מהו ה-Firewall הכי טוב כיום? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו ה-Firewall הכי טוב כיום?

shlomi2003

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כתגובה להודעה שמעליי, השם הזה הוא לא מוכר, אבל האם הוא באמת טוב??..

מה בקשר לNorton Security?? או ZoneArlem??

תגובות שלכם בהקדם, כי אני רוצה להתקין פיירוול אבל שיהיה משהו טוב.

תודה רבה! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה אתה רוצה,הגנה מפני ילדוני סקריפט ווירוסים או הגנה רצינית נגד קראקרים רצינים?.

אם בחרת בתשובה הראשונה אני מציע לך לבחור בzone alram ולא בנורטון בגלל שנורטון לא עושה שום דבר והפיירוול שלו ממש ממש דפוק והוא לא הולך לעזור לך נגד .

zone alram לעומת זאת הוא ממש ממש טוב אך יש לו כמה חסרונות:

הוא נפוץ לכן יש שיטות מיוחדות לעקוף אותו בקלות,

וכמה מן התכונות הטובות ביותר של נמצאות בגירסת התשלום בלבד.

אם ענית לשאלה השניה אני ממליץ על מה שקראקרים והאקרים אמיתים ממליצים:

drweb

nod32 של esets ,

שני אלה אמורים להיות ממש ממש טובים וההגנה שלהם עוקפת בקלות את ההגנה של הפיירוולים המסחרים יותר,אני בעצמי הולך לנסות אחד מהם.

ואם אתה רוצה משהו באמצע אני ממלית על פנדה והוא כמו גירסה מסחרית של נורטון אבל עם הגנה הרבה הרבה יותר טובה והוא צורך פחות משאבים.

אבל תדע לך שאין הגנה מושלמת ותמיד צריך להגדיר מחדש את וינדוס כדי לחסוך במשאבים .

ואם זון אלרם או נורטון אני הייתי בוחר בנורטון אם לא היו לי עוד אפשרויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מוכר או שאתה לא מכיר

אתה בעצמך אמרת שאתה לא מבין ממש בזה ומישהו שמבין אומר לך שהוא טוב אז לך על זה

זה כמו שילד שלא מבין במחשבים יגיד אם או אס פנתר כל כך טוב אז איך זה שאני לא מכיר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת שאלה אישית, לנוחות השימוש וכאלה, המקאפי הוא טוב

ולנורטון אני מעדיף לא להתקרב

הבחירה שלי היא Zone Alarm Pro גרסה 4 עם WEB FILTERING

פיירוול טוב ונוח (וגם צ'קפוינט קנו אותם, רק כדי להמחיש כמה החברה הזאת טובה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,אז ככה.

גם אני לא מבין גדול בצד הטכני של הפיירוולים ואני סך הכול ילדון סקריפט אך טובים ממני מליצים על התוכנות האלו.

ואם אתה רוצה לדעת הקראקר אמר שהם טובים בגלל שיש לך אימולטור מעולה.

בעיקרון מקפי הוא ממש טוב (שכחתי להמליץ עליו סורי ותודה למי שהזכיר לי),הוא יותר טוב מזון אלרם והוא גם הרבה הרבה פחות נפוץ ככה שזה יתרון רציני.

וכל מי שממליץ על נורטון מבחינת ביצועים טועה בגלל שהפיירוול של נורטון ממש ממש דפוק והוא לא עוצר וירוסים אני מכיר אישית מישהו ששם לעצמו וירוס במחשב וניסה לגלות מי ימצא קודם את הוירוס האנטי וירוס שלו או הפיירוול שלו (שניהם של נורטון) והאנטי וירוס מצא את הוירוס לפני הפיירוול מצד מאוד מאוד מסוכן שמעיד כמה נורטון הוא דפוק.

כן,הוא עובר את כל המבחנים המסחריים שיש בשוק אבל הוא ממש ממש דפוק מבחינת ממדדים אחרים.

ובן דודתי למשל שהוא די מקצוען במחשבים (אבל לא באבטחה הוא נולד בדור שבו קראקרים היא מתכנתי על) והוא ממליץ על שיטת ההגנה הבאה:

לא לשים שום פיירוול חוץ מזה שלwindows לעדכן ולסרוק עם האטי וירוס פעם ביום (בלילה יותר נכון) ולגבות את כל המידע.

אני בטוח שאלפי אנשים כבר נכנסו לו למחשב אבל זה לא מזיז לו כי אין לו אויבים והוא כבר מאומן בלפרמט את המחשב (תוך פחות מ40 דקות כולל כל התוכנות שצריך).

אני תמיד ירדתי עליו אבל השיטה שלו די הגיונית אבל אני מעדיף לשמור על הפרטיות שלי אפילו על חשבון מהירות האינטרנט שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...