אין אלטרנטיבה נורמלית לאמזון? מה זה מחירי ההפתעה האלה בסיום ההזמנה?! - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין אלטרנטיבה נורמלית לאמזון? מה זה מחירי ההפתעה האלה בסיום ההזמנה?!

Kidney_stonE

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשתדלו להשאר בגבולות הדיון הסביר.

לוסניר - אני אבקש ממך לא לפרט בנוגע לכוונות שלך במידה והחוקיות שלהן מוטלת בספק

בנוגע לדיון, גם לי יש ניסיון מצויין עם ushops פרט למקרה בודד בו החבילה הלכה לאיבוד על ידי דואר .

במקרה זה הפריט הוזמן מחדש על ידם ללא תשלום נוסף שלי, ובנוסף קבלתי שובר בסך 20 דולר לשימוש עתידי.

יש לי גם ניסיון עם mustop, שזולים מ-ushops לרוב - אם קונים מוצר מאמזון או איביי.

היתרון של ushops הוא באפשרות למשלוח ימי, שמוזיל מאוד מוצרים גדולים וכבדים.

מולם, היתרון היחסי של mustop, הוא משלוח אווירי מאוד מהיר עם DHL. לפריט לרוב לוקח להגיע כ-5 ימי עסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מולם, היתרון היחסי של mustop, הוא משלוח אווירי מאוד מהיר עם DHL. לפריט לרוב לוקח להגיע כ-5 ימי עסקים.

אבל 5 ימי עסקים זה הרבה, אצלי זה לקח 3 ימים :)

תוך יומיים מהרגע שהחבילה יצאה מניו ז'רסי היא כבר היה באיזור שלי (חיפה) לחלוקה, ולמחרת השליח הגיע אליי הביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדרך כלל משתמש בשירות של מסטופ בגלל שכשאני משתמש בשירות של אחת מהחברות האלה זה כמעט תמיד בגלל שאני מזמין מאמזון ושם למסטופ יש את היתרון של ההנחה. לפותח השירשור ההנחה היא לא של 10% על המשלוח אלה 10$ על עלות המשלוח דרך מסטופ אני חושב שזה היה יוצא לך זול יותר מיושופס, אבל לא משהו משמעותי.

מצויין לדעת שיש גם חברה שנותנת אופציה למשלוח ימי(ushops), האם מישהו שלח דרכם משלוח כזה?

אם כן כמה הוא זול ממשלוח אוויר? אני מדבר על מוצר ששוקל יותר מ10 קילו שם בטח ההבדל משמעותי יותר.

כמה זמן לוקח לכזה משלוח להגיע לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהניסיון שלי במשלוח ימי יש קצת עניין של מזל בקטע של זמנים.

אם במקרה המוצר שלך מגיע ממש לפני שמשלוח ימי חדש יוצא ויש בו מקום אז זה יכול להגיע מהר יחסית (10 ימים) אבל לפעמים בדיוק פספסת משלוח שיצא ואז צריך לחכות לבא. הכי הרבה שיצא לי לחכות היה 45 ימי עסקים.

החסכון במוצרים כבדים או בעלי אריזה גדולה הוא גדול. מגיע לפעמים ליותר מ- 50% ממחיר שילוח דרך האוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

45 יום למוצר לא דחוף זה משהו שאני יכול לחיות איתו.

המשלוחים בשנים האחרונות הפכו לסופר יקרים המשלוח הגדול האחרון שהזמנתי היה תרמיל 70 ליטר לטיולים המשלוח עלה לא מעט ומאז הוא התייקר עוד יותר.

אני כבר לא מזמין מוצרים גדולים טוב לדעת שיש אופציה של משלוח ימי בלי הרבה בלגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מעדכן לטובת העוקבים למיניהם

היום, ב-4 לפנות בוקר הגיע מייל מאמזון עם Shipping Confirmation שלהם.

היום ב-18:00 ערב הגיע מייל מ ushops שמציין שהחבילה הגיעה אליהם, ומחכים שאני אעלה חשבונית ואשלם להם על המשלוח.

(רק 14 שעות משלוח מאמזון לכתובת של ushops בארה"ב, מגניב)

העלתי חשבונית ופתאום אני מגלה שמחיר השילוח האווירי קפץ מ 29$ ל -41$.

(29$ היה המחיר של השילוח במחשבון שלהם, כמו שאפשר לראות בסקרינשוט שעמרי העלה, זה היה המחיר כשבדקתי בעצמי)

אז כמה יוצא לי בסה"כ?

36.86 מחיר המוצר

7.21 אריזה ושילוח מאמזון

41 מחיר השילוח של ushops לארץ (עד הבית) (שימו לב שזה הרכיב הכי יקר בעסקה כולה...)

סה"כ 85.07$ שהם כ-320 ש"ח

לפי החישוב במחשבון שלהם ביום ההזמנה סה"כ עלות היה אמור לצאת 66$ שהם כ- 255 ש"ח.

אמנם היה כתוב שם שזו הערכה בלבד, אבל הפרנציפ קצת מעצבן אותי.

אני ארים אליהם טלפון מחר בשעות הפעילות שלהם לברר לגבי זה.

(הם לא שולחים עד לרגע שאני משלם למיטב הבנתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר. אם הנתונים זהים למחשבון (ואפילו נמוכים ממנו) אז אין סיבה שהמחיר יהיה גבוה יותר.. לדעתי אם תדבר איתם המחיר ירד.

מצד שני, ככל שתשלם יותר אני אקבל יותר אחוזים :P אז אני מקווה שהם יתעצבנו על זה שאתה מטריד אותם ורק יעלו לך את המחיר אפילו יותר! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הקילו לפי מה שאני יודע ומבין מכל אתרי השירותים האלו למינהם הם מעגלים את זה...

זאת אומרת אם יש לך חבילה עם 501 גרם הם יעגלו את זה לקילו כי זה יותר מחצי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...