מארזים, מה עדיף? Antec P280 או Corsair Carbide 500R - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארזים, מה עדיף? Antec P280 או Corsair Carbide 500R

Kzer-Za

Recommended Posts

הי,

אני מחפש מארז Performence למפרט שיכיל לוח Z77, מעבד אינטל 3570 (שנהב:), דיסק ודיסק קשיח 2TB, 16GB 1600, בתור התחלה ללא כרטיס גרפי (נראה איך עובד המעבד של אינטל) וספק כוח שטרם הוחלט.

מבין שהסתכלתי עד כה מצאו חן בעיניי שני המארזים לעיל כאשר אני אוהב הרבה יותר את המראה של ה-280 אבל הוא מאוווד גדול ויש לו דלת שזה חסרון מבחינת עמדת העבודה שלי.

ה-500R עושה רושם טוב אבל המאוורר הגדול בצד מדאיג אותי מבחינת כניסה של אבק ורעש.

חשוב לי שהמארז יהיה חדיש (עם USB3), מודולרי, שקט ונאה. התקציב הוא עד 600 שקל.

אני אשמח לשמוע ממישהו שיש לו את אחד מהמארזים שציינתי או אם לחילופין יש המלצה למארז אחר דומה להם מבחינת פונקציונליות.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם גם עם דלת אבל מאוד אלגנטי - תבדוק את ה-R3 של .

בדקתי אותו, אני כבר לא זוכר מה זה היה שגרם לי לרדת ממנו.

באמת במבט נוסף הוא מאוד נאה... וגם קצת יותר קומפקטי - אני אבחן אותו שוב.

אתה משתמש בו? יש לך רשמים מבחינת נוחות הרכבה, מודולריות של המארז, וכמובן ורעש?

תודה על ההצעה, אשמח לקבל עוד הצעות שאולי לא יצא לי לבחון וכמובן רשמים מהמארזים שציינתי אם מישהו התנסה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק בדקתי אותו לעומק וגם לא התקנתי מערכת בתוכו.

ההתרשמות שלי הייתה טובה מאוד - הוא די מרווח ונראה מאוד נוח לעבודה.

על פי ביקורות ה-R3 עומד בקו אחד עם ה-P280 מבחינת רעש ואף מעט שקט יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נזכרתי עכשיו שלא מצא חן בעיניי שהפילטרים לא הכי נגישים, שהדיסקים הקשיחים דורשים ברגים (איכס), הפריע לי שה-RESET הוא בתוך הדלת... דברים קטנים בסך הכל. אמנם המראה שלו, הגודל וכל השיכוך רעשים הזה בכל חור וחור גורמים לי לתהות מחדש.

משגע אותי שכל הדלתות של המארזים נפתחות שמאלה... אני היחיד בעולם שהמארז נמצא מימינו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסתכל על המארז שלי ואני תוהה - מתי בפעם האחרונה פתחתי את הדלת? ונזכרתי, מתישהו לפני כמה חודשים כשהדלקתי אותו אחרי הפסקת חשמל.

נקודה למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי למסקנה שלמרות שה-Fractal R3 מאוד יפה הוא לא מספיק מדוקדק בשבילי.

מצאתי לעומת זאת את ה- Osbidian 550D.

מאוד הרשים אותי מבחינת מה שקראתי...

אמנם לא הצלחתי למצוא אותו בארץ... מישהו יודע משהו בנוגע לזה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משגע אותי שכל הדלתות של המארזים נפתחות שמאלה... אני היחיד בעולם שהמארז נמצא מימינו?

לא, אתה לא היחיד.

היה לי מארז של שהדלת נפתחה ימינה (נמסיס).

אני מצטרף להמלצה על R3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד שתי אופציות טובות למארז שקט:

ה - CM SILENCIO 550, לינק - http://www.iqpc.co.il/home/showItemMenu.asp?id=9023

ביקורת - http://www.silentpcreview.com/cm-silencio550

וה - NZXT H2, לינק - http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=5453

ביקורת - http://www.silentpcreview.com/nzxt-h2

לפי ביקורות ה - נראה מעט טוב יותר והייתי ממליץ עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם מארזים מצוינים, ולדעתי המארזים אולי הכי טובים בטווח המחירים שלהם מכמה סיבות:

-איכות בנייה מעולה (יותר טובה מ-fractal או nzxt)

- סידור כבלים מצוין בשניהם (בעיקר ה- שהוא המלך של סידור הכבלים)

- מרווח גדול- הם יכולים להכיל כמעט כל מערכת שתרצה (למעט לוחות אם גדולים במיוחד או מערך 4 כרטיסים, אבל אני מניח שאם יש לך אחד מאלה יש לך תקציב למארז טיפה יותר יקר)

עכשיו יש כמה הבדלים משמעותיים ביניהם:

- ה-p280 בנוי הרבה יותר לשקט וסולידיות. הקירור סטוק שלו טוב, אך אם אתה עומד להכניס לשם מערכת שתוציא הרבה חום כדאי להוסיף עוד כמה מאווררים. החיצוניות שלו מאוד סולידית ומשתלבת בכל סביבה. לדעתי המארז טיפה משמעמם, אבל פה זה בחירה שלך.

- ה-500r מארז עם מאורר היטב, יש לו סידור כבלים מעולה, יש לו מראה חיצוני לדעתי ממש יפה (מצד אחד בולט ומרשים עם הלדים הלבנים והניגוד בין השחור ללבן בצבע המארז) ומצד שני לא מכוער וילדותי כמו מארזים של cm,,, למרות הלדים והכל יש בו משהו הרבה יותר סולידי ומתוחכם ממארז כמו ה- haf-x.

דרך אגב, כנראה עוד כמה ימים אני אקנה את ה-500r. אם אני אקנה אני אעלה של המארז ואשמח לענות על שאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההצעות.

במבט ראשון ה-CoolerMaster 550 עושה רושם נחמד, אני ארד לעומקם של דברים ואקרא קצת.

מאוד רציתי לאהוב את ה-Fractal R3 כי הוא קומפקטי יפה ושקט ועל פניו מכיל מה שצריך אבל באמת משהו באיכות הבנייה שלו מפריע לי. כאילו לא ירדו לפרטים מספיק מבחינת הארגון שלו בפנים, לא מיושר בקו אחד עם היעילות של המארזים היום (מבחינת פונקציונליות).

מבחינת ה-500R, אני כמובן אשמח לשמוע רשמים אחרי שתרכיב בו את המערכת שלך (ballcall2), במיוחד לעד כמה הוא שקט או לא. אני חושש שהמאוורר הגדול הזה בצד הולך להרעיש לא מעט ואשמח להתבדות.

הייתי סגור על ה-280 לחלוטין עד שהבנתי עד כמה הוא פשוט גדול! אני אוהב אותו יותר מבחינת המראה (קו נקי) אבל הגודל... הגודל...

הכי התלהבתי עכשיו מה- 550D אבל אין אותו בארץ. אז שוב אני חוזר ל-280 שנמצא בברירת מחדל כעת עד/אם אמצא משהו אחר.

הצעות נוספות יתקבלו בשמחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ל-p183 יש כמה חסרונות משמעותיים, מהיותו קצת מיושן:

- אינו צבוע בשחור מבפנים

- סידור כבלים גרוע בהרבה משני המארזים האחרים

- פחות מרווח

- אפשרויות קירור פחות נרחבות

עדיין, זה מארז טוב מאוד עם איכות בנייה מעולה, ומראה חיצוני גם מאוד יפה (לטעמי יותר יפה מה-p280).

דרך אגב, אתה אומר ששקט חשוב לך- אז איזה חומרה אתה בדיוק הולך לשים במארז (זה די יעזור לקבוע איזה מארז מתאים לך). כלומר מצד אחד אם עכשיו אתה תשים gtx680 עם h70 למעבד (סתם דוגמאות) גם מארז 'שקט' לא יעזור לך כי המערכת תהיה רועשת. מצד שני אם אתה הולך לשים חומרה שלא מתחממת הרבה, אין טעם למארז כל כך מקורר ופתוח כמו 500r.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מסכים בנוגע ל-P183 V3 וחסרונותיו נובעים בעיקר מהיותו מיושן.

בהתחלה חשבתי עליו ובגלל החסרונות המדוברים קפצתי ל-280.

מבחינת חומרה, אני לא סגור על הדגמים הספציפיים עדיין אבל הערכה גסה:

מעבד: Intel i5-3570K

לוח: Gigabyte GA-Z77X-UD5H

זכרונות: G.Skill Ripjaws X 16B (2x8) 1600Mhz CL9 או דומה לו.

כרטיס גרפי (שיירכש רק בהמשך ואני עדיין צריך לעשות את המחקר בנושא): NVIDIA GeForce GTX550 Ti 1GB

דיסק קשיח: Force 120GB SSD

דיסק קשיח מגנטי: Caviar Green 1TB/2TB

כונן אופטי: כלשהו

ספק כוח: עדיין פתוח (מחפש המלצות)

מאווררים: כתלות במארז

*ייתכן שבהמשך המארז יקבל עוד 2 דיסקים קשיחים GREEN.

נראה לי שזהו אם לא פספסתי משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...