המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD - עמוד 38 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD

sashakrik

Recommended Posts

• תגובות 629
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש על הלוח שני בקרים.

אחד של יצרן הצ'יפסט (במקרה שלך אינטל) והשני כתוספת על הלוח בשביל תמיכה בהתקנים ישנים כמו IDE(שאינם נתמכים יותר ע"י הצ'יפסט של אינטל), שגם מגיע עם איזה 2 חיבורי SATA.

הבקר הנוסף!!! בעל ביצועים פחות טובים, ולכן עדיף לא לחבר אליו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת ששניהם תומכים ב IDE והכוננים הקשיחים כרגע מחוברים אליו אבל אוקיי

ICH8 is offered in several different versions and is the complement to the 965 class MCH chips. The non-mobile ICH8 does not have a traditional PATA interface, and just one AC'97. In practice, most baseboard manufacturers would like to still support and offer PATA appropriate connection types over additional chips of JMicron or Marvell.
The ICH9 came out in May 2007 in the P35 (Bearlake) chipset. It removes all PATA support. In practice, many baseboard manufacturers continue providing PATA using an additional chip. Officially only the ICH9R, ICH9DH, ICH9DO chip have AHCI support.
ICH10 does not offer direct PATA or LPT support.

אינטל הפסיקו לתמוך בPATA (הידוע כIDE) מאז בערך 2006.

יצרני הלוחות שמעוניינים לספק חיבורים ישנים לתאימות, מצרפים בקר נוסף של או JMICRON.

הבקרים האלו מספקים על הלוחות חיבורים ישנים שאינם נתמכים ע"י , כמו גם כמה חיבורי SATA נוספים (בדרך כלל 2).

והביצועים של הבקרים האלו בSATA פחות טובים מאלו של .

הדבר נבדק כמובן, וידוע כמשמעותי במיוחד בSSD.

בHDD זה פחות משמעותי, אבל עדיין הייתי מעדיף לחבר לבקר של כל עוד יש מספיק חיבורים.

אצלי במחשב כל החיבורים תפוסים כולל אלו של הבקר הנוסף, אליו חיברתי את הDVD ואת אחד ההרדיסקים הפחות מהירים שבו אני עושה פחות שימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה זה אומר, שהבקר היחיד בלוח האם שלי שתומך ב6Gbps לא יהיה עדיף מהאינטל שתומך רק ב3Gbps לSATA3?

מעוניין כמובן לחבר את הCRUCIAL M4 אשר תומך ב6Gbps כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה ואני חושב שזה טוב שגם אחרים ישימו לב לעניין הזה.

כשהתקנתי את הווינדוז מחדש, שכחתי לנתק את ההרדיסק הישן שהייתה עליו מערכנת, ועכשיו דרך הביוס אני חייב להגדיר boot manager או משהו כזה כאופציית אתחול ראשונה וכשאני מנסה לשים את ה C400 כאופציה ראשונה, או אומר שחסר לי קובץ boot משהו ועושה ריסטרט.

יש לי איזושהיא דרך לתן את העניין הזה בלי לפרמט שוב כשעל הדיסק השני אין מערכת הפעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה להסתבך

התקנה של ווינדוס7 לוקחת על דיסק מכאני פחות מ20 דקות

עדיין לא קיבלתי את ה שלי ולא יצא להתקין ווינדוס 7 על כונן אחר אבל אני די בטוח שזה אפילו פחות זמן!!

בשביל מה להסתבך, עד שאתה מחפש בגוגל, עד שיענו לך תשובה.

אמרתה שרק עכשיו התקנת אותו.

עשוב אותך משטויות אחי (ועוד בשעה כזאת....)

חבר את הכוננים כמו שצריך ותפרמט.

תוך חצי שעה אתה כבר עם ודרייברים מעודכנים...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע שמכל הסיפורים של מחיקה וכתיבה על כמה שזה מוריד ביצועים ומקצר חיי כונן אני מעדיף לפתור את זה בדרכים שלא דורשות שוב פירמוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשים על זה פס.

יש לך כמה שנים טובות עם הSSD.

גם אם תטחן אותו, מקסימום תפסיד מאה שקל בשנה על זה.

הרי כונן דומה (אולי אפילו יותר מהיר) יעלה חצי מזה (אולי אפילו פחות) עוד שנתיים שלוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...