מערכת UBUNTU 12.04 לא מזהה וינדוס 7 בהתקנה - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת UBUNTU 12.04 לא מזהה וינדוס 7 בהתקנה

asaf556

Recommended Posts

שלום

התקנתי בעבר כבר מספר פעמים אובנטו וכעת רציתי לעשות זאת שוב

יש לי מותקנת וינדוס 7 תקינה

הכנסתי את דיסק ההתקנה נכנסתי להתקנה והגעתי לשלב של הגדרת המחיצות תמיד המערכת היתה מזהה שמותקן וינדוס ומציע לי להתקין את עצמה על שטח הריק הקיים שבמקרה הכנתי מראש בנפח 75 גיגה אך הפעם לא כך קרה והמערכת טוענת שלא מותקנת נוספת למרות שבהגרדות המתקדמות היא מזהה את המחיצות 2 ואת השטח הפנוי.

יש לי דיסק קשיח יחיד בנפח 500 גיגה ובממשק SATA 2 מה יכולה להיות הסיבה בגללה המערכת לא מזוהה ?

ניסיתי לשנות את תצורת הפעולה של הכונן מIDE ל ACHI אך זה לא שינה כלום

מפרט

AMD 955

GIGABITE 770T UD3

460 GTX

אשמח לעזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הוא זיהה רק אחת.

מה שכדאי לעשות לדעתי זה להקצות שתי מחיצות מהשטח הפנוי(אחת בגודל של הRAM עבור SWAPFILE והשאר עבור המחיצה).

במסך ההקצאה אתה אומר לו את הייעוד של המחיצה תוודה שעבור הSWAPFILE רשום SWAPFILE ועבור המחיצה הרגילה רשום / (כלומר ROOT) לאחר מכן תבחר לשים את הבוטלודר במחיצה של הלינוקס(כדי שזה לא ישנה את האחד של ווינדוס).

שלב הבא תוריד easyBCD ותוסיף איתו הפניה לGRUB2.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במהלך ההתקנה בחילוק מחיצות תוודא שהוא לא נוגע במחיצה של הוינדוס ולא מוחק אותה - זה דיי המקום היחיד שבו ניתן לעשות טעות באמת קריטית

אחריי ההתקנה המחשב יעלה ישר לאובונטו, ואז תוכל להוסיף את וינדוס לתפריט ידנית - אם EasyBCD כמו ש steelmanx ממליץ, או מתוך אובונטו (יש מספיק מדריכים, תחפש add to grub2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...