האם הספק corsair tx 850w v2 יתאים למערך crossfire וOC למעבד? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הספק corsair tx 850w v2 יתאים למערך crossfire וOC למעבד?

eliav cohen

Recommended Posts

שלום !

רציתי לקנות שיתאים למערך CROSS FIRE 7950 OC

בנוסף יש לי מעבד 2500K שיעבור OC בעתיד (ל 4.5GH)

ראיתי את הספק הזה tx 850w v2 ב KSP שעולה 720 ש"ח

אני רוצה ספק שייתן לי מרווח watt ושלא יהיה לחוץ מידי.

האם הוא מתאים ?

(אם לא אשמח להצעות לספק איכותי ומתאים בטווח של 650-800 ש"ח)

תודה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תרוצה אתה יכול לקחת גם את M12II-750 של SEASONIC. הוא אומנם 750W אבל לדעתי יספיק בהחלט (חישבתה וואטים קיבלתה יותר מ-700?) כי החברה הזו נותנת יתירות של איזה 120% בספקים שלהם. הוא עולה 635 ש"ח ב- KSP והייתרון שלו הוא שהוא מודולרי (לא בטוח ששלך כן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה גם אני חושב ש- 850W זה יותר מידי לכן המלצתי לו 750W וגם רשמתי שייבדוק אם בכלל הוא מתקרב ל-700W...אבל אסור לשכוח שהוא רוצה OC למעבד ויותר מיזה...כרטיס מסך 7950 הוא עם יכולת OC פנומנלית לכן הייתי מקפיד להשאיר מרווח לעתיד של עוד כמה וואטים עודפים, כי OC שימצה פוטנציאל כראוי למערך של 7950 זה כבר כמות וואטים נכבדה והזמן רק מקצץ מיכולת הספק לספק כוח. קיצר שפותח התרד ייבדוק כמה צריכה יוצא לו באתרים המתאימים..אם בסביבות 600~700 הייתי לוקח את ה- 750W של SS. אם יוצא לו פחות מ-600 הייתי לוקח משו בסביבות 650W. אם זה לגמרי לא בכיוון ויוצא מ"ס שונה לגמרי (מעל או מיתכת) שיירשום. רק תקפיד להכניס הכל כולל HDD CDROM וכ"ו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

ממש תודה על כל התגובות !!!!

בדקתי באיזשהו אתר והיה רשום שהוא ינצל 720W 96% (למיטב זיכרוני)

ההעדפה שלי זה להוסיף את ההפרש בכסף ולא להיות מוגבל בעתיד....

לדעתכם, עדיף מודולרי איכותי 750W או משהו בסגנון של מה שהצעתי(850W)?

המערכת -

2500K+OC

SSD 128

2X7950 (שאולי יעברו OC)

צורב רגיל

לוח אם Z77

1TB 7200

מארז PHANTOM V2 וקירור אוויר למעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קיבלתה בחישוב 720W אז לך על ה- SEASONIC M12II-750 שהמלצתי לך עליו . לשאלתך..כן עדיף ספק איכותי ומתאים מאשר סתם יותר וואטים ופחות טוב (לא ש- Corsair לא טוב, אבל הוא לא מודולרי וכדי לקבל נצילות מקסימלית עדיף לצרוך הספק נומינלי מהספק). עכשיו אם אתה מתכוון לעשות OC לשני ומעבד..עדין אין לך מה לדאוג כי כמו שאמרתי קודם SS מתכננים ספקים עם יתירות של איזה 120% ככה שבפועל אתה יכול לסחוט מהספק בכיף 850W לפחות וזה ייתן לך מרווח די וותר לכל OC שתעשה (שבפועל לא יעלה על מקסימום כמה עשרות וואטים יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תרד מהכוונה לעשות OC לכרטיסים, אבל כן למעבד, תוכל לקחת 620W בלי שום בעיה

ובכך לחסוך מאות שקלים

אני מעדיף להגביל את עצמי כמה שפחות ,ככל שיהיו לי יותר אפשרויות כך זה יהיה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...