ת'רד מכירה קבוצתית SSD - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד מכירה קבוצתית SSD

ag43

Recommended Posts

• תגובות 620
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עברתי עכשיו על כל התגובות לת'רד הזה כדי להתכונן.

לדעתי המספרים נחמדים אבל הרבה אנשים כתבו באיזה מחיר הם יהיו מוכנים לקנות.

הבעיה היא שהמחירים שמופיעים שם חלקם הם מחירים שאנחנו היינו שמחים לקנות גם :-)

יהיה מעניין לראות מה יקרה עם הכמות הסופית ובאיזה מחיר זה יסגר. כי בעצם...

אנחנו נכון להרגע (אלא אם קרושיאל יחליטו פתאום להוריד מחיר למוצר בצורה בינלאומית) ממש לא מתקרבים לשאיפות של הכותבים פה.

נסו לראות כמה זה עולה באתר של קרושיאל העולמית.... המחיר ל 128GB עומד על כ 135$

תכפילו ב 3.8. תוסיפו עוד 16% מע"מ ותגיעו ..... ל 595 ש"ח.

וזה לא כולל משלוח מארה"ב ולא איזה רווח לחנות (כי היבואן קונה את זה זול יותר מהמחיר באתר של היצרן בחו"ל אבל הוא גם צריך להחליף עם מקולקל ועוד כל מני סיבות שהוא מרוויח עבורן)

ולכן יהיה מעניין לראות :-) אני מניח שגם החנות הכי חמודה לא תוכל למכור את זה במחירים של מתחת ל 620 ש"ח (או משהו דומה) ללא דמי משלוח כמובן (גם החנויות קונות בולים ומעטפה וביטוח לחבילה שלא תאבד)

מעניין :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר רדו מהמחירים כרגע, עכשיו תאספו כמויות של אנשים ושיש לכם את הרשימה הסופית תלכו לחנויות ותגידו "יש לנו 50 איש איזה מחיר אתם עושים" ואז לפרסם מחיר, כי עכשיו מה שקורה אתם גורמים לאנשים להתלבט אם להירשם וזה פוגע במספר הנרשמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות בהחלט. אבל לא בטוח שהיבואן יסכים להתעסק במשלוחים.

אני אומר רדו מהמחירים כרגע, עכשיו תאספו כמויות של אנשים ושיש לכם את הרשימה הסופית תלכו לחנויות ותגידו "יש לנו 50 איש איזה מחיר אתם עושים" ואז לפרסם מחיר, כי עכשיו מה שקורה אתם גורמים לאנשים להתלבט אם להירשם וזה פוגע במספר הנרשמים

זה לא מדוייק. רישום בדיון הזה הוא לא התחייבות לקניה בכל מצב אלא הבעת נכונות במידה ואכן תהיה מכירה כדאית.

אני מסכים שהצהרות כמו "במחיר של 400 שח אני קונה 15 כוננים של 128gb" הם קצת טפשיות מאחר ומחיר המוצר הרשמי גבוה בעשרות אחוזים.

מחירים רגילים (ומספר הצעות מוזלות) מפורסמים בדיון המקורי. אפשר לקחת אותם כרפרנס למחיר התחלתי - שירד כתלות במספר המצטרפים לקבוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כמות אנשים גדולה אולי אפשר לפנות ליבואן עצמו כדי להגיע למחיר יותר אטרקטיבי. ???

ממש לאץ אף יבואן לא יתעסק עם מכירה כזאת. הוא יכול למכור לך ישירות את כל הכמות - אתה תשלם הכל בעצמך. ואז תשבור את הראש עם כל הרשימה שיש פה. בעצם תעשה את העבודה של חנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי עכשיו על כל התגובות לת'רד הזה כדי להתכונן.

לדעתי המספרים נחמדים אבל הרבה אנשים כתבו באיזה מחיר הם יהיו מוכנים לקנות.

הבעיה היא שהמחירים שמופיעים שם חלקם הם מחירים שאנחנו היינו שמחים לקנות גם :-)

יהיה מעניין לראות מה יקרה עם הכמות הסופית ובאיזה מחיר זה יסגר. כי בעצם...

אנחנו נכון להרגע (אלא אם קרושיאל יחליטו פתאום להוריד מחיר למוצר בצורה בינלאומית) ממש לא מתקרבים לשאיפות של הכותבים פה.

נסו לראות כמה זה עולה באתר של קרושיאל העולמית.... המחיר ל 128GB עומד על כ 135$

תכפילו ב 3.8. תוסיפו עוד 16% מע"מ ותגיעו ..... ל 595 ש"ח.

וזה לא כולל משלוח מארה"ב ולא איזה רווח לחנות (כי היבואן קונה את זה זול יותר מהמחיר באתר של היצרן בחו"ל אבל הוא גם צריך להחליף עם מקולקל ועוד כל מני סיבות שהוא מרוויח עבורן)

ולכן יהיה מעניין לראות :-) אני מניח שגם החנות הכי חמודה לא תוכל למכור את זה במחירים של מתחת ל 620 ש"ח (או משהו דומה) ללא דמי משלוח כמובן (גם החנויות קונות בולים ומעטפה וביטוח לחבילה שלא תאבד)

מעניין :-)

דיי אתה שובר לי את הלב....

בחול אפשר להשיג את 128GB ב115 דולר

וזה בתור צרכן פרטי.

יבואן יכול להשיג יותר זול.

אז לא צריך לחרטט כדי להשיג את אהדת הקהל.

כל חנות תציע את מה שהיא יכולה ואנחנו נבחר את ההצעה הכי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...