גם אצלי פתחו את כל שמונת ערוצי ה- Downstream בהוטבוקס, והתוצאה: - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גם אצלי פתחו את כל שמונת ערוצי ה- Downstream בהוטבוקס, והתוצאה:

barman

Recommended Posts

מישהו ענה על זה בדיון אחר.

עוצמה גבוהה עלולה לגרום לרעשים במערכת החשמל של המודם, ובעקבות כך לשיבוש מידע או תופעות מוזרות אחרות.

סביר להניח שהתקן הקובע -8 עד+8 מיועד להתאים לכל המודמים וציוד התקשורת בו נעשה שימוש בתשתית, כמו גם התיישנות הרכיבים.

וסביר להניח שיש מודמים וציוד שיותר רגישים לעוצמות מאחרים.

מכאן אפשר להסיק שיש ציוד שאין לו שום בעיה עם עוצמות קצת יותר גבוהות מה"תקן".

עם כל התשתיות בעולם ומגוון המצבים אליהם העוצמות יכולות להגיע בהתאם, יכול מאוד להיות שחלק מהיצרנים החליטו לשים חלקים קצת יותר עמידים מהבחינה הזאת, לכל מקרה שלא יהיה (ומסתבר שיש לא מעט כנראה).

מי שבאמת קובע את התקן זה דווקא אותם מודמים גרועים מאוד.

התקן בעצם נקבע ע"י החוליה החלשה.

הכל תיאוריות כמובן, ואין לי באמת מושג.

מי שחושב שהוא יודע מוזמן לשלוף ולירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היה אצלי טכנאי של YES שאמר שהמהירות של זו עבודה בעיניים

הורדתי לו קובץ נפוץ בביטורנט, השתגע לראות שתוך זמן קצר המהירות 100 מגה

ועוד באמצע היום

אמר שהוא הולך להתקין בבית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום כלום? גם לא התלוננת על המהירות ?

מה שאני בעצם שואל זה האם אפשר לגרום להם לפתוח עוד ערוצים, או שזה לחלוטין נתון קבוע ותלוי בשדרוג הציוד במרכזיה.

לא התלוננתי, למרות ששקלתי לעשות את זה... מעולם לא התקשרתי אליהם בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לנפץ לך את התיאוריה אבל אני לא חושב שזה קשור.

לי יש רק 4 ערוצים בשימוש לפי מה שמופיע בעמוד הזה (ערוצים 5-8 לא פעילים, מופיעים ב-unknown) ואני "בכל זאת" מוריד ומעלה במהירות מקסימלית.

אתה לא מנפץ לי את התיאוריה.

יש אנשים שמקבלים עם 4 ערוצים מהירות מקסימלית.

כל האנשים שמקבלים 8 ערוצים עובדים על מהירות מקסימלית.

בינתיים המשפט הזה הוא נכון, אלא אם אני אמצא מישהו עם 8 ערוצים שלא מקבל את המהירות המקסימלית. לא נתקלתי באחד כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בעצם אתה טוען שבגלל שהוסיפו לך עוד ערוצי downstream (הורדה), השתפרה מהירות ההעלאה, למרות שבupstream היה ונשאר ערוץ אחד? זה נשמע ממש מוזר ולא קשור. למישהו יש הסבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השידרוג של הערוצים זה עניין פיזי? כלומר חפירות החלפת חוטים ארונות תקשורת וכו', או שהם יכולים לפתוח ל8 ערוצים גם במערכת?

איך אני גורם להם לפתוח לי 8 ערוצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם טכנאי תשתיות של והוא אמר שהם פורסים סיבים אופטיים עד לארון עכשיו FTTB, ברחובות הם כבר בשיאם לפי מה שהבנתי, לגבי אזורים אחרים בארץ אני לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה באמת אפשר לבדוק באיזה איזורים בדיוק ואיזה ערים הם משדרגים לסיבים אופטיים את התשתית שלהם?

אני מרמת גן ליד מכללת רמת גן, אצלי אין שום הודעה על שדרוג, הנציג שענה לי בתמיכה לא ממש ידע לענות.

דרך מי אפשר לברר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...