שדרוג מחשב קיים לצרכי גרפיקה 2D, תקציב חופשי. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב קיים לצרכי גרפיקה 2D, תקציב חופשי.

dudu26

Recommended Posts

יש לי מחשב במפרט הבא:

=======================================================

[table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]מעבד :INTEL 2 DUO S775 2.13GHz(E6400) 1066MHz/FSB 2MB - BOX[/td][/tr][/table][table][tr][td]זיכרון :SUPERTALENT 2048MB(1024MBX2) 800 CL4-4-3-8 - OC MEMORY + HEAT SINK - T800UX2GC4[/td][/tr][/table][table][tr][td]לוח אם :ASUS P5B DELUXE[/td][/tr][/table][table][tr][td]כרטיס מסך :LEADTEK PCI-EX WINFAST GeForce PX7900GS TDH 256MB 256 BIT TV/O DVI - RETAIL[/td][/tr][/table][table][tr][td]דיסק קשיח :SAMSUNG 250GB 8MB SATA2 7200 RPM - ATA150[/td][/tr][/table][table][tr][td]צורב :PIONEER DVDRW DVR-111D DOUBLE LAYERED X16 - WHITE - BULK[/td][/tr][/table][table][tr][td]מארז :ANTEC P180 ANODIZED ALUMINIUM SUPER MID TOWER CASE w/o PSU[/td][/tr][/table][table][tr][td]קרור למעבד :

ARCTIC-COOLING FREEZER 7 PRO CPU COOLER FOR S775[/td][/tr][/table]ספק liberty 400

========================================================

אני צריך לעבוד עם , dreamweaver ושאר תוכנות .

אני קונה מסך חדש.

השאלה היא האם אפשר לעבוד עם מה שיש? מה צריך לשדרג? מה מומלץ?

אני רוצה עבודה חלקה עם התוכנות ומוכן להשקיע.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה השימושים שלך כבדים? האם זה לפרנסה? האם אלו התוכנות העיקריות היחידות?

כעיקרון הייתי ממליץ להחליף את המחשב פרט למארז, כונן קשיח (במידה והנפח מספיק לך) וככל הנראה גם ספק.

אין דבר כזה תקציב ללא הגבלה, רשום את המחיר שמבחינתך הוא הגבול לשדרוג/החלפה. כמו כן, ענה על השאלון שבחוקי הפורום על מנת שהשדרוג יהיה כמה שיותר רלוונטי אליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה משמש לעבודה עם תוכנות אדובי וקצת תכנות סטנדרטי.

אני מצרף את התשובות:

. מה התקציב המקסימאלי? - 6000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך.

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 1000.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עבודה גרפית עם תוכנות אדובי בעיקר.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). פרנסה.

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: - לא.

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. - לא.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 9.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? הרכבה - כן.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). - שיהיה מהיר מאוד, שוקל לרכוש כונן .

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מעוניין במחשב חדש או עדיין בשדרוג?

ב-6000 אפשר לקנות מחשב חדש חזק מאוד...

מבחינת שדרוג האפשרויות הן שדרוג מעבד (אפשר למצוא מעבד קור 2 קואד משומש במחירים טובים), הוספת והחלפת כרטיס מסך (אבל אני לא בטוח שצריך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב כזה, מערכת חדשה, שדרוג יהיה שטותי.

שקט, במסגרת התקציב וחזק לכל תוכנות ADOBE:

Cooler Master Silencio 550 RC-550-KKN1, יחידות 1

XFX P1-450S-XXB9 - ProSeries 450Watt PSU 80Plus Bronze 34A 120mm, יחידות 1

צורב LG GH24 GH24NS90 SATA x 24 Black, יחידות 1

A-Data Premier 16GB (8GBx2) DDR3 1333Mhz CL9, יחידות 1

Gigabyte GA-Z77-D3H Socket 1155 Z77 CHIPSET VGA+DVI+HDMI, יחידות 1

Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev 2 775/156/1136 CPU Cooler , יחידות 1

Intel Ivy Bridge i7 3770 Socket 1155 8MB 3.4Ghz TRAY, יחידות 1

TwinTech GeForce GTS450 1GB , יחידות 1

הרכבת מחשב כולל בדיקות

Hitachi DeskStar 7K1000.D 1TB HDS721010DLE630 7200RPM 32MB Sata3, יחידות 2

Crucial M4 Sata3 128GB CT0128M4SSD2 415/175 IOPS 40000, יחידות 1

סה"כ מחיר כ:₪6150

מעבד חזק חדש (מושק בימים הקרובים) + 16GB זיכרון עם אפשרות הרחבה + מהיר לSYSTEM + זוג קשיחים לטובת שטח אכסון רב (אפשר לרדת ל1TB בקשיח בודד ולחחסוך כ500 ש"ח, תמיד אפשר להוסיף בהמשך) + מארז, ספק וקירור מעבד שקטים במיוחד. מצוין לכל תוכנות CS של ADOBE. ניתן לחסוך גם עם לוח בסיסי יותר, אבל מתוך רצון לשמר את היכולת להשתמש בQUICK SYNC, עדיף ללכת עם Z68 / Z77.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתכם צריך להחליף גם את המארז והספק? - חשבתי שהם היו השקעה מוצלחת...

אני מבין שעדיף להחליף מעבד, , וכמובן דיסק קשיח.

לגבי הכרטיס מסך, חשוב להחליף?

וה- artic cooling freezer שיש לי לא מתאים?

המון תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...