעש לצאת החוצה בלי מפריע ולכן בסופו של דבר להיות פחות שקט.

מאז פתיחת השרשור הזה כבר הצלחתי להבין שמבחינת רמת שקט ה-280 עוקף. אני יותר מתחבר לאופן שבו הקורסייר בנויים (בעיקר ה-550D).

ציינת שהיית הולך על ה-M4 128GB, למה? הוא יקר בקצת יותר מ-100 שקל ושמעתי דברים טובים מאוד על Force.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...