מפרט להאקינטוש - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט להאקינטוש

Recommended Posts

שלום

האם המפרט הבא יריץ לי מאק באופן חלק (כולל התקנת כל הדרייברים)

[glow=red,2,300]לוח אם

GIGABYTE GA-H55N-USB3

מעבד

Intel i5-2500K

זכרון

Corsair Vengeance 8GB (4x2GB)

ssd

OCZ AGT3-25SAT3-120G

ספק כח

Corsair HX650W[/glow]

האם עדיף osx thumb drive או להזמין dvd?

והאם הכרטיס מסך המובנה מספיק, או שיש צורך להוסיף גם כרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לרכוש mountain lion אז זה בסדר.תודה רבה.האם יש לי ממה לחשוש? אני לא רוצה להשקיע כל כך הרבה כסף ולדעת שבסוף אני תקוע עם מחשב שלא יריץ לי lion בצורה מושלמת

עריכה: ממה שאני רואה לא מוכרת את lion כדיסק נפרד, אני חייב קודם להתקין 10.6 ורק עליה להתקין lion, האם זה אומר שאני חייב לקנות כרטיס מסך עכשיו? ממש לא בא לי להוציא עוד כסף. או שאולי אפשר להתקין lion עם הusb thumb?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח מתאים לסוקט 1156 ולא ל1155

:xyxthumbs:

משום מה הייתי בטוח שמדובר במחשב קיים ולא מחשב שעוד לא נרכש, אז לא התייחסתי לזה...

אם כך אז הייתי מחליף את כל המפרט, אבל קודם כל מעיף את הספק כח 650W (!!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לבנות מפרט המתאים לדרישתך, אשמח אם תסביר קצת בהרחבה על השימושים שלך במחשב ועל בחירתך בלוח בתצורת Mini-ITX.

בעיקרון כל מחשב חדש יריץ לך 9 תכנות במקביל, חוץ ממקרים בהם לפחות אחת התכנות טוחנת לך את כל הזיכרון או המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו מחשב ביתי, זאת אומרת שאני צופה בו קצת בסרטים מפעם לפעם ושמוע מוזיקה.

אבל העיקר מבחינתי זהו מחשב בו אני משתמש לצרכי תכנות.

כיום בוינדוס פתוחים אצלי במקביל בדרך כלל פיירפוקס עם לפחות תשעה טאבים פתוחים, eclipse, photoshop, visual studio.

במק כל התוכונות האלו יהיו פתוחות כשvisual studio ירוץ עם vmware, ובעז"ה גם xcode (המטרה העיקרית בהתקנת המק, וגם שאני מחפש כבר להחליף וינדוס 8 נראית לי ככישלון).

המפרט שבניתי (בפרט הזכרון) נראים לי הכרחיים לצורך כך.

בעניין הmatx, אני פשוט מאוד רוצה מארז יפה וקומפקטי שיתאים לי לסלון זה הכל. המארז שאני לוקח הוא זה

http://www.silverstonetek.com/product.php?pid=182&area=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המעבד אפשר להשאיר כמו שהוא אבל להתקין עליו קירור איכותי, לקחת זיכרונות הכי זולים של כל יצרן ידוע, וספק כח בסביבות 380W עד 430W של כל אחד מהיצרנים המובילים. לגבי הלוח יש לך כאן מבחר דיי רחב של דגמים: בעיקרון כל לוח של או שמתאים למארז עם צ'יפסט של וסוקט 1155 יהיה בסדר, ורצוי לבחור אחד שמגיע עם כרטיס קול וכרטיס של Realtek אך לא הכרחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...