ערבים גם גורם של השואה? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערבים גם גורם של השואה?

yosda-boy

Recommended Posts

עכשיו שמעתי בדרך הבייתה ברדיון 103FM ואני אפילו הופתעתי לשמוע שהיו גורמים ערבים בארץ שהם היו אחראים לחלק מהפעולות להשמדת היהודים בתקופת השואה.

לפי מה ששמעתי אדם ערבי צ'ח (מקווה שככה כותבים) שקוראים לו בוכטי נראה לי, היה אחראי לנסיונות השמדת היהודים בארץ, הוא היה משמיע רדיו נאצי בערבית בארץ, אך גם פתח תנועה שקראו לו צופים נאצים או ההיטלראים.

בוכטי גם דאג כמובן לנסינות להשמדת היהודים באירופה הוא לחץ על היטלר שישמיד כמה שיותר יהודים באירופה.

בוכטי וכמה קצינים גרמניים נאצים ניסו להרעיל את המאגר מים היחידי של תושבי תל אביב (160 אלף אם אני לא טועה) הם עזרו להצניח את הנאצים ביריחו כשעליהם 10 מיכלי רעל (כל אחד מסוגל להרוג 20 אלף), אך זה סוכל על ידי הבריטים.

בכל מקרה תקראו על זה קצת, האדם שדיבר אמר גם שארגוני השמאל מנסים להסתיר זאת מאיתנו ואני מאמין לו! (לא הצגתי כאן עובדות כלשהן כי שמעתי את זה וזה לא הכי נתפס לי בראש אבל יש לבן אדם שהקריא את זה עובדות עם תאריכים של פגישות והכל)

איך היינו טפשים כל כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה רק מה שיש לי לומר.

העם היהודי לא רק שהוא עם רחמן חבל שהוא גם תמים. כל אומה אחרת שהיו מפילים על שטחיה טילים- היא היית מחוקה מעל המפה. רק אנחנו צריכים להמתין לפיתרון הדדי עם טרור ולקבל כל הזמן מכות (מוות ) .מטומטים אה?

.......

http://flix.tapuz.co.il/v/watch-1501646-.html

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעזאזל מלמדים 12 שנים בבית ספר? מה? מה?

קיבינימט עם מערכת החינוך. טוב שלא הופתעת שהגרמנים הנאורים עשו לנו את השואה.

אני גם מקוה שלא תופתע אם תגלה שהאוקראינים והפולנים קפצו על ההזדמנות כמוצאי שלל רב, האיטלקים האוסטרים ועוד עמי אירופה שסבלו וגם נרצחו ע"י הנאצים אבל שמחו לסיייע בהשמדת היהודים.

כמו כן תדע לך שאתה גרגר אבק בעולם וגם שאמריקה ואנגליה ידעו על ההשמדה זה לא ממש הזיז להם בדיוק כמו שלא מזיז להם היום כל הילדים שנרצחים בסוריה או אוגנדה או אפגניסטן או סומליה ועוד מקומות בעולם שבחדשות אתה אפילו לא שומע עליהם, כי ממש ברגע זה העולם עסוק בסגן אלוף שהכה את חסר ההשכלה האנרכיסט מדנמרק שבא ללמד אותנו מוסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הוא שואל

http://flix.tapuz.co.il/v/watch-1501646-.

מי שיגיע כנראה לכנסת או צפה בשעת לילה מאוחרת ב'שידורי הכנסת ' יקבל תדרוך קצר :silly:

ראש הממשלה על העבר הנאצי של חאג' אמין אל חוסייני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מוזר לקרוא להם אנטישמיים, כי אם אני לא טועה גם הערבים שייכים לעמים השמים.

בל בכל מקרה, הערבים הם אנטישמיים ושונאי יהודים בידיוק כמו הנאצים ואף יותר, תדע לך שבכל מדינות ערב יש כמה "מומחים" ל"גזע האדם" שהתפקיד שלהם הוא להתראיין בטלוויזיה ולדבר על האף שלנו ועל העיניים שלנו, והם גם מוצאים דרך לקשר את זה ל"כיבוש" באיזה דרך מטומטמת.

http://www.memritv.org/subject/en/64.htm

תסתכל על הסרט הרביעי - Palestinians in lebanon shown saluting nazi style.

יש שם עוד לא מעט .

אם זה קורה היום... למה שזה לא קרה במלחמת העולם השניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבינימט עם מערכת החינוך. טוב שלא הופתעת שהגרמנים הנאורים עשו לנו את השואה.

אני גם מקוה שלא תופתע אם תגלה שהאוקראינים והפולנים קפצו על ההזדמנות כמוצאי שלל רב, האיטלקים האוסטרים ועוד עמי אירופה שסבלו וגם נרצחו ע"י הנאצים אבל שמחו לסיייע בהשמדת היהודים.

כמו כן תדע לך שאתה גרגר אבק בעולם וגם שאמריקה ואנגליה ידעו על ההשמדה זה לא ממש הזיז להם בדיוק כמו שלא מזיז להם היום כל הילדים שנרצחים בסוריה או אוגנדה או אפגניסטן או סומליה ועוד מקומות בעולם שבחדשות אתה אפילו לא שומע עליהם, כי ממש ברגע זה העולם עסוק בסגן אלוף שהכה את חסר ההשכלה האנרכיסט מדנמרק שבא ללמד אותנו מוסר.

לא יודע מה איתך, אבל על כלללל הדברים האלה אני למדתי בבית הספר, ולא למדתי היסטוריה מורחבת. דווקא בשנים האחרונות תוכנית הימודים "סטתה" ימינה ולא שמאלה, אז בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...