בעית לגים במשחקים מחשב. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעית לגים במשחקים מחשב.

yosda-boy

Recommended Posts

היי,

יש לי בעיית לגים במשחקים מחשב, יש לי ראוטר של Edimax וגם כרטיס רשת של Edimax ובמשחקים יש לי קפיצות פינג (לשנייה עולה ואז יורד, מידי פעם גם עולה לאיזה 20 שניות לפינג 600-800).

כשאני עושה בדיקת מהירות אינטרנט בSpeedTest כתוב 12 מגה בדיוק כמו שאני אמור לקבל מהספקית בזק בינלאומי.

חשוב לציין שאחי שיש לו מחשב עם כרטיס רשת מסוג אחר שמחובר לאותו ראוטר בדיוק ואין לו לאגים בכלל או בעיה כלשהיא.

לדעתי זה הכרטיס רשת שלי שמשהו נדפק בו, אבל זה מוזר שזה מראה שמהירות האינטרנט נקלטת במלואה.

חסר רק

GeForce 7800GTX

Ultimate 64-bit

P35-DS3L

E6750

Memory 2G

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על כל משחק אינטרנטי:

L4D, CS, CSS, CZ, CODMW3

כל משחק FPS אינטרנטי.

מפרט:

http://www.*צונזר*/view/mondyikj12wn.jpg.htm

חסר רק כרטיס מסך GeForce 7800GTX

חח HWZONE חסם לי את הפרסום:

Windows 7 Ultimate 64-bit

Gigabyte P35-DS3L

Intel 2 Duo CPU E6750

Memory 2G ram

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב סבבה הסינגל עובד מעולה, אבל כל המשחק FPS במולטי הם בעייתים אצלי (נגיד MW3 במולטי לא עובד טוב, אבל לעומת זאת בסינגל עובד מצויין).

ונגיד במשחק CSS הFPS שלי הוא באיזור ה150 ועדיין יש לי לאגים.

וד"א אני לא אחד שאכפת לו כ"כ מגרפיקה אני מוריד עד שזה סבבה ומשחקים כמו CS1.6 שרצים אצלי על HIGH בהכל ועדיין יש בהם לאגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא חושב שזה האינטרנט שלך אחי.

זה החומרה שלך.

לדוגמא: לא מזמן שיחקתי COD3 אם 4 גיגה וזה היה עושה לי לגים מטורפים הייתי בטוח שזה קשור לאינטרנט גם.

אבל אחרי שהגדלתי את הזיכרון שלי ל 8 גיגה ראיתי שהמשחק מנצל לי ביחד אם המערכת הפעלה כ 6 וחצי גיגה בערך , לכן עשה לי לאגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל הקטע שהלאגים גם במשחקים "פחות רציניים" כמו CS1.6 אני בטוח שהמחשב שלי מריץ את המשחק בלי בעיה כלשהי אך עדיין יש לי לאגים.

ואני לא אומר שלא חשבתי על זה, אבל זה לא נראה הגיוני שאין מספיק ל1.6 , CSS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל הקטע שהלאגים גם במשחקים "פחות רציניים" כמו CS1.6 אני בטוח שהמחשב שלי מריץ את המשחק בלי בעיה כלשהי אך עדיין יש לי לאגים.

ואני לא אומר שלא חשבתי על זה, אבל זה לא נראה הגיוני שאין מספיק זכרון ל1.6 , CSS.

מסכים. אבל עדיין אני חושב שאתה צריך להוסיף עוד סטיק של 2GB למחשב. הזכרונות היום ממש זולים.

רע זה לא יעשה, ואולי תגלה שזה פותר לך גם את הלאגים וגם משפר את התפקוד הכללי של המחשב.

אם זו לא הבעיה אז אפשר יהיה לשלול אותה, כל מקרה תוספת במקרה שלך זה רק רווח אפילו מבלי להתחשב בבעיה הספציפית של הלאגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על , הם לא כל כך זולים.

אמנם קצת יותר יקר מ , אבל 150 שקל לשני ג'יגה זה עדיין לא בשמים.

אבל למה שזה יהיה הזכרון? זה הקטע שגם במשחקים כמו: Counter Strike 1.6 שהדרישות שלהם ממש נמוכות גם שם יש לי בעיית לאגים.

יש היגיון בדבריך, אבל אתה צריך לזכור שהמערכת הפעלה עצמה גם דורשת , תוסיף לזה תוכנות שרצות ברקע ועוד כל מיני SERVICES שפועלים....אני מאמין שגם בזמן משחק שגוזל יחסית מעט כמו קאונטר סטרייק המחשב די נחנק מבחינת .

כמו כן כדאי שתנסה גם לעדכן דרייבר לכרטיס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה לעשות? אתם בטוחים שזה הזכרון?

או שיש סיכוי זה הכרטיס שלי, וחשוב לציין שוב שגם אחי מחובר לראוטר עם כרטיס שונה ולו אין לאגים! אבל כאשר אני משחק ולי יש לאגים אז גם לו יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשחקו ביחד יהיה לאגים

גם אם מישהו יגלוש (בדר"כ פחות)

כנ"ל לגבי הורדות uttorent

וכו'

תתחיל בבדיקה כזאת:

תשאיר רק את החיבור למחשב שלך ותבדוק

במשחק או פינג לאתר מסויים

בדיקה עוד יותר טובה לחבר את המחשב שלך

ישירות למודם ולבדוקת ככה אתה מנטרל את האופציה שזה

קשור לראוטר, למרות שלדעתי זה בגלל שימוש בנוסף

למשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...