ת'רד מכירה קבוצתית SSD - עמוד 23 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד מכירה קבוצתית SSD

ag43

Recommended Posts

אנו לא מציגים את קשימת הקונים כדי לא לפגוע בצנעת הפרט. נבדקת אפשרות להלעות קשמית קונים ודגמים שיזוהו ע"פ כינויהם בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 620
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראו איזה חוצפה! אף אחד לא חייב לנסוע לכרמיאל למימוש אחריות, זה בפירוש לא נכון:

Qs7hQ.png

בקנייה הקבוצתית דרך היבואן הרשמי - את האחריות ניתן לממש במהלך ה3 שנים דרך כל אחד מסניפי אייבורי שפרוסים ברחבי הארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו איזה חוצפה! אף אחד לא חייב לנסוע לכרמיאל למימוש אחריות, זה בפירוש לא נכון:

Qs7hQ.png

בקנייה הקבוצתית דרך היבואן הרשמי - את האחריות ניתן לממש במהלך ה3 שנים דרך כל אחד מסניפי אייבורי שפרוסים ברחבי הארץ.

חחח בסדר נו הם מחרטטים קצת כדי לנסות לשמור על לקוחות P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגיל מסריח או מה שלא תרצו KSP הורידו לכולם את המחיר עוד ועל זה אני רוצה להגיד להם תודה

KSP - תודה רבה

אני לא רוצה שאף אחד יפסיד ואני גם בטוח שאף אחד לא ימכור במחיר הפסד אבל אם KSP יכולים אז גם היבואן יכול...ואני מסכים לגמרי שאם כל הבאלגן מסתכם בשקל שתיים אז וודאי שהיושר מחייב להשאר נאמן ליבואן אבל אם יש הפרשי מחירים ניכרים אז אותי בכל אופן הכיס מחייב ואין לי סנטימנטים מיוחדים לאף אחד.. כי שוב אם KSP יכולים אז גם היבואן יכול...ואף אחד לא מוכר בהפסדים אלא פשוט ירויחו קצת פחות {כמו שבאת הדברים אמורים לעלות ולא כמו ששוחטים לנו תפנים פה על כל דבר!}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העדפתי לא להגיב לו כי זה באמת לא ראוי אז איחלתי לו בהצלחה :)

יניב תתפלא.

השוק שלנו לפעמים מוכרים במחירי הפסד בשביל למשוך לקוחות.

אני אתן לך דוגמא את רשת כפר השעשועים - שעושים במחירי הפסד עד כדי כך שלמרות ההכנסות הגבוהות שלהם, הם עדיין בהפסד.

במקרה של ksp זה מוצר אחד מבין כל המבחר שלהם אבל הפרסום שהם יקבלו אפילו אם ימכרו במחירי הפסד הוא הרבה יותר משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה המקום לשאלה.. אבל אשאל בכל מקרה..

למישהו יש ניסיון עם הכונן מבחינת ביצועים בעולם האמיתי? [כן כל אחד יכול לחפש REVIEW באינטרנט אבל לשמוע חוו"ד של מישהו אחר שהיה לו ניסיון זה עדיף בהמון]

תודה מראש ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגיל מסריח או מה שלא תרצו KSP הורידו לכולם את המחיר עוד ועל זה אני רוצה להגיד להם תודה

KSP - תודה רבה

אני לא רוצה שאף אחד יפסיד ואני גם בטוח שאף אחד לא ימכור במחיר הפסד אבל אם KSP יכולים אז גם היבואן יכול...ואני מסכים לגמרי שאם כל הבאלגן מסתכם בשקל שתיים אז וודאי שהיושר מחייב להשאר נאמן ליבואן אבל אם יש הפרשי מחירים ניכרים אז אותי בכל אופן הכיס מחייב ואין לי סנטימנטים מיוחדים לאף אחד.. כי שוב אם KSP יכולים אז גם היבואן יכול...ואף אחד לא מוכר בהפסדים אלא פשוט ירויחו קצת פחות {כמו שבאת הדברים אמורים לעלות ולא כמו ששוחטים לנו תפנים פה על כל דבר!}

התכוונת הפוך נראה לי, שכולנו הורדנו ל KSP את המחיר ובמיוחד היבואן שהציע מחיר אטרקטיבי לכמות אנשים גדולה ולא השאיר ל KSP ברירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה המקום לשאלה.. אבל אשאל בכל מקרה..

למישהו יש ניסיון עם הכונן מבחינת ביצועים בעולם האמיתי? [כן כל אחד יכול לחפש REVIEW באינטרנט אבל לשמוע חוו"ד של מישהו אחר שהיה לו ניסיון זה עדיף בהמון]

תודה מראש ;D

אני עם הכונן בגרסת ה64 ג'יגה כבר כמעט חודשיים והביצועים הם פשוט מעולים! עליית וינדוס בפחות מ20 שניות (אזור ה15 ואף פחות) . העלאת מפות במשחקים בתוך 5-10 שניות (תלוי בגודל ובמשחק) וחוויה חלקה לגמרי בכל מצב שימוש.

במשך החודשיים האחרונים לא קיבלתי אפילו תקיעה אחת או BSOD ככה שמה שאומרים על האמינות שלו פשוט נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמדהים זה בזאפ רשום המחיר של 128 על 610 שקל ל KSP

בשניה אחת הם קיזזו 80 שקל והגיעו ל 530, יש להם יד חזקה על ההדק הם לא מוותרים ונראה לי שהיבואן הפסיק להוריד מחירים כי כנראה הבינו שם שלא יעזור להם להוריד KSP פשוט ירדו יותר נמוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכמה חברים שלי יש אותו, כל פעם שאני אצלם אני אומר לעצמי שזה בזבוז כסף. במחיר הזה זה לא בזבוז כסף וזה משתלם מאוד. KSP מוחקים תגובות בפייסבוק, על מימוש האחריות בקנייה הקבוצתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם הכונן בגרסת ה64 ג'יגה כבר כמעט חודשיים והביצועים הם פשוט מעולים! עליית וינדוס בפחות מ20 שניות (אזור ה15 ואף פחות) . העלאת מפות במשחקים בתוך 5-10 שניות (תלוי בגודל ובמשחק) וחוויה חלקה לגמרי בכל מצב שימוש.

במשך החודשיים האחרונים לא קיבלתי אפילו תקיעה אחת או BSOD ככה שמה שאומרים על האמינות שלו פשוט נכון

זה גם תלוי במעבד.

אני עם ה- בשני מחשבים, אחד חלש משמעותית מהשני, וההבדלים בין המעבדים מורגשים.

למשל הטעינה של הוינדוס, במחשב החלש יותר איטית, וההבדל מורגש בצורה יותר משמעותית מאשר עם כוננים מכניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנו לא מציגים את קשימת הקונים כדי לא לפגוע בצנעת הפרט. נבדקת אפשרות להלעות קשמית קונים ודגמים שיזוהו ע"פ כינויהם בפורום.

אז אם אפשר לדעת כיצד אני מוודא לאיזה כונן נרשמתי והאם אני ברשימה עצמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...