הדפסה של תמונות גדולות - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדפסה של תמונות גדולות

IG

Recommended Posts

פתח אותו ב100%.

רמת הפירוט זוועתית.

לא מספיק ? אני מאתגר אותך למצוא משהו חד בתמונה (מיקרו קונטראסט). היכן מישור הפוקוס ?

אוריגינל של מה ?

מה לדעתך צילם ברזולוציה הזו ? (ועוד בפורמט הרחב הזה - בהמרה ל2:3 זה יוצא 42MP +) והאם ככה נראה פלט של המכשיר הזה ?

או שאולי אתה חושב שהדבר הזה צולם בפורמט בינוני ? (רמז - הוא לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות הטכנית של התמונה הזאת פשוט זוועתית.

ברזולוציה סטנדרטית לצפיה במחשב (עד FHD) זה נראה טוב מאוד, אבל ברגע שאתה מסתכל על הגודל המלא (ואתה צריך לפחות אותו אם לא יותר בשביל הדפסה בגודל שציינת) אתה יכול לראות בקלות כמה רע זה נראה.

לא רק שהוא נמתח, הוא גם עבר דחיסה נוראית. ה-JPG האנוס הזה הוא ממש לא "המקור" של הצילום, כמובן.

כמו שאמרו לך, אתה הולך כנראה מאוד להתאכזב אם אתה מתכנן להדפיס אותה בגודל כזה, ושוב כמו שאמרו לך - בטח ובטח אם אתה בוחר את המקום שידפיס לך אותה לפי "המקום הכי זול בארץ וזין על הרמה/איכות" כאשר אתה כלכך קטנוני שאפילו 50 ש"ח על משלוח זה "כבד עליך", מה שמצביע על הזוועות שתהיה מוכן להתפשר עליהן העיקר בשביל לחסוך עוד 10 שקל פה או שם...

בהצלחה עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמת קצת... אני לא מחפש את ההכי זול בלי קשר לאיכות. כולם כנראה מדפיסים בסופו של דבר בפלוטר סטנדרטי (בטח של HP).

פשוט נראה לי מוגזם לשלם איזה 60 ש"ח על ההדפסה ועוד 50 ש"ח על המשלוח. לא שכבד- לא משתלם!

לגבי האיכות של התמונה- זה הכי טוב שמצאתי. בגודל מלא היא נפתחת על איזה מטר וחצי. אני מדפיס על 70% בערך.

אם למישהו יש הצעות לאיפה אני יכול להשיג תמונה בסגנון דומה, בגודל של בערך מטר לאורך על 50~70 ס"מ לרוחב, במחיר הגיוני (עד 120 ש"ח לצורך העניין) אשמח לשמוע.

יש גם את התמונה הזו- http://wallpaper.goodfon.com/image/153140-7008x4312.jpg

אבל היא לא באיכות טובה בהרבה (ואני פחות אוהב אותה, אז לא שווה לי לרווח הקטן באיכות מול המינוס בסיפוק...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

תן לי לסכם רגע -

אתה רוצה - סתם תמונת נוף כלשהי.

והחלטת שהדרך הכי נוחה ומשתלמת לעשות את זה זה למצוא את הקובץ הכי מעפן באינטרנט (אבל יש לו רזולוציה גבוהה :facepalm: ) ולנסות להדפיס לבד, במקום הכי זול שתמצא, בזמן שלך אין מושג בהדפסות.

משעשע.

אמנם משעשע אותי לדמיין את ההבעה שלך כשתראה איזה חרא יצא לך מה"שיטה" שלך, אבל תן לי לחסוך לך את עוגמת הנפש.

http://www.allposters.com/-st/Landscape-Posters_c906_.htm

נ.ב.

לחיסכון מקסימלי - יש להם הנחה של 25% אחת לשבועיים בערך, וכדאי להזמין כמה בבת אחת כי זה זול יותר במשלוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על סמך מה אתה קובע את זה?

תמונות הדפסתי כבר די הרבה, (שאני צילמתי על דפי A3), ואני מכיר מצויין מה פלוטרים יודעים לעשות מהעבודה.

זה תמונה שאהבתי ומצאתי ברזולוציה גבוהה מספיק (אולי לא איכותית אבל קרוב מספיק) בשביל הדפס בגודל שאני רוצה.

אני לא מצפה לרזולוציה של בלו ריי על מסך 60''. אני יודע בדיוק מה אני אקבל ואיך זה יראה. השאלה שלי התייחסה למחיר כי אני לא יודע מה סדר גודל של מחירים להדפסות בגודל הזה, ולא בא לי לשלם 100 ש"ח על משהו שאפשר (אולי) להשיג ב-30.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...