אייפאד 16GB עם תמיכה בסלולר - חבילות גלישה? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפאד 16GB עם תמיכה בסלולר - חבילות גלישה?

biodome

Recommended Posts

היי, אין לי ניסיון בטאבלטים אז אשמח לקצת עזרה.

אבא שלי רוצה מכשיר טאבלט קליל שיוכל לגלוש איתו גם בחוץ (סלולארי) ולכתוב עליו פתקאות (בכתב יד עם עט תואמת).

אני חושב שכדאי ללכת על 2 למרות שעכשיו עם יציאת החדש נראה שמתחיל להיות קשה יותר להשיג את אלו.

מכיוון שזה לגלישה בלבד אני מאמין שה-16GB יספיק לו.

קצת מוזר שאני לא רואה שחברות הסלולאר השונות משווקות אייפאד יחסית לזה שהוא הטאבלט הנפוץ ביותר, אבל אני מניח שנמצא איפה לקנות.

אני רואה שבאורנג' גלישה עולה 98 שח חודשי, בסלקום עם micro sim עולה 140 שח בחודש. ופלאפון אני לא רואה בכלל אפשרות של סים בלי לקנות את הטאבלט (לפחות לא באתר).

אפשר גם לשים SIM של רמי לוי ב-55 + 15 שח לחודש נכון? הם מוכרים microsim?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי רוצה מכשיר טאבלט קליל שיוכל לגלוש איתו גם בחוץ (סלולארי) ולכתוב עליו פתקאות (בכתב יד עם עט תואמת).

אני חושב שכדאי ללכת על 2 למרות שעכשיו עם יציאת החדש נראה שמתחיל להיות קשה יותר להשיג את אלו.

מכיוון שזה לגלישה בלבד אני מאמין שה-16GB יספיק לו.

הם לא אמורים להעלם בכלל, ההיפך, לקבל ירידה במחיר ועלייה בכדאיות שלהם, גם מול האייפד החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו מחירים יקרים למדי, אבל אין ושם בעיה להפוך סים רגיל למיקרו סים, אתה רק צריך לגזור קצת (בסים רגיל יש הרבה פלסטיק ריק בלי אלקטרוניקה, במיקרו סים אין את הפלסטיק העודף, אבל חוץ מזה הכרטיסים זהים). יש תבניות גזירה באינטרנט, או לחלופין חותכנים כמו:

http://www.dealextreme.com/p/stainless-steel-micro-sim-card-cutter-with-micro-sim-card-adapters-for-apple-ipad-iphone-4-41275

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש באורנג' גם 1GB עם האטת קצב ב48 אם זה מספיק לו.

או 5 ג'יגה עם האטה ב98.

בנוגע לטאבלט, הIPAD מתאים עם עט? משיחה שניהלתי לא מזמן עם מנכ"ל חברה שמתמחה בפיתוח עטים לסלולר/טאבלטים, צריך מסך מיוחד (לדוגמא כמו שיש בnote) על מנת שהוא יעבוד עם העט, וזה ממש לא טריוויאלי שכל עט אלקטרוני יעבוד עם כל דבר שיש לו מסך מגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירי חבילות מומלצות, לפי נפח -

1 ג'יגה בפלאפון - 45 שקלים לחודש

5 גי'גה ברמי לוי - 55 שח לחודש + 15 דמי מנוי (מנוי prepaid)

10 ג'יגה ברמי לוי - 99 שקלים לחודש + 5 שקלים דמי מנוי (מנוי postpaid)

דווקא נושא המהירות לא נראה לי קריטי מאוד בטבלטים.

1GB לטבלט זה ממש מעט, אלא אם הוא רוב הזמן בבית עם WIFI.

לבנאדם מבוגר, שלא מוריד דברים גדולים מהרשת, לשימושי מייל וגלישה 1gb הוא נפח מספיק לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גולש יחסית כבד (רק ללא סרטונים) ו-1GB מספיק לי במכשיר הנייד.. מה שכן זה מרגיש לי איטי טילים (דרך אורנג' בסוללרי לא טאבלט).

בכל אופן רוב השימוש יהיה WIFI בבית, רק מדי פעם בחוץ.

באשר ל- ועטים, חפש סרטונים ביוטיוב יש הרבה דוגמאות שמראות שזה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש מיקרוסים של רמי לוי ולא עובד הגלישה באייפאד למרות שהוא מזהה רשת פלאפון.

ניסיתי לשים אותו בסלולארי שלי S והוא עובד ויכול להוציא שיחות, אבל גם בו הוא לא גולש.

דיברתי עם תמיכה של רמי לוי והוא אמר שלא מאופשר והוא "איפשר" את הגלישה ללא חבילת גלישה (15 אג' למגה).

אבל זה עדיין לא עובד בסלולארי (לא יכול לבדוק באייפד כרגע הוא במיקום אחר).

עכשיו בציור של האייקון באנדרואיד הוא לא מראה לי את ה-H ו-3G של ה-DATA בכלל.

כשהטלפון מנסה להוריד הגדרות ו-MMS אוטומטית הוא לא מצליח.

הAPN שמוגדר לו הוא sphone.pelephone.net.il

זה בסדר או שצריך להגדיר אולי אחרת?

יש רעיונות?

לא משנה הצליחו לסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...