adaptive rate בבזק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

adaptive rate בבזק

jetman

Recommended Posts

מה המצב אנשים? שידרגתי ל 100MB בבזק ובזק בינלאומי, אחרי 24 שעות לא הייתה גלישה,

יצרתי קשר איתם, הצלחנו להסתנכן על 20MB, ניתקנו את כל הציוד הטלפוני,וקיבלנו סנכרון על 100,

ביקשתי מהנציג שננסה להגדיר על rate adaptive ואכן ראיתי בנתוני הראוטר שיש סנכרון על 100,

לא זוכר מה הייתה המהירות בפועל, אחרי זה החזרנו לסנכרון 60-100, אבל ביקשתי שיחזיר שוב ל rate adaptive, לפי בזק הוא אומן העביר אותי לזה, אך בססטיסטיקה של הרואטר לא ראיתי שינוי (n) ,ניסנו שוב לבטל ושוב להפעיל את זה, אך ללא שינוי, בבדיקת מהירות אני מקבל כ 65 לפי בזק. איפו הבעיה ? הנה הנתונים :

https://picasaweb.google.com/lh/photo/ODLCzD26lRYWz1yN3Tdbm5f0VmWKZqMthOK5iQkN7s8?feat=directlink

אני יודע שהראוטר החרה הזה מוגבל ל 100 ב LAN, אבל 65 זה ממש מעט, מצד שני חח

מהבדיקות של זאת מהירות ממוצעת, אז אני לא היחיד, הבחור בבזק אמר לי שאין קשר בין העלה להורדה,

שכן העלה מוגבלת באינטראנט, יכול להיות שבאמת בגלל הגבלה בחיבור LAN אני מקבל תוצעה כזאת?

אז אין זה עד 100? בכל מקרה תגיבו, הנתונים בקישור המצורף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקח את הראוטר, תחבר אותו לשקע הראשון (זה שמגיע אליו הכבל מבחוץ) ללא מכשירי טלפון נוספים/ממירים של יס/לחצני מצוקה/אזעקות וללא כל פילטר ותראה איזה נתון מתקבל ב Attainable.

ההעלאה מוגבלת ברמת ה Infranet, אין לך מה לעשות בנידון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש Attainable של 84 מגה מסונכרן ל80 ומקבל בפועל פחות מ70 אחרי טכנאי (לפני זה קיבלתי 24) . האמת שבבדיקה של בזק קיבלתי 74 שכנראה שזה ממש לא רע.

יש לי שירשור בנושא .

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=531501

יש מישהו בhomethatre גם עם בעיה כזאת ששינה לrate adaptive אני לא סגור כמה המקבל עד כמה שהבנתי גם 65. תבדוק את הכל בבדיקות מהירות כי לפי הניסיון שלי על המודם אי אפשר לסמוך בעיניים עצומות הוא יכול לתת לך נתונים אבל בפועל תקבל פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

https://picasaweb.google.com/lh/photo/i2_y7_GLJi5Um55Aun_YE5f0VmWKZqMthOK5iQkN7s8?feat=directlink

עשיתי קצת עבודה על התשתית בבית , מהשקע הראשון קיבלתי תווצעה דומה, הבעיה שאת החיווט עשו יס לפני איזה 10 שנים, מלחם וקצת בדיל ווזאת התוצעה, את RATE ADAPTIVE בינתיים ביטלתי, מקבל בסביבות 65 בבדיקה מול @2 ו @1, חשבתי להזמין חידוש אינסטלציה מבזק, השאלה אם יהיה איזה שיפור נוסף? תכלס כמה חוטי נכושת פרוסים בבית חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המספר הזה משתנה מדי פעם, בכל מקרה לפי מהירות הסנכרון אני חושב שאני קרוב מעוד ,

בשכונה שלי י 2 מרכזיות שראיתי, אבל אני באמת לא יודע מה המרחק, מה שכן,

את התוצעה קיבלתי מהשקע הראשי ,בלי שום שקעים עליו, משום חיפשתי איפו מתחבר החיווט (עשו עבודה ממש מגעילה יס), בגלל שאין לי ממש מושג איך לבצע חיבור מהשקע הראשי לשקעים אחרים, חיפשתי את נקודות המפגש של החוטים, סתם היה מלופף ביחד ומודבק באזובנדר :silly: , בסופו שלי דבר הגעתי לתוצעה הזאת.

ואני על חיבור רגיל, לא rate adaptive, ביטלתי, כי במקרה של בעיות המהירות יכולה לרדת מתחת ל 60.

לגבי SNR, לא ממש עוזרים, אומרים שזה נתונים טובים, חידוש אינסטלציה יתן תוצעה לדעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מצאתי/ראיתי מישהו שהגיע ל-100M אמיתיים בבזק בחיבור בייתי. הבעיה נובעת מכך שמהארון של , אל הבתים, החיבור מתבסס על כבלי נחושת ישנים עם חיבורים רעועים. כדאי גם שתציץ בארון התקשורת של הבניין ותראה איזה באלגן יש שם. על מנת לקבל 100M בפועל גם צריכה לבצע חידוש של התשתיות מהארון (MSAG) אל הבתים וזה מבחינתם הוצאה עצומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת כבר הצצתי אתמול בארון התקשורת בבניין, נראה מעוד מסודר, יש איזה קופסה של לחיבור אופטי,

ובצד ליד יש את הכבילה של , אני רוצה בעצם שיבצעו כבילה מחדש מהארון עד הדירה, ואם צריך אז גם בדירה עצמה.

המרחק שלי ממרכזיה הוא 3-4 ק"מ לפי מה שבזק אמרו לי היום, ביקשתי שיזמינו טכנאי, יחזרו עליי עד 48 שעות,

מקסימום יהיה לי שיפור מבחינת SNR ועולי קצת מהירות סנכרון, השאלה רק כמה זה יעלה לי, מה שכן מתחת ל 65 מהירות לא נופלת בבדיקה מול לפחות, הבעיה היא שממה שהבנתי אני מעבד אחוז מסויים ממהירות על הPTM עצמו..וצריך לפחות 110 בPTM כדי לקבל 100. אם לפני 10 שינים הייתי בוחר בהוט..ועכשיו הייתי על 8 ערוצי הורדה..אבל אני בנזק :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המרחק 3 קילומטר לא הגיוני,אתה צריך לדעת אטנואיישן בדאונסטרים שבזק רואים.

לדעתי לא תקבל יותר מ88000 attainable rate אבל 65 זה באמת נמוך יחסית לקיבולת שלך.

נסה לבדוק מהירות על אדפטיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...