האם המחשב הבא יתאים לי? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המחשב הבא יתאים לי?

ran_ga85

Recommended Posts

שלום לכולם :)

לאחר התלבטויות רבות, וכמובן לימודים בנושא, החלטתי להתחיל לתכנת בפועל לאייפון.

בשביל המטרה הזאת אני מעוניין לקנות כמובן, אבל מטעמי תקציב, אין לי היכולת לרכוש חדש עם המפרטים המדהימים שיש היום לאפל להציע :)

בכל אופן, חשבתי על מחשב יד שנייה, כמובן, מסך 13.3, מחשב בן שנה עד שנתיים, לא pro , אני מניח שזה הדגם שנקרא air .

אני מוכן להסתפק בגודל מסך כזה משום שבכל הנוגע לתכנות ועבודה אני עובד עם מסך חיצוני של 23 אינטש ולכן זה לא נושא קריטי בכלל....

מה דעתכם בעניין? האם יספיק לי? מה דעתכם בכלליות על קניית מחשב יד שנייה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהבירורים הקודמים שלי בנושא, הם היו מוקדשים לעניין האקינטוש, הורידו אותי בנחרצות מהנושא ואמרו לי לא להתעסק עם זה, ושזה כאב ראש מיותר, לעולם לא יעבוד כמו אמיתי ושאר מיני הפחדות... כשניסיתי לקבל עזרה בפועל ממש לעשות האקינטוש, לא באמת הצלחתי, וזאת הסיבה שהחלטתי לקנות ....

אם אתה חושב אחרת, אתה מוזמן להסביר לי, ואולי באמת אעשה את זה בשלב הזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל אמור לעבוד אם לעשות את הדברים בצורה נכונה.

לגבי הנייד סביר להניח שאפשר כבר לוותר על הרעיון, ולגבי הנייח - תלוי במפרט שלו.

במידה והלוח אם + כרטיס מסך שלו מתאימים, לא צריכה להיות שום בעיה להתקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, מפרט של הנייד:

מחשב pavilion 2130, מעבד של אינטל, i5 , 4 ג'יגה ראם, כ.מסך של עם 1 ג'יגה ראם.

לגבי הנייח, אני אעלה בהמשך היום את המפרט שלו....

שאלה מהותית: האם ניתן לבצע את כל העניין ע"י העלאת מערכת ההפעלה מדיסק-און-קי, או אפילו כונן חיצוני? כך שלא אצטרך לגעת בהארד-דיסקים של המחשבים?

אני אסביר למה השאלה: על כל אחד מהמחשבים יש לי כבר 2 מערכות הפעלה, ולינוקס, תקלה קטנה שתקרה מהניסוי ותצריך פירמוט של המחשב תגרור המון המון עבודה אחריה... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה מהותית: האם ניתן לבצע את כל העניין ע"י העלאת מערכת ההפעלה מדיסק-און-קי, או אפילו כונן חיצוני? כך שלא אצטרך לגעת בהארד-דיסקים של המחשבים?

לא, ההתקנה צריכה להתבצע על כונן SATA פנימי שמחולק בשיטת GUID על מחיצה בפורמט +HFS. במידה ואתה לא מעוניין לגעת בהארדיסקים הקיימים, רכישה של הארדיסק חדש עדיין יותר משתלמת מרכישה של יד שנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרישות המערכת הן: לפחות מעבד אינטל ליבה כפולה, צ'יפסט של אינטל, וכרטיס מסך ATI 5450 או 8400GS ומעלה.

לגבי המחשב הנייד, אתה יכול לנסות להתקין עליו אך לא ניתן להיות בטוח שזה יעבוד בצורה תקינה ושההתקנה תהיה פשוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...