צריך המלצה למסך 32" FULL HD למשחקים/עריכה/סרטים ב-1700 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למסך 32" FULL HD למשחקים/עריכה/סרטים ב-1700 ש"ח

zoobooboozoo

Recommended Posts

שלום, אני צריך המלצה למסך בגודל 32", עם רזולוציית FULL HD,

השימוש במסך הוא בעיקר לסרטים/סדרות, גם לעריכה(עריכת מוסיקה בתוכנת CUBASE) וגם קצת למשחקים.

כעיקרון, אני מתכנן לחבר את המסך(שאני מעריך שבמחיר של כ1700 ש"ח צריך להיות מסך טלוויזיה) כתצוגה נוספת לLCD 19"

הרגיל שמחובר למחשב.

בעבר שאלתי בפורום אם מסך 32" במחיר כזה יכול לשמש כמסך מחשב איכותי למשחקים/סרטים/עריכה ונעניתי בחיוב ולכן אני רוצה לדעת בתחום המחיר הזה(כ1700 ש"ח) מה המסך הכי כדאי לשימושים אלו, ואולי אפילו להפוך אותו לתצוגה הבלעדית של המחשב.

תודה, עופר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום שוב,

הגעתי למחסני חשמל לרכוש את ה LD460 ואמרו לי שכבר שנה וחצי אין אותו.

הציעו לי ב1750 PANASONIC THL32U30.

באופן כללי, האם יש אלטרנטיבות לLD460 ברמה שלו? או שהוא הרבה יותר טוב משאר הדברים במחיר הזה?

כי דווקא הPANASONIC (שהבנתי שהיא חברה טובה) נראה עם נתונים יותר טובים על פניו...

תודה, עופר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי ל-7 חנויות שונות שבדקו גם בסניפים אחרים והדגם של LG 32 FULL HD היחיד שיש זה LK430Y כשהאות השלישית מהסוף שלו היא D

כלומר: DLH (אם אני לא טועה) בסוף הקוד.

ובגלל שהבנתי שמאוד חשוב לקחת פאנל ואחרי שראיתי שכנראה ח.י לא משווקים סוג אחר כי בדיוק את אותו דגם, עם בדיוק אותו קוד היה בכל החנויות כולל סניפים נוספים שחלק מהחנויות בדקו,

בחרתי בסוף ב PANASONIC TH-L32U30M. בדקתי עם מחשב נייד בחנות(היה מוכר מאוד אדיב בBIGBOX) ולא היה שם דיליי/לאג בין הפעולה שלי במחשב לבין התצוגה(אם כי השתמשתי לבדיקה הזאת בכאבל VGA ולא שיחקתי במשחק כבד. אך על פי ההיגיון משחק כבד להשפיע אם המחשב חלש ולא אם המסך חלש, אבל אולי אני טועה). ובמסך של פאנאסוניק יש פאנל ולכן בחרתי בו.

איך הבחירה?

כך או כך תודה רבה על העזרה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...