כרטיס מסך חדש להחליף את ה3850 ולא יהווה יותר מדי צוואר בקבוק עם המערכת 300-400 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך חדש להחליף את ה3850 ולא יהווה יותר מדי צוואר בקבוק עם המערכת 300-400

A.Z.P

Recommended Posts

היי לכולם,

אני מעוניין לשדרג את הכרטיס המתיישן שלי במשהו שמתאים קצת יותר לזמננו. השימושים הם להחזיק שני מסכים בFHD (אחד של טלוויזיה), סרטים, משחקים קלילים אבל דרוש FPS גבוה. אני מעוניין בהמלצה לכרטיס הכי טוב שבאמת יהיה יעיל עם מעבד כמו שלי. חובה חיבור HDMI ושקט בעדיפות גבוהה. הספק מספיק חזק (520W סיסוניק) והמעבד הואAMD 64*2 Dual processor 4200+ 2.2Ghz. לא מתוכנן OC אז לקחת את זה בחשבון. אין לי בעיה עם משומש ואני גם מחפש בלוח אז אם תוכלו להכווין אותי מה הכי ישתלם אני אשמח.

תודה מראש לעוזרים!

זאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להתעלם מהעובדה שיש לך מעבד שבסטנדרטים של היום נחשב למאוד מאוד חלש (אפילו החלש והזול ביותר שקונים היום חזק ממנו באופן בלתי ניתן להשוואה). שדרוג כרטיס מסך יכול לעזור במקרים מסויימים, אבל בלא מעט אחרים המערכת עדיין תרגיש מקרטעת (כבר עכשיו כרטיס המסך שלך סובל מצוואר בקבוק עם המעבד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שים לב שמדובר ב4850 עם GDDR3 ולא , מה שאומר גרסה עם ביצועים פחות טובים מGTS250 בדרך כלל. אם כי עדיין מדובר בכרטיס טוב בהתייחס למחיר.

2. עם מעודכנים 5770 חזק כמו 4870, ובמקרים מסויימים אף יותר.

3. המעבד אכן עלול להוות צוואר בקבוק, סביר שעבור כרטיסים מעל לHD4850 / GTS450 / HD5750 כבר תרגיש את זה, במקרים מסוימים גם עם הכרטיסים הנ"ל.

4. זה לא נכון שאפילו המעבד החלש והזול ביותר של היום יהיה חזק יותר (ואני לא מדבר על ATOMים למיניהם) G440 לדוגמא יהיה עוד פחות טוב בגיימינג מאשר ה4200+X2 שלך. מעבדי G530 ואיך לעומת זאת יאכלו אותו בלי מלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...