DELL U2311 vs U2312 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL U2311 vs U2312

Stanly

Recommended Posts

שלום,

הבנתי שההבדל בניהם הוא ב LED לCCPL אורות האחוריים, האמת שאני סובל מאד מהבהירות של מסכי המחשב, אם יש משמעות לכך.

אגב, ראיתי שיש גם מסכי 22 אינטש, יש הבדל טכנולוגי בניהם ל23?

דבר אחרון, ואולי תתנו לי מענה לכך, חיפשתי בכלל מסך בעל חיבור אנלוגי לTV, אך עקב ההמלצות למסכי הדל ירדתי מהנושא.

תודה מראש על התגובות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בהירות היא הבעיה שלך, LED לעומת CCFL לא משמעותי. פשוט תוריד במסך (כל מסך) לרמה שתהיה נוחה עבורך. אם הורדת ל0 ועדיין אתה מרגיש שזה בהיר מידי, אפשר לשחק גם עם הגדרות כרטיס המסך.

לא יודע למה כוונתך ב"הבדל טכנולוגי" ולאילו מסכים אתה מתכוון, אך אם אתה מדבר על גרסאות ה"22 ("21.5 למעשה) של המסכים שהזכרת, קרי הU2211H/U2212HM, אז למיטב הבנתי אין הבדלים ביניהם לבין אחיהם הגדולים למעט הגודל (כאשר 2211 הוא CCFL ו2212 הוא LED בהתאמה).

כשאתה אומר חיבור אנלוגי לTV - לאיזה חיבור כוונתך ומה אתה רוצה לחבר לשם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תודה על התגובה.

באמת התכוונתי לאחים הקטנים של המסכים של , ואם אתה אומר שאין הבדל ביכולות זה טוב.

הבנתי שבדל 2312 יש בעיות זמזום כאשר מורידים את הבהירות למתחת ל100cdm.

טלויזיה אנלוגית, זה כבל האנטנה

p88449b.jpg

בגדול יש הבדל בין המסכים?

מה כדאי לקחת? אם מדובר במסך 21.5 אינטש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תמצא את זה בשום מסך נורמלי. חוץ מזה עד כמה שידוע לי הופסקו השידורים האנלוגיים ככה שאין לך מה לעשות עם זה.

שידורים דיגיטליים אפשר לקלוט עם אנטנה שמחוברת לאותו החיבור, בתנאי שיש טיונר דיגיטלי מובנה. כפי שאמרת, זה לא יימצא בשום מסך "נורמלי", אלא רק במסכים שמוגדרים כטלוויזיות. לרוב, ההבדל בהגדרה בין מסך מחשב לבין הוא בדיוק קיומו של הטיונר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...