חדש בלינוקס- דרייברים. - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדש בלינוקס- דרייברים.

Recommended Posts

אני חדש בלינוקס נכנסתי לעסק בשביל התואר(מבקשים מאיתנו לתכנת דברים לשרת unix ולכן קל יותר לעבוד בסביבת מאשר מיקרוסופט לדעת הרבה אנשים)

הבעיה שלי היא שאני חווה זמני סוללה הרבה יותר נמוכים מאשר בוינדוס לדעתי זה בגלל הכרטיס מסך.

אני עובד עם שיש לו כרטיס מסך מובנה וכרטיס מסך נוסף של ATI למקרה הצורך והוא מופעל מדיי פעם(בעת עומס) הדרייבר על הווינדוס מתמרן בינהם כך שאני אהנה מזמן מקסימלי אבל בלינוקס אני חושב שזה לא קיים ולכן הזמני שלי הופחתו משמעותית (פי 4 ויותר) בקיצור האם ניתן להוריד דרייבר ללינוקס שיסדר את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לפתור את הבעייה שאתה מתאר, חסר די הרבה מידע - הפצה, גרסאת הפצה, חומרה (מפרט מלא, לא דגם לפטופ בלבד).

ניחוש כללי לא כ"כ יעזור כאן (מה גם שהשלב הבא יהיה לחפש את זה בגוגל).

מצד שני, אם אתה צריך את הלינוקס רק לקורס אחד, לא עדיף שתתחבר את המחשב לחשמל ובשאר הזמן תשתמש בחלונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.תודה מנחם על התגובה המהירה והעניינית.

זה אמנם כרגע קורס אחד אבל להבנתי זה שימושי גם בהמשך לאורך כל התואר...וגם זה ניסיון חשוב בכללי לפי דעתי הקטע של לחבר לחשמל לא מאוד רלוונטי כי אני עם המחשב כל היום וכל הלילה והקורס הזה דורש הרבה עבודה מעשית "בבית"

אני משתמש בubuntu הגרסא האחרונה 11.10 אני חושב החומרה של הנייד רשומה כאן בצד ימין: http://www.notebookcheck.net/Review-Dell-Vostro-3350-Subnotebook.54680.0.html

אני רק אציין שכמובן שבדקתי באתר של ולא מצאתי מענה הולם (ניסיתי להוריד איזה שהוא דרייבר שלא הצליח להתקין את עצמו בכלל...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא תמצא פיתרון. אני מקווה שבגרסה הבאה של (יוצאת בחודש הבא, גרסה 12.04) ינתן מענה הולם לכרטיסים היברידים.

בכל מקרה זמן סוללה של פי 4 לא נשמע הגיוני.

אם בכל מקרה אתה רוצה לחסוך, תשתמש בפרופיל ה-2D ב-login של .

אם העבודה בבית, מה הבעייה עם שקע חשמלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מגזים עם וינדוס יש לי כ-8 שעות של WIFI ותכנות עם זה 2 וחצי בלחץ...

כשאני בבית אני מחבר אבל באופן כללי קניתי את המחשב בשביל התניידות ולסחוב את המטען שלו זה משקולת רצינית...רוב היום אני בחוץ ועובד תוך כדי

הרצאות וכו'...

ד"א אחת הסיבות העיקריות (ששכחתי לציין) שאני חושב שזה הדרייבר לכרטיס מסך זה העובדה שכשאני מפעיל סרט או תוכנת 3D מסויימת שדורשת את הכרטיס הייעודי אני מזהה התחממות ובעיקר רעש מהמחשב...כשאני בלינוקס הרעש האופייני הזה תמיד פעיל (פאדיחה בהרצאות להיות הבנאדם עם הטרקטור)

בקיצור אם אין פתרון אז אין פתרון אבל אם יש איזושהיא אפשרות אני אשמח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אם אין פתרון אז אין פתרון אבל אם יש איזושהיא אפשרות אני אשמח :)

אולי תפעיל את האובונטו בתוך מכונה וירטואלית בחלונות? זה רעיון (לא הכי חכם אבל עדיין רעיון)

עוד רעיון זה אולי לגרום לאובונטו לעבוד כ-VGA בלבד (בדומה ל-VGA MODE בחלונות) אני די משוכנע שזה אפשרי - אבל לצערי הידע שלי באובונטו קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...