האם אני אשלם מכס? אם כן,אז כמה ? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אני אשלם מכס? אם כן,אז כמה ?

אריק9

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשאל אותם, ואם לא אכפת לך תעדכן פה.

החליפות שם נראות טוב, וממה שקראתי על האתר הוא אחד הטובים.

מי שבאמת רוצה חליפות וטיב בגדי אלגנט,אין צל של ספק שמדובר באחד האתרים הטובים בעולם במחירים הכי טובים.

יותר מזה,השירות שלהם פשוט פנטסטי. ואני לא נציג שלהם :)

בכל מקרה,שלחתי להם כרגע מייל בשביל לברר את הסוגיה הזו,אני מקווה באמת שיהיה לזה פתרון לא מכאיב של 50% עמלה/מיסים/מע"מ(אני כבר לא יודע באיזה מילה אפשר להגדיר את הביזיון הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אחרי ששלחתי להם מייל,קיבלתי תשובה מאוד מהירה,כדלקמנה:

Dear Dr. Sinay,

Thank you for your email.

In regards to the duties and taxes to Israel, I was only able to confirm FedEx will likely charge 17% VAT. Any other charges will probably be dependant on the cost, weight and value of the items.

We include all the paper work to ensure the the items is shipped with the correct information which will minimize any delays.

If you have any questions, please let me know.

Regards,

מקווה באמת ש17% זה מה שאני אשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מבקש מהם לפצל את זה לשלוש חבילות של 200$, בהפרש של שלושה ימים אחת מהשניה.

שישלחו את המכנס בנפרד, את החולצה בנפרד וכו'.

אין בזה שום דבר לא חוקי אם הם יחייבו אותך על שלושת הפריטים בנפרד, וכך תשלם רק מע"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו כמו 30% + מע"מ.

סך מיסי הקניה על ביגוד הם 30 אחוז בלבד, ומגלמים בתוכם מכס, מסי קניה ומע"מ.

במידה וסכום הרכישה גבוה מ-325 דולר, יש חיוב של 30 אחוז נוספים למס בלבד (לא 30+16)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סך מיסי הקניה על ביגוד הם 30 אחוז בלבד, ומגלמים בתוכם מכס, מסי קניה ומע"מ.

במידה וסכום הרכישה גבוה מ-325 דולר, יש חיוב של 30 אחוז נוספים למס בלבד (לא 30+16)

אז רק לחידוד העיניין,לפי מה שהנציגה הסבירה לי,Fedex יגנבו ממני 17% מע"מ. 13% ייגבו על ידי מי,איפה ומתי,ואם בכלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נגבה ביחד, ויכול להיות מאוד שיהיה גם היטל שחרור ממכס בסך של עוד כמה עשרות דולרים (50 אולי)

במשלוח דואר רגיל ולא מהיר כמו פדקס, החיוב נעשה בזמן מסירת החבילה בדואר - שם אתה נדרש לשלם סכום ששווה ל-30 אחוז מערך החבילה לשחרורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה אומר כאשר השליח של פדקס מגיע אני צריך להיערך לשלם אקסטרה של 30% מקסימום משווי המוצר.

נשמע הרבה אבל נתמודד עם זה.

היי,

פדקס גובים עמילות מכס על שחרור החבילה. אם מדובר ב"שחרור מהיר" הסכום יהיה 103 ש"ח בנוסף לתשלום על אגרות המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מבקש מהם לפצל את זה לשלוש חבילות של 200$, בהפרש של שלושה ימים אחת מהשניה.

שישלחו את המכנס בנפרד, את החולצה בנפרד וכו'.

אין בזה שום דבר לא חוקי אם הם יחייבו אותך על שלושת הפריטים בנפרד, וכך תשלם רק מע"מ.

אומנם הם מבטיחים משלוח מהיר להזמנה אבל לפצל ל3 משלוחים? הם עדיין משלמים על המשלוח פשוט המחיר נכלל במחיר ההזמנה, אבל לבקש מהם לשלוח ב3 משלוחים זה לשלם על משלוחים נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

פדקס גובים עמילות מכס על שחרור החבילה. אם מדובר ב"שחרור מהיר" הסכום יהיה 103 ש"ח בנוסף לתשלום על אגרות המדינה.

הייתי שמח לדעת את החישוב שעשית.

כמו כן,נציגת שירות הלקוחות אמרה שפדקס גובים רק 17 אחוז ובמידה ויגבו עוד אני צריך לדבר איתם.

ממש מרוצה מהשירות שלהם. אם המחיר הוא באמת יעמוד על איזה 100,אני אזמין מהם עוד דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי שמח לדעת את החישוב שעשית.

כמו כן,נציגת שירות הלקוחות אמרה שפדקס גובים רק 17 אחוז ובמידה ויגבו עוד אני צריך לדבר איתם.

ממש מרוצה מהשירות שלהם. אם המחיר הוא באמת יעמוד על איזה 100,אני אזמין מהם עוד דברים.

אני עובד בפדקס ולכן אני יודע. מדובר במחירון קבוע ללקוחות פרטיים/מזדמנים במשלוחי שחרור מהיר.

שים לב שמדובר רק במצב שבו המשלוח ישוחרר בשחרור מהיר. אם מדובר במשלוח "פורמל" אני מאמין שיצרו איתך קשר מראש לתיאום עלויות, אבל אז גובה העמילות יהיה גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...