לאחר קניית טלויזיה 3D, לא מצליח לצפות בסרטי 3D כראוי.. - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר קניית טלויזיה 3D, לא מצליח לצפות בסרטי 3D כראוי..

Roy.T

Recommended Posts

התלת הזה לא רלוונטי בשבילו, הוא מזרים לטלויזיה סרט רגיל ברזולוציה 1920 על 1080 סטנדרטית

הסרט מחולק לשני צדדים ימין ושמאל או למעלה למטה והמעבד של הטלויזיה מחבר את הצדדים לתלת מימד

לכן כל כבל יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט תלת כפול הוא ברזולוצייה כפולה מ- FHD. בוודעות הוא חייב כבל 1.4! לא ניתן לשדר 3D ב- 1.3 ומטה. 90 אחוז מסרטי ה- 3D הם מסך כפול שמעבד הטלווזיה מסדר אותו, אבל הרוחב פס פשוט גדול מידי לכבל שהוא לא 1.4! לדעתי כדי למנוע כל אפשרות אחרת תקנה כבל מתאים ותגיד איזה כרטיס מסך יש לך כדי שנדע שהוא בכלל תומך 1.4 לדעתי אז כבר תיפטר הבעייה.

חוץ מיזה חפש אם יש איזה דמו של 3D בממשק של הטלוויזיה, ככה שתדע שהוא עובד...אם אין אז לא משנה עשה מה שאמרתי למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי כבל בתקן 1.4 והאמת שאני לא רואה שינוי מהותי אם בכלל מהכבל הקודם. הכרטיס ב- הוא X1950PRO, או

שאני משתמש במובנה של הלוח בכל מקרה התמונה זהה (לפחות לעין).

הבעיה שאני ניתקל בה (גם לפני החלפת הכבל), היא שרואים 3D, אך יש מין "גוסטינג" או שניקרא לזה "צל" בסרט, גם אם מדובר

בגירסאות הטובות ביותר (בוודאות). ניסיתי לשחק עם ההגדרות של הטלויזיה בממשק ה-3D אך לא הצלחתי למצוא איזון שיתן תמונה

"מושלמת". תמיד נישאר אותו "גוסטינג" שנותן תחושה לא נעימה בעיינים.

יש לציין שבחיבור ה-HDD החיצוני ישירות לטלויזיה אין את הבעיה הזו, אך רואים בחלק מהסרטים מין שוליים בצדדים או מין פס

שכמעט ולא ניראה (דהוי מאוד) במרכז המסך או מעט ימינה יותר, לא נורא במיוחד אך קיים.

ניסיתי מספר נגנים כולל זה ש-GrimBall משתמש ועדיין אותה בעיית הגוסטינג בניגון סרט דרך ה-..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אתה משתמש ביציאת DVI עם מתאם ל HDMI? אם כן אז ברור שלא יעבוד לך ה- 3D! ואני גם חושב שהכרטיס מסך שלך לא תומך בהזרמת ווידאו ב 3D דרך DVI!

תחבר נייד נורמלי או כל מחשב אחר שאתה יודע שיש לו בוודעות יציאת 1.4 וללא מתאמים בדרך. רק כך תוכל לשלול דברים...תשאיל ממישהוא קרוב אם אין לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי מקודם אני לא מאמין ולא יודע אם צריך כבל 1.4 או כרטיס מסך מיוחד

עובדה שאפשר לראות סרטים גם דרך כבל הרשת וגם מכניסת ה-USB

היתה לי בעיה ב-3D שראיתי את התמונה (בעזרת המשקפים) מוצגת מחוץ למסך ובחצי גודל (לדעתי סוג של הגדרת עומק)

הבעיה הזו הסתדרה מעצמה אחרי שעשיתי כמה שינויים שלא ברור לי בדיוק מה עשה מה מאחר ולא בדקתי אחרי כל שינוי

אחד מהשינויים היה להכנס להגדרת התמונה ולכייל בעזרת Picture Wizard ולשמור את ההגדרה

אפשר לעשות ריסט להגדרת התמונה ואז לכייל בעזרת התוכנית הפשוטה של מהתפריט הנ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

matan007 - זה לא שלא רואים 3D, רואים, אבל יש בעיית "גוסטינג" מסויימת שגורמת לתמונה להיות לא ברורה כמו בחיבור ישיר

לטלויזיה. אין לי בעיה לקנות כרטיס LOW END פשוט שיתמוך, אבל אני בספק אם זו הבעיה, כאמור רואים 3D רק לא טוב.

דבר נוסף הוא עיניין המתאם שגם כן עלה לראשי, זהו מתאם שהגיע יחד עם HD6870 ואני מאמין שהוא גם כן לא הגורם

לבעיה, מכוון שחיברתי את הכבל ישירות ללוח המובנה ללא שום מתאם, הבעיה הייתה זהה לגמרי.

אני אנסה אולי לחבר את הטלויזיה למערכת הראשית שלי ששם כבר אין בעיות תמיכה כביכול, אחבר ל-6870 עם

ה- 1.4 וניראה אם יש שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה נפתרה. תודה לכל העוזרים :xyxthumbs:

לכל העוקבים או למען אלה שתיהיה להם בעיה דומה בעתיד, הבעיה לא היתה נעוצה בכבל שאינו 1.4, בכרטיס מסך,

וגם לא במתאם . (כמו שטען GrimBall).

מה שפתר שאת הבעיה באופן מוחלט כולל בעיית השתקפות השוליים, בעיית הגוסטינג ועיוות התמונה, היא שינוי בממשק

הטלויזיה את יחס הגובה-רוחב מ-16:9 לסריקה בלבד כמו שצויין לפני, ובנוסף משחק עם אופציית ה-scaling שבדרייבר ליחס הנכון

על מנת לקבל את התמונה הרצויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף משחק עם אופציית ה-scaling שבדרייבר ליחס הנכון

על מנת לקבל את התמונה הרצויה.

וואללה את זה שכחתי לומר לך... גם אני שיניתי את את ה scaling בדרייבר, למעשה ביטלתי אותו.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...