אין אפשרות להכנס ל"ביוס" ----- Toshiba Satellite C655 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין אפשרות להכנס ל"ביוס" ----- Toshiba Satellite C655

lolforever95

Recommended Posts

אני פותח את הנושא הזה לאחר שפתחתי אותו דבר בפורום אחר ופשוט לא הצליחו לעזור לי למרות כל הנסיוניות.

לפני כמה ימים התקנתי במחשב הנייד שלי 7 חדש(לא מקורי) כי המחשב עבד ממש לאט ונדפק שם משהו.

לפני ההתקנה אף ניסיתי לעשות שחזור מערכת וזה גם לא עבד.

עכשיו לאחר ההתקנה של הוינדוס הצג הראשון בעת פתיחת המחשב נעלם(הצג של TOSHIBA שמאפשר לי להכנס לBIOS) ועכשיו גם אין לי אופציית כניסה לBIOS.

שמתי לב גם שכשאני מנסה "להעיר" את המחשב שלי ממצב "שינה" הוא נותן לי שגיאת 0xc000009a hyberfil.sys ולא מאפשר לי "להעיר" אותו.

אני ממש חייב את עזרתכם אין לי כסף כרגע לטכנאי ואני משתגע להשתמש במחשב הישן שלי...

תודה מראש לעוזרים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב,

לא הבנתי מה הבעיה שלך. לא יוצא מהמצב שינה, אובד לאט או לא נכנס לBIOS?

הוא לא עובד לאט אבל כל השאר הוא הנכון.

gabriel6, לא הבנתי כל כך מה לא בסדר בהודעה שלי אבל אני ינסה לקרוא את החוקים שוב.

hagaihadad, לESC המחשב לא מגיב אבל כשאני לוחץ F2 הוא נתקע על הסימן "_" בחלק העליון של המסך בצד שמאל(החזקתי אפילו דקה שלמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהוא לא מצליח להיכנס לביוס בכלל אני הייתי ממליץ בשלב ראשון בפריקת חשמל סטטי להוציא את הסוללה מהמחשב וגם את המטען וללחוץ מס' פעמים על כפתור ההפעלה לאחר שגם זה לא עזר הייתי מנסה לעשות איפוס CMOS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהוא לא מצליח להיכנס לביוס בכלל אני הייתי ממליץ בשלב ראשון בפריקת חשמל סטטי להוציא את הסוללה מהמחשב וגם את המטען וללחוץ מס' פעמים על כפתור ההפעלה לאחר שגם זה לא עזר הייתי מנסה לעשות איפוס CMOS

אשמח אם תסביר לי מה זה CMOS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח אם תסביר לי מה זה CMOS

איפוס הביוס. על ידי הוצאה של הסוללה הפנימית שנמצאת על לוח האם של המחשב .

והאם ניסית את העניין של פריקת חשמל סטטי כמו שהצעתי בהתחלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפוס הביוס. על ידי הוצאה של הסוללה הפנימית שנמצאת על לוח האם של המחשב .

והאם ניסית את העניין של פריקת חשמל סטטי כמו שהצעתי בהתחלה?

תבין, אין לי מושג בדברים האלה שאמרת כרגע, אני יודע רק דברים בסיסיים.

בבקשה תסביר לי צעד צעד כדי שאני ידע מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר לבעיית הביוס - תלחץ "רווח" מתי שהמחשב מתחיל לעלות ממצב שינה ותבחר באפשרות למחוק את הקובץ הנ"ל ולעשות אתחול רגיל.

זה לא נותן לי כלום כי המחשב לא מגיב לשום דבר כרגע ניסיתי להתקין מחדש אפילו את ההתקנה הוא לא מזהה זה מדהים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...