מכרתי מוצר - לאחר המכירה הקונה טוען שהמוצר תקול - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכרתי מוצר - לאחר המכירה הקונה טוען שהמוצר תקול

yair1

Recommended Posts

א. עם מספר טלפון היום אפשר לעשות הרבה דרך אתרים חינמיים.

ב. בית משפט יכול לחייב את חברת הסלולר לתת את הפרטים שלך ואתה יודע.. יש להם ת"ז, שם מלא, כתובת מדוייקת, חשבון בנק/כ. אשראי ועוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א. עם מספר טלפון היום אפשר לעשות הרבה דרך אתרים חינמיים.

ב. בית משפט יכול לחייב את חברת הסלולר לתת את הפרטים שלך ואתה יודע.. יש להם ת"ז, שם מלא, כתובת מדוייקת, חשבון בנק/כ. אשראי ועוד..

לגבי ב - אתה מדבר שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רעיון די גרוע לראות אם המוצר תקין או לא עכשיו כי הוא נתון לחסדיו של הקונה, אם הוא ירצה שהוא לא יעבוד זה מאד פשוט. (עושים נזק קטן)

ככה שעדיף לך לעמוד על שלך ולהסביר לו שהמוצר היה במצב מצויין כשהיה אצלך, עובדה שרק עכשיו יש בעיות איתו ולא לפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר לקונה יפה ש:

1. אין לו טעם לשקר *לך*, שכן אתה בדקת את הכונן לפני המכירה.

2. בכל מקרה, זה שהוא לא בדק מיד ו"נזכר" אחרי שבוע זו בעיה שלו. אם הוא יכול להוכיח שהכונן נמכר תקול ושלא בתום לב, הוא יותר ממוזמן לתבוע - אבל להוכיח הוא לא יכול משהו שמלכתחילה אינו נכון.

מעבר לכך, כדאי שתקליט את השיחות עמו (לפחות אלה שבטלפון). אם הוא משמיע איומים מפורשים, שלא בעניין פעולה חוקית כמו פנייה לבית משפט, הרי שהוא עובר עבירה פלילית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשלח לו את הקישור הזה:

http://bit.ly/HVnNqk

אין לי את המייל שלו...

בכל אופן כשדיברתי איתו בטלפון אז כמו שאמרתי הוא אמר לי שהוא לא רוצה לבוא ו"להתעמת" איתי. לא יודע עד כמה זה נחשב איום. הקלטה בטלפון שווה משהו? אפשר לפנות למשטרה עם זה? הם בכלל יתיחסו לזה?

בכל מקרה לא יהיה לי נעים אם הוא יבוא וינסה לעשות בלאגן ליד השכנים בגלל כזה דבר קטן.

אני אסביר לו בצורה ענינית שזה המצב ואם או רוצה הוא יכול לתבוע אותי (איך אפשר בכלל לתבוע מישהו אם לא יודעים עליו שום פרט?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...