הווינדוס 7 לא עולה לאחר החלפת לוח אם - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הווינדוס 7 לא עולה לאחר החלפת לוח אם

puGs

Recommended Posts

היום עשיתי שידרוג למחשב שכולל מעבר מ:

לוח G31M-ES2L

2GB RAM

C2D E8400

ATI HD5770

ל:

Biostar H67MH

4GB RAM

i5 2400

RADEON HD6870

אחרי ההחלפה המחשב עולה, אך ברגע שהוא מתחיל לטעון את הווינדוס הוא עושה ריסטרט. הווינדוס מציע אפשרות אוטומתית של REPAIR אך לאחר ככמה דקות הוא מודיע שלא ניתן לתקן.

כמו כן גם אין לי אפשרות לבצע BOOT דרך הכונן דיסקים (האפשרות לא מופיע ברשימה).

תודה לעוזרים :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שהוא לא מזוהה. בתפריט שאני צריך לבחור מאיפה לעשות BOOT יש רק שתי אפשרויות שהן דרך הHDD ומשהו שניקרא "Built-in EFI Shell" שמכניס אותי לסוג של מסוף כזה. נדפקתי חזק הא? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ HACIל compatible או ל ide תשחק עם זה זה יעבוד

מה שקרה זה שהלוח שלך הוא SATA 3 והישן היה SATA2 ומערכת ההפעלה שלך ברג'יסטרי רשומה כ SATA2 הוא לא יודע לעבוד עם ACHI לכן תשנה אותו בביוס ואז במערכת ההפעלה אם ההארדיסק שלך הוא SATA 3 אני יסביר לך איך להעביר את המוד של הוינדוס לתמיכה ב SATA3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני עובד בIT אני התקנות כאלה כל יום אולי 30 והבעייה שתיארת 29 מתוך המחשבים שאני מתקן או משדרג עם הבעייה הזו בגלל שאני מחליף להם מחשב ולוקח את ההארדיסק רק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש מבין למה אתם מתכוונים, לבושתי אני לא מבין בנושא הזה כלכך (SATA ומה שמסביב). ניסיתי להעביר מIDE ל AHCI וRAID אבל כולם מביאים לאותה תוצאה. יכול להיות שלא הבנתי אותך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנת אותי מצויין שים לב שאתה משנה בתפריט יש ביוסים לפעמים שאתה חייב ללחוץ F10 בכדי שהוא ישמור את המצב אם לא הוא מחזיר למצב קודם...!!

אם זה לא עובד ושינית מצב מ ACHI ל COMPATIBLE תשאיר על COMPATIBLE ותעשה ריפיר לסטארטאפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנת אותי מצויין שים לב שאתה משנה בתפריט יש ביוסים לפעמים שאתה חייב ללחוץ F10 בכדי שהוא ישמור את המצב אם לא הוא מחזיר למצב קודם...!!

אם זה לא עובד ושינית מצב מ ACHI ל COMPATIBLE תשאיר על COMPATIBLE ותעשה ריפיר לסטארטאפ

אל דאגה שמתי לב לכך שצריך לשמור, ועשיתי את זה גם. ומזה הCOMPATIBLE שאתה מדבר עליו? יכול להיות שאני מפספס?

וריפייר אני חושב שנאי לא יכול לעשות, כי כונן התקליטורים לא מזוהה בביוס. אני חושב שזה קשור לזה שחיבור לקאבל אחד שיצא מהכונן תקליטורים פתאום נעלם בלוח אם החדש (או שזה משהו כבר שאין צורך בו תודות לטכנולוגיה מסויימת בלוח אם?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא הSATA מחובר בשניהם. החיבור שנעלם בלוח אם החדש זה החיבור הזה שהקאבל שלו נראה כמו מן נייר תועלת כזה, ככה שאין לו למה להתחבר. יכול להיות שזה זה? וכן שניהם מחוברםי לSATA ובכל זאת זה לא מראה את הכונן תקליטורים. יכול להיות שבלוח אם החדש אמור להיות חיבור אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שהקאבל SATA השני הוא בכלל בא מהמארז ולא מהכונן תקליטורים.

זה החיבור אליו התחבר הקאבל של הכונן תקליטורים בלוח אם הקודם שלי:

20h7txc.jpg

בלוח אם שיש לי עכשיו אין את החיבור הזה, ולכן הכונן תקליטורים מחובר רק לספק כח:

b20110216_10.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה צריך צורב חדש או ליצור התקנה של מDISK ON KEY.

לא ניתן להתשמש בצורב שלך עם הלוח החדש.

לוחות המבוססים על הצ'יפסטים העדכניים כבר לא כוללים מחברי IDE כמו של הצורב הישן שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה צריך צורב חדש או ליצור התקנה של מDISK ON KEY.

לא ניתן להתשמש בצורב שלך עם הלוח החדש.

לוחות המבוססים על הצ'יפסטים העדכניים כבר לא כוללים מחברי IDE כמו של הצורב הישן שלך.

אוקיי, אז איך אני עושה את זה? אולי יש אפשרות גם להפעיל את זה דרך הארדיסק חיצוני, או שרק DOK?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...