האם ניתן להסיר את כלוב הכוננים הקשיחים ב- FRACTAL DESIGN DEFINE R3? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן להסיר את כלוב הכוננים הקשיחים ב- FRACTAL DESIGN DEFINE R3?

Zedik

Recommended Posts

בכל מקרה הינה אפשרות נוספת ללוח אם שכן כולל USB3 HEADER:

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=3322

תודה, מעדיף לא MSI.

תציץ גם על לוחות Z77/H77 החדשים, הם באים עם HEADER.

מעניין. אני אבדוק איזה לוח Z77 בטווח המחירים של ה- GA-Z68X-UD3H-B3 יכול להתאים. מבדיקה ראשונית, לוחות ה-Z77 עם הפיצ'רים שב-GA-Z68X-UD3H-B3 יקרים יותר ממנו בכ-200 ש"ח וצפונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, יש לי את ה- UD3H ואני די מרוצה ממנו (בדקתי סקירות לפני הקנייה). אני חושב שזה לוח bang for the buck יש לו פשוט הכל. אתה יכול אגב לשים את השם דגם בגוגל ולקרוא בסקירות מוצרים של גוגל. נותנים לו 4 כוכבים אאל"ט.

מה שמבדיל את ה- UD3H מהדגמים שמעליו זה שאפשר להשתמש איתו בוירטו. וירטו אם אתה לא מכיר, זה הפיצ'ר הישראלי ש"מכבה" את הכרטיס מסך הראשי שלך ומשאיר את המובנה עד למצב שצריך עיבוד גרפי משמעותי יותר ואז המחשב עובר לכרטיס מסך הראשי. המטרה של זה היא לחסוך בצריכת החשמל של המחשב.

יש כמה דגמים מעליו עם יותר פאזות למעבד (OC יותר יציב) שגם שם אפשר להשתמש במובנה אבל בלי VIRTU, אני אישית חושב שאולי כדאי לך לשקול את האופציה הזאת, אני מדבר על מיני הדגמים שמופיע UD4 בשם הדגם. אמנם הם באים בלי VGA ו DVI אבל יש יציאת שלטעמי זה די והותר.

מה שכן, ניסיתי את הוירטו ואני חושב שהוא לא כזה רע ויש עדכונים יחסית שוטפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה adi, לא הכרתי את ה-VIRTU, טוב לדעת שהוא קיים בלוח.

אני מסכים שה-UD3H מהווה תמורה נאותה לכסף. מצד שני, מבחינה תקציבית הוא ממוקם ברף העליון מבחינתי, כך שכל לוח מעליו רק יחרוג מהתקציב.

אני לא מתכנן OC, וגם אם כן, סביר שהוא יבוצע בצורה מינורית בעוד מספר שנים כשהמעבד כבר ירגיש מעט חלש.

אני דווקא כן מעוניין ביציאות VGA ו DVI מפני שלמסך שלי, Dell 2209WA, אין :)

למרות שאני עדיין מתלבט אם ללכת על הלוח הזה או לשדרג בסכום דומה ל-Z77, ולהמתין/לא להמתין למעבדי ה-Ivy, אני חושב שהדיון גלש מכותרת הפורום ומנושאו, ואולי כדאי שנעביר אותו לפורום לוחות אם ומעבדים (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם סיבה די שולית להעדיף Z68 אבל שמתי לב שהרבה לוחות Z77 החדשים ממש מכוערים לעומת Z68.

משום מה גיגהבייט החליטו להחליף את ההיטסינקים היפים בצבעי אפור בהיטסינקים כחולים מכוערים שלא קשורים לעולם.

שוב, סיבה מאד שולית לקחת Z68 אבל עדיין. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...