קניית 4S מחו"ל - קנדה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית 4S מחו"ל - קנדה

DarkLloth

Recommended Posts

אם אני לא טועה, אתה צריך שמישהו בארה''ב / קנדה יקבל את המשלוח ואז ישלח לך. כי bestbuy לא שולחים לארץ.

לכן אתה צריך מישהו שאתה סומך עליו שגר באחד המקונות, או שתקנה שם אם אתה או מישהו אחר טסים לשם, ואם כבר זה המצב עדיף לקנות SF בAPPLE STORE.

וגם המחיא לא יכול להיות כזה למכשיר סימפריי + רשום 3 year agreement , למה ההתחייבות לא מצאתי שרשום איפשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשירים שמצויינים בלינק הם מכשירים שקנייתם מותנית בהתחייבות והצטרפות לאחת המפעילות הסלולריות הקנדיות כאמור לשלוש שנים.

המכשירם כנראה גם נעולים ולא SIM free.

כמו ש-Ego-Maniac ציין, בסט ביי לא שולחים לארץ, הם שולחים רק לארה"ב, קנדה וגם למקסיקו אאל"ט. עם זאת יש פתרון, ישנם חנויות שמספקות לך כתובת בארה"ב ומשם הן מנהלות את המשלוח ארצה. יש לך את Mustop, TNT ו- Ushops.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

WUT?

מע"מ + מס קנייה = 33% מערך המוצר (כולל משלוח).

כמובן שזה תקף רק להזמנות דרך הדואר (וגם אז לא תמיד נתפס) ולא אם אתה מביא את המוצר בידיים מחו"ל [טכנית כן צריך להצהיר, אבל אם המכשיר כבר לא בקופסא, אף אחד לא ידרוש תשלום..].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנות זו החנות היחידה שאמליץ בגלל שאתה יכול להיות בטוח שהמכשיר SF.

דבר נוסף, קח בחשבון שגם בקנדה יש סוג של TAX של 16% ואת החזרי המס בשדה התעופה הם הפסיקו משום מה (בדקתי כמה פעמים, אני נוסע לשם למשפחה תדיר ועל הדרך קונה לי שטויות..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, greenvector , מתי פעם קנית מכשיר ושחזרת לארץ הלכת למסלול האדום בשביל להצהיר על משהו?

אני לא עשיתי זאת אפילו לא פעם אחת והבאתי מספר לא מבוטל של מכשירים מחו''ל.

וגם אני עובד בשדה וכל פעם שאני עובר ליד המכס לפני קבלת הפנים המסלול האדום תמיד ריק.

רל תיהיהו תמימים ולנסות להחכים ולהבהיל אנשים, כי את מי שבודקים במכס זה אנשים שהם יודעים שצריך לעצור אותם, ולא את אלה שטוסים למשפחה וחוזרים עם מתנה או שתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...