ת'רד מכירה קבוצתית SSD - עמוד 14 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד מכירה קבוצתית SSD

ag43

Recommended Posts

יש בעיה טכנית שמעכבת את שליחת המייל. אל תדאגו, לא נשכח אף אחד. אסף - אין לי זמן לענות להודעות של כל אחד (ותאמין לי שקיבלתי יותר מדי).

באופן עקרוני - כשנסגור את הקניה נעביר את רשימת המזמינים לCRG שתשלח למחרת את הכוננים לסניפים המתאימים ושם יהיה ניתן לאסוף אותם ולשלם בעבורם ע"י הזדהות בשם.

מבחנית מתאמים - באסה. יש מספר יחידות בודד וכנראה שרק לקראת סוף השבוע יגיע מלאי נוסף. ננסה להשאיר את המחיר לשבוע הבא למי שירצה להגיע פעמיים.

עכשיו שניתן לבצע את העיסקה דרך סניפיי אייבורי בתנאי התשלום שלהם, איך אפשר לשנות את פרטי האיסוף בהרשמה לאייבורי ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 620
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדכון: לאחר שהמכירה תסגר והכוננים יגיעו לסניפים המתאימים אייבורי ייצרו קשר עם המשתתפים בקניה ויודיעו להם לבוא לאסוף את הכונן. הם גם ייצרו קשר עם מי שביקש משלוח על מנת לתאם פרטים.

@ADIZ

בדיוק בשביל זה מיועד המייל שיצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון: לאחר שהמכירה תסגר והכוננים יגיעו לסניפים המתאימים אייבורי ייצרו קשר עם המשתתפים בקניה ויודיעו להם לבוא לאסוף את הכונן. הם גם ייצרו קשר עם מי שביקש משלוח על מנת לתאם פרטים.

@ADIZ

באמת שכל העניין עם איבורי נהיה מסובך..האחריות תהיה אצל איבורי או אצל היבואן בפ"ת?

איך אני יודע אם טני מקבל אריזת ריטייאל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באים לקראתך כדי לחסוך לך דמי משלוח ואתה מתלונן על סיבוך? האחריות תהיה ככל הנראה אצל אייבורי או אחד מהחברות האחרות שעובדות עם CRG, יש די והותר מפוזרות בארץ. אנחנו נשתדל לשלוח לפי בקשות האנשים, מקסימום בתחילת השבוע הבא אמור להגיע משלוח נוסף של כונני כך שמי שלחוץ לו ולא ישאר מהמלאי הנוכחי יוכל לחכות כמה ימים ולקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באים לקראתך כדי לחסוך לך דמי משלוח ואתה מתלונן על סיבוך? האחריות תהיה ככל הנראה אצל אייבורי או אחד מהחברות האחרות שעובדות עם CRG, יש די והותר מפוזרות בארץ. אנחנו נשתדל לשלוח לפי בקשות האנשים, מקסימום בתחילת השבוע הבא אמור להגיע משלוח נוסף של כונני כך שמי שלחוץ לו ולא ישאר מהמלאי הנוכחי יוכל לחכות כמה ימים ולקבל.

כל מה שנעשה פה מבורך :yelclap: אבל חושב שצריך להבהיר כמה דברים בפוסט הראשי (בכתבה) כדי למנוע שאלות ובלבול (בכל זאת יש בסביבות 50 קונים ולא כולם מבינים גדולים):

1)האם מגיע עם כבל SATA וברגים..אם רק בריטיאל אז לציין?

2)אני זוכר שנאמר שיש הפרש 5 דולר בין M4 ל- C400..עוד אקטואלי?

3)מי שרוצה לקנות נרשם לרשימה בדגם המתאים ומחקה לטלפון/מייל..או מגיע לסניף שרשם?

4)האם ניתן לציין בהזמנה איזה מהחברות אני רוצה..או שזה מזל?

5)לגבי האחריות כבר עניתה..אבל נשמע שזה דורש בירור נוסף עם היבואן.

בשביל המשך קנייה נעימה יותר כדאי להסדיר את הדברים הללו.

בכל מקרה ח"ח למארגנים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הצטרפתי ל-128GB. צריך לרשום אותי כאן או שמספיק בקישורים (הקישור של ה-128GB) של הדגמים בעמוד הראשון.

בכל אופן יש מידע על כמה זמן בערך עד שזה יגיע לסניפים (IVORY)?

הם יגיעו עם הקושחה העדכנית או שצריך לעדכן אותם? אין לי כוח להתחיל להסתבך עם זה. אם תהיה בעיה בכונן כתוצאה עדכון הקושחה, ניתן יהיה לממש אחריות על כך?

בנוסף מאיפה אני מוריד קושחה לכונני . עדיין לא נרשמתי (אני הירשם במהלך היום).

מישהו יכול לענות על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@ADIZ

Ag43 אני לא קיבלתי את המייל המדובר...? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין בקניית ומתלבט בין 64 לבין 128

מה ההבדל ביניהם במהירות כתיבה קריאה

ודבר נוסף יש ברשותי מארז cm690 , הכונן יכנס בו בלי צורך בקומבינה בהרכבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שנעשה פה מבורך :yelclap: אבל חושב שצריך להבהיר כמה דברים בפוסט הראשי (בכתבה) כדי למנוע שאלות ובלבול (בכל זאת יש בסביבות 50 קונים ולא כולם מבינים גדולים):

1)האם מגיע עם כבל SATA וברגים..אם רק בריטיאל אז לציין?

2)אני זוכר שנאמר שיש הפרש 5 דולר בין M4 ל- C400..עוד אקטואלי?

3)מי שרוצה לקנות נרשם לרשימה בדגם המתאים ומחקה לטלפון/מייל..או מגיע לסניף שרשם?

4)האם ניתן לציין בהזמנה איזה מהחברות אני רוצה..או שזה מזל?

5)לגבי האחריות כבר עניתה..אבל נשמע שזה דורש בירור נוסף עם היבואן.

בשביל המשך קנייה נעימה יותר כדאי להסדיר את הדברים הללו.

בכל מקרה ח"ח למארגנים :xyxthumbs:

על כל השאלות האלו ניתנה כבר תשובה. בקצרה:

1. אין כבל וברגים לא בריטייל ולא בOEM.

2. אמור להיות. אני אשתדל לדאוג שזה יקרה.

3. לאחר שהמכירה תסגר והמלאי יגיע לסניפים אייבורי עצמם ייצרו איתכם קשר לגבי הזמינות. אין טעם לשאול על זה כאן בפורום או בה"פ.

4. נשתדל להענות לבקשות, אני לא יכול להבטיח שנצליח למסור לכולם. בכל מקרה אמור להגיע משלוח חדש בתחילת שבוע הבא כך שמי שחייב ריטייל יוכל לחכות קצת ולקבל גם אם לא נשאר מהמלאי המוכחי.

אני עונה על השאלות האלו שוב ושוב למרות שהכל מופיע בפוסט הראשי. אשמח אם מי שקורא את זה יוכל לענות למשתמשים הבאים שיחזרו שוב על השאלות האלו. אין לי זמן לכל זה, אני צריך להוציא מייל העדפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי ששאל לגבי אחריות: את האחריות ניתן לממש גם דרך סניפי הרשת Ivory וגם ישירות דרך היבואן CRG.

לגבי מתאמים ל3.5 - ניתן יהיה לרכוש אותם בכל הסניפים של אייבורי.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכלו לידע מתי המייל ישלח, או שהוא כבר נשלח ואני לא קיבלתי?

פשוט סניף אייבורי יותר קרוב לי מאשר הסניף היבואן בפתח-תקווה (לא הבדל גדול, אבל עדיין), ולא היתה לי אפשרות לבחור איפה האיסוף העצמי.

ובאמת תודה רבה על המחירים המעולים האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו משהו ממכם קיבלת מייל עדכון ?

אני עד עכשיו לא קבלתי אף מייל ואין באפשרותי לעדכן את המשלוח לאזור הסניף הקרוב אלי :nixweiss:

אשמח לדעת מה המצב אצלכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...