האם אני אשלם מכס? אם כן,אז כמה ? - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אני אשלם מכס? אם כן,אז כמה ?

אריק9

Recommended Posts

אני עובד בפדקס ולכן אני יודע. מדובר במחירון קבוע ללקוחות פרטיים/מזדמנים במשלוחי שחרור מהיר.

שים לב שמדובר רק במצב שבו המשלוח ישוחרר בשחרור מהיר. אם מדובר במשלוח "פורמל" אני מאמין שיצרו איתך קשר מראש לתיאום עלויות, אבל אז גובה העמילות יהיה גבוה יותר.

אני מודה לך מאוד על זה ששפכת קצת אור על הנושא הזה.מעריך זאת.

בקשר לשחרור המהיר - איך אני יוכל לדעת שאכן יתבצע שחרור מהיר על החבילה שלי,או מהם הקרטריונים לשחרור מהיר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מודה לך מאוד על זה ששפכת קצת אור על הנושא הזה.מעריך זאת.

בקשר לשחרור המהיר - איך אני יוכל לדעת שאכן יתבצע שחרור מהיר על החבילה שלי,או מהם הקרטריונים לשחרור מהיר ?

בעיקרון זה הולך לפי הערך. יש ערך מסוים(אני לא זוכר אותו בדיוק כרגע) שממנו כבר אין שחרור מהיר. ישנם גם מצבים שבהם משלוחים בערכים "נמוכים" לא ישוחררו בהליך מהיר בגלל שהם מצריכים עבודה מיוחדת מול המכס או אישורים מיוחדים. ממה שאני יודע רוב המשלוחים משוחררים בהליך מהיר אבל אני לא רוצה לספק לך סתם מידע שגוי בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך על מה שאמרת בכל מקרה,כל פרט מועיל.

מה שכן,אפשר ללמוד מהמקרה,שאם לדוגמא יקחו ממני X עמלה בהגעת המשלוח(כאשר המשלוח הוא על אותו סכום פחות או יותר),אז אותו X יהיה גם תקף למשלוח הבא,האם אני צודק ?

אני לא רוצה להגיע למצב שיקחו כל הזמן סכומים אחרים במידה ואני אחליט להזמין עוד מוצרים מהאתר הזה בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך על מה שאמרת בכל מקרה,כל פרט מועיל.

מה שכן,אפשר ללמוד מהמקרה,שאם לדוגמא יקחו ממני X עמלה בהגעת המשלוח(כאשר המשלוח הוא על אותו סכום פחות או יותר),אז אותו X יהיה גם תקף למשלוח הבא,האם אני צודק ?

אני לא רוצה להגיע למצב שיקחו כל הזמן סכומים אחרים במידה ואני אחליט להזמין עוד מוצרים מהאתר הזה בעתיד.

אם זה אותו סכום ואותו סוג מוצר אז כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

טוב אנשים רציתי לעדכן אתכם בנדון,כי זה נושא חשוב.

אז אני מאוד שמח להגיד שקיבלתי הרגע את החליפה,בידיוק לפני כ15 דקות,ובשורה התחתונה - לא שילמתי שקל - הבאתי לשליח רק 20 ש"ח טיפ כי שמחתי שלא הייתי צריך לשלם כלום חח

החליפה עצמה - אין מילים לתאר. כמו שהם מבטיחים - PERFECT FIT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העדכון... תכלס ידוע שהמכס זה הרבה עניין של מזל, שמח שהסתדר בישבילך.

השאלה אם זה באמת ככה וזה אומר שאם אני אזמין מהם עוד במחירים כאלה אני לא אשלם מכס. כי אם לא אז אני אקנה עוד הרבה.

הדבר המוזר הוא שהמשלוח יצא ב28/3,מה שאומר תוך 4 ימים החבילה הייתה אצלי.

התקשרתי היום סתם לשירות לקוחות שלהם כי רציתי לדעת כמה אני צריך לשלם,אז התומכת שם אמרה לי שהחבילה כבר נמצאת בארץ ולא נכנסה למכס ואפילו היא מופתעת מזה,ואמרה שהשולח שילם 221 שקל.

בכל מקרה העיניין בסדר ואני מקווה שאם אני אזמין עוד אז אני לא אשלם מכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...