מוד עם אווריום - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוד עם אווריום

Ghosthunter

Recommended Posts

כל המשאבות שמשתמשים בהם לקירור מים הן משאבות של אקווריום...

אתה יכול להשתמש במשאבה חיצונית ואז היא באה עם מיכל מים משלה.. ככה שזה חוסך לך קצת בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המשאבות שמשתמשים בהם לקירור מים הן משאבות של אקווריום...

אתה יכול להשתמש במשאבה חיצונית ואז היא באה עם מיכל מים משלה.. ככה שזה חוסך לך קצת בעיות

כן, אבל הרעיון שלי היה לשים את זה באקווריום עם לדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה לא בעיה, משאבה טבולה לאקווריום (בתוך המים) של 2000 ליטר לשעה לא עולה יותר מ200 ש"ח ואפשר למצוא זול יותר או משאבות חלשות יותר.

זה מאד זול.

האהיים הן חיצוניות (רק משאבה בלי גוף מים) ולכן הן יקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני וחבר שלי אתמול פירקנו איזה מכונת כביסה שמישהוא זרק בבניין שלי.. היתה שםם משאבה של איזה 1000 ליטר לשעה.. נחמד ביותר :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת איך אתה מחבר ?

או שאתה משקיע אותו בתוך המיכל ואז מחבר צינור רק ליציאה , או שאתה מחבר צינורות ליציאות ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסרות משאבות אבל בשביל ביצועים טובים הייתי לוקח משהוא כמו 600-700 ךליטר לשעה ככל שהזרימה חזקה יותר ככה הקירור טוב יותר.. ברוב המקרים לפחות

כמו כן אתה צריך להסתכל על גובה עמוד מים שהמשאבה יכולה לייצר , מכיון שככל שאתה מעלה תמים לנקודה גבוהה יותר , אתה מאבד לא מעט מהלחץ..

nas אתה בטוח שככול שהמשאבה יותר חזקה ככה הקירור יותר טוב? אם חושבים על זה מצד אחד זה נכון כי המים עוברים את הבלוק ביותר מהירות וככה נוצר יותר טוב אבל מצד שני הם עוברים יותר מהר ברדיאטור ומספיקים להתקרר דיי מעט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני בטוח .. זה כבר הוכח :)

ככל שהמים זורמים יותר מהן מים רעננים וקרים יותר יבואו במגע עם הנחושת החמה , ומכך הקירור יהיה אפקטיבי יותר , בנוסף הזרם החזק לוקח את החום מהבלוק מהר יותר ומכך הוא מתקרר יותר ...

בקשר לקטע עם הרדיאטור, הוא יקרר אותו דבר בין אם המין יזרמו יותר לאט אך יהיו יותר חמים או אם המים יזרמו יותר מהר ויהיו יותר קרים ..

עדיף רדיאטור גדול ככל האפשר כמובן.. 8)

כמו כן , זרימה חזקה יותר תתן אפשרות עבודה ארוכה יותר ... אל תשכך שבסופו של דבר המים במיכל יתחממו , כמובן אורך התהליך תלוי בגודל המיכל מים , אבל לאורך זמן זה יקרה .. זרימה חזקה יותר תאריך את הזמן הזה בצורה משמעותית ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...