מחשב חדש שנתקע. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש שנתקע.

papkin

Recommended Posts

שלום חברים בצעתי שדרוג למחשב (לוח אם כרטיס מסך מעבד וספק כוח) הכל עובד אבל פעמיים קרתה לי תקיעה מוזרה ופעמיים באותו מצב של צפיה ביו טיוב,פתאום המסך נתקע בצבע מוזר ורוד/סגול כזה לא מגיב לשום לחיצה במקלדת או תזוזה של עכבר ודורש ריסט של המחשב,לצערי בשל המצב הזה גם לא הצלחתי להציג לכם תמונת מסך, מבחינת חומרה הכל ניראה תקין כנ'ל מבחינת מעלות חום יש לכם רעיון איך להכווין אותי לפיתרון התקלה??אם יש פרטים מסויימים שאתם צרכים מבחינת המפרט אספק אותם גם כן,אחרי הריסט הכל חוזר לפעול רגיל אבל התקלה הזאת חזרה פעמיים במשך שלושת הימים האחרונים

עדכון: בדקתי ב event viewer ולא מצאתי תקלה כלשהיא בנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בבקשה:

מעבד: 2500K

כרטיס מסך: GTX 560TI של ג'יגה בייט

לוח אם:GA-Z68MX-UD2H-B3 של ג'יגה בייט

זיכרון שני כרטיסים כל אחד של 4 ג'יגה של חברת GEIL 1300NHZ

וינדוס 7 HOME PREMIUM 64BIT

ספק כוח: 550W של חברת ANTEC

עד עכשיו התקלה קרתה פעמיים ובשני הפעמים זה קרה תוך כדי צפיה ביוטיב היו כמה לשוניות פתוחות וזה הדבר היחיד שעבד במחשב באותו הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה/מישהו שאתה מכיר, עשה איזשהו OC לאחד הרכיבים במחשב שלך?

2. תריץ בדיקת מאמץ עם OCCT למעבד/זכרונות/כ.מסך, אם הבעיה קיימת אז תריץ את הבדיקות אינדיבידואלי לכל רכיב שבדקת.

אם התשובה שלך תהיה שלילית לגבי כל מה שרשמתי, נסה להריץ את בyoutue בכמה לשוניות במקביל (סרט בכל לשונית) וכמה שיותר לשוניות ב-safe mode.

דווח חזרה מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לגמרי לציין אם הספק/כ.מסך/מעבד/לוח אם הוחלפו (משאיר אותך בערך רק עם הHDD והזכרונות הישנים שלך)

יכול להיות שהותקנה בעבר שונים לחלוטין לכ.מסך/לוח אם? אני ממליץ להשתמש בDriver Sweeper ולנקות את המחשב מכל הדרייברים גם של הלוח אם הקיים/הקודם ולנסות להתקינם מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הזכרונות הם חדשים הדבר היחיד שלא הוחלף זה מארז הארד דיסק ומסך.

לא בוצע שום OC המחשב הורכב לפני כשבוע.

איך אני בדיקת מאמץ?

לאחר השדרוג בוצע פורמט מלא והתקנה נקיה של וינדוס 7 (דיסק אורגינל)

הייתה לי בעיה של קריסת דרייבר של הכרטיס מסך (הדרייבר שהיה בדיסק) מה שבצעתי זה הסרה של הדרייבר והתקנה של דרייבר חדש מאתר NVIDEIA מאז הבעיה הזאת לא חזרה בה.

מעבר לכך המחשב עובד תקין גם כשאני מריץ משחקים כבדים שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם זה קורה לך רק בדפדפן ספציפי? אם לא כמה דפדפנים נסית כדי לראות אם הבעיה חוזרת על עצמה?

בהנחה שלא שנסית, תבדוק בchrome(מעודכן) אם גם שם זה קורה לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים זה קרה גם באקספלורר שמתי לב שזה קורה כשאני מנסה לעביר קדימה את הסרטון.

זה המידע שהופיע בEVENT

The previous system shutdown at 12:03:08 AM on ‎4/‎30/‎2012 was unexpected.

ועוד שגיעה קריטית

The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly.

לצערי אין הרבה מידע פה מה שווה לנסות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז קודם כל הבדיקה של הכרטיס מסך נראית תקינה.

http://3dmark.com/3dm11/3302064;jsessionid=uevakoth2z3gic4anksmj7ah

הנה התוצאות תקנו אותי אם אני טועה,חשוב לי להדגיש הבעיה מתרחשת רק ביוטיוב ורק כשמרצים סרטונים קדימה כאשר יש עוד מספר סרטונים פתוחים ככל הנירא גם קורה כשמדובר בסרטון באיכות HD.

לגבי בדיקת הארד דיסק כיצד לבדוק זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...