שאלה לגביי ה-Asus Eee 1005AH - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגביי ה-Asus Eee 1005AH

TheMagicKiller

Recommended Posts

שלום חברים יקרים.

קבלתי אישור לכתוב בכיתה על מחשב נייד ויש לי הזדמנות להביא את ה- Eee 1005AH בכ-600 שקל במצב חדש מחבר טוב של אחי.

קראתי עליו ביקורות והבנתי שהוא טוב אבל לכל מקרה יש לי כמה שאלות:

1. איזה עדיפה למחשב הזה ?

2. איך הוא לעבודה משרדית ומשחקים קלילים - לאינטרנט, , קונטר סטרייק (משחק לחימה משנת 2000 בערך)

3. וכמה זמן הסוללה שלו מחזיקה בתכלס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המפרט של המחשב (מעבד, וכו')?

מבדיקה של כמה שניות באינטרנט כנראה המעבד הוא n270 או n280. אם זה באמת המעבד זה אומר מעבד חלש מאוד וגרוע מכך מחשב ישן, ללא אחריות וסוללה שיכולה להיות במצב לא מי יודע מה.

בכל מקרה קח בחשבון ש-600 שקל זה לא מחיר מציאה, לכל היותר זה מחיר סביר (בכל אופן לדעתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המפרט של המחשב (מעבד, וכו')?

מבדיקה של כמה שניות באינטרנט כנראה המעבד הוא n270 או n280. אם זה באמת המעבד זה אומר מעבד חלש מאוד וגרוע מכך מחשב ישן, ללא אחריות וסוללה שיכולה להיות במצב לא מי יודע מה.

בכל מקרה קח בחשבון ש-600 שקל זה לא מחיר מציאה, לכל היותר זה מחיר סביר (בכל אופן לדעתי).

כן, זה אחד מהמעבדים האלה.. אני יודע שהוא חלש מאוד אבל לפי דעתי אתה מדבר שטויות... יש לו נורא חזקה שמספיקה לזמן רב של שימוש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אעלב ממה שאמרת, אני מבין שאתה עוד צעיר ואולי לא מבין שכאן בפורום יש גם אנשים מבוגרים שמעדיפים לא להתנסח בצורה כזו.

לעניינו, אני מעוניין לעזור לך ולכן אשאל אותך כמה תאים יש לסוללה, והאם אתה מודע לכך שהסוללה מאבדת מעוצמתה לאחר תקופה ארוכה של שימוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אעלב ממה שאמרת, אני מבין שאתה עוד צעיר ואולי לא מבין שכאן בפורום יש גם אנשים מבוגרים שמעדיפים לא להתנסח בצורה כזו.

לעניינו, אני מעוניין לעזור לך ולכן אשאל אותך כמה תאים יש לסוללה, והאם אתה מודע לכך שהסוללה מאבדת מעוצמתה לאחר תקופה ארוכה של שימוש?

לא התכוונתי לפגוע, ואני מצטער אם נפגעת זאת לא הייתה כוונתי.

התכוונתי שאתה מדבר שטויות כי הסוללה של המחשב הזה מספיקה לשעות רבות של שימוש.

אני לא יודע בדיוק כמה תאים יש לו, וכן אני יודע שהסוללה מאבדת מעוצמתה לאחר תקופה של שימוש אבל כמו שאמרתי בהתחלה המחשב במצב חדש וכמעט ולא היה בו שימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב מאוד לדעת אם מדובר ב-3 תאים או 6 תאים.

אם מדובר בסוללה עם 3 תאים היא תחזיק לך כ-3 שעות לכל היותר, ואני אומר את זה מניסיון עם מחשב עם מפרט זהה של יצרן אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. XP

2. סבבה לגמרי. CS ירוץ אבל כנראה שלא ב settings הכי גבוה. קח בחשבון שזה מסך יחסית קטן (גם גודל, גם רזולוציה) ותראה אם זה מתאים לך.

3. למה שלא תנסה אותו לפני שאתה קונה (אם זה מאח של חבר וכו')? אתה יכול להריץ אותו במשך חצי שעה, לראות כמה הסוללה התרוקנה

ולעשות אקסטרפולציה מזה.

אין לי מושג לגבי המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב מאוד לדעת אם מדובר ב-3 תאים או 6 תאים.

אם מדובר בסוללה עם 3 תאים היא תחזיק לך כ-3 שעות לכל היותר, ואני אומר את זה מניסיון עם מחשב עם מפרט זהה של יצרן אחר.

"Power: 6-cell Lithium-Ion battery (5600mAh, 63Wh)"

• כאמור, 6 תאים, 5600 mAh.

עריכה: אני לא בטוח אם זה 5600 אבל 6 תאים

1. XP

2. סבבה לגמרי. CS ירוץ אבל כנראה שלא ב settings הכי גבוה. קח בחשבון שזה מסך יחסית קטן (גם גודל, גם רזולוציה) ותראה אם זה מתאים לך.

3. למה שלא תנסה אותו לפני שאתה קונה (אם זה מאח של חבר וכו')? אתה יכול להריץ אותו במשך חצי שעה, לראות כמה הסוללה התרוקנה

ולעשות אקסטרפולציה מזה.

אין לי מושג לגבי המחיר.

תודה רבה לך, וכן זה מה שאני יעשה אבל בכל מקרה לשמוע עוד חוות דעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...