נתב / מודם-נתב חדש - מעודכן, דף 2. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתב / מודם-נתב חדש - מעודכן, דף 2.

avinin1

Recommended Posts

אהלן, במסגרת המון בעיות שקיימות בעיר/שכונה שלי בגלל התשתית הישנה, כרגע אנחנו נעולים על 8MB ללא אפשרות לעלות (בזק+בזב''ל).

בכל אופן, במשך השלושה חודשים האחרונים התקלתי בבעיה נוספת מאז שקיבלתי את הנתב+מודם D-LINK DSK-2650U הוא פשוט נופל במהירות ומוריד את המהירות מ8.55 ל6.70 ולפחות לתחילת ה6.

לדבר עם זה בעיתי - אף פעם אין מלאי בסניפים, כשהלכתי לסניפים הקרובים אלי תמיד ראיתי את אותו הראוטר שיש ברשותי (2650U).

יש לומר שכבר החלפתי את הראוטר לחדש בגלל שחשבתי בהתחלה שמדובר בדפקט.

בסופו של דבר ניסיתי לקנות ראוטר מבזק בינלאומי וקיבלתי אחד תקול שכלל לא נדלק, החזרתי ומאז (חודש) אני מקבל תגובות של "אוקיי, הולכת לדבר על זה עם הממונים עלי" *חוזרת אחרי שתי דק' בערך*, "אני יוצא מחר את הראוטר למשלוח והוא יגיע אלייך תוך 14 ימי עסקים דרך אביב שיגור" - בילבול ביצים, חודש עבר וגם 2 שיחות של ויכוחים.

בסופו של דבר ביטלתי את ההזמנה וכרגע אני עדיין עם אותו ראוטר של D-LINK שאני מאוכזב ממנו קשות כאחד שהגיע מראוטר של TP-LINK וסימנס שתמיד שירתו אותו כהוגן.

עכשיו אני שואף לעבר הקניה הפרטית - חושב להפוך את הD-LINK הנוכחי כמודם מגשר לראוטר חדש שאקנה בצורה פרטית.

זקוק להמלצותיכם, תקציב של עד 300. צורך פשוט מאוד - שיעשה את העבודה כמו שצריך, שלא יתחמם יותר מדי ושלא יפול במהירות עד שעושים לו ריסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שהנפילות במהירות מגיעות מכיוון המודם - נתב ולא מהתשתית?

אתה תמיד יכול לקחת מהם מודם בהשאלה.

עשיתי בדיקות עם שני החברות (ניתוב שלהם - X@1, X@2 וכו') בציוד שלהם והכל היה נראה יציב ככה שהם "נקיים"

אני כבר הבנתי את הסיפור שזה הראוטר בגלל ששמתי לב לכך בעצמי - העניין הוא שמעצבן כל שלושה פעמיים בשבוע לעשות ריסט ולהתחיל להגדיר את השם משתמש והכל מההתחלה.

אוקיי, כאן מגיע שאלה נוספת - הראוטר, גם בתור "גשר" יכול לפגוע בביצועים/מהירות עדיין גם אחרי שאקח מבזק מודם בהשאלה?

אגב, ניסיתי בעבר גם לחזור ל5 דרכם בניסיון של שבוע וגם ניסיתי לשים אצל בזב''ל - ללא שינוי באיכות הגלישה / ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שהבעיה הנ"ל נובעת מהראוטר

אם ניסית להוריד מהירות כבר בתשתית תבדוק מתי שאתה עושה את הבדיקה כנראה שיש שימוש ברשת שמחשב שלך.מחשבים אחרים שמחוברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עכשיו עם נציגי תמיכה ושירות לקוחות של והזכרתי את אופצית הRATE ADAPTIVE, במחלקת שירות לקוחות אמרו לי שהם יעבירו אותי לתמיכה כי הם מטפלים בזה (לא שירות לקוחות אחראיים על עניין המשתמשים?) בתמיכה אמרו לי שאין כזה דבר/לא ידוע להם.

אני מזכיר שאני על 8 מגה בבזק ו10 בבזב''ל (יכול להיות שבמסגרת המהירות הזאת לא קיימת האפשרות הRATE ADAPTIVE?).

אני עדיין לא מבין איך הפינגים קפצו ב10MS אחרי שעברתי מ5 ל8 כשאני גולש על אותם שרתי המשחק שאני גלשתי בעבר.

(ממינימום של 9 עד 17 ל22 עד 27)

הציוד שלי הוא D-LINK 2650U בלבד.

היייתי אמור לקבל EDIMAX מבזב''ל אבל זה פשוט זבל.

רק אני מחובר לראוטר

המהירויות תקינות אחרי שאני מתקן את הבעיה אבל אחרי יום וחצי-יומיים היא חוזרת על עצמה ואני צריך שוב לאפס (וכשאני מתקן אני מוריד על 1.2MB לשניה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההצעה אבל יש לי אחלה של מחיר בקו הטלפון אצל , כבר בדקתי את הנושא הזה כי ראיתי שזה ALL IN ONE, בכל אופן זה ייצא לי יותר כסף בחודש ככה שאני לא רואה סיבה משתלמת. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עכשיו עם נציגי תמיכה ושירות לקוחות של והזכרתי את אופצית הRATE ADAPTIVE, במחלקת שירות לקוחות אמרו לי שהם יעבירו אותי לתמיכה כי הם מטפלים בזה (לא שירות לקוחות אחראיים על עניין המשתמשים?) בתמיכה אמרו לי שאין כזה דבר/לא ידוע להם.

אני מזכיר שאני על 8 מגה בבזק ו10 בבזב''ל (יכול להיות שבמסגרת המהירות הזאת לא קיימת האפשרות הRATE ADAPTIVE?).

אני עדיין לא מבין איך הפינגים קפצו ב10MS אחרי שעברתי מ5 ל8 כשאני גולש על אותם שרתי המשחק שאני גלשתי בעבר.

(ממינימום של 9 עד 17 ל22 עד 27)

הציוד שלי הוא D-LINK 2650U בלבד.

היייתי אמור לקבל EDIMAX מבזב''ל אבל זה פשוט זבל.

רק אני מחובר לראוטר

המהירויות תקינות אחרי שאני מתקן את הבעיה אבל אחרי יום וחצי-יומיים היא חוזרת על עצמה ואני צריך שוב לאפס (וכשאני מתקן אני מוריד על 1.2MB לשניה).

????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתשתית, אני משחק באותם שרתי המשחק ששיחקתי שהיה לי 5 וכשיש לי 8 היום והבדלי הפינג מורגשים.

בכל אופן, התקשרו היום מבזק שמחר מתקינים את הNGN בשכונה וכנראה שאשדרג ל20 מגה, ישנם המלצות לראוטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אומר לך לקחת את ה D-link, אבל עושה רושם שסידרו את הבעיה שהייתה ל Netgear (בגירסאות הקושחה האחרונות).

תודה רבה על התשובות.

אז אני מבין שלא באמת תהיה בעיה איזה מהראוטרים אקבל (אין צורך לבקש דגם מסוים בגלל ששניהם באותה הרמה כרגע) אם הבנתי נכון.

תוכל בבקשה לתת לי מידע לגבי הRATE ADAPTIVE שיוצא לי לראות כאן בהודעות מדי פעם?

הבאתי שזה מסייע בכל העניין של הפינגים, יש ביסוס לעניין הזה?

מוזר שכשביקשתי להפעיל את האפשרות הזאת הנציגים אמרו לי שהם בחיים לא שמעו על זה.

אם זה משנה - אין מושג איפה ממוקמים, אבל הארון חשמל וגם של ממש ממול הבית, עניין של מיני כביש שמפריד בין הבית לארוניות (פחות מ100מטר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לתת לך ערובה לכך כי אין לי נסיון עם זה.

לקבל D-link זה מאוד קשה, הוא כמעט ולא זמין לרכישה.

בכל מקרה, יש לך 14 ימים להתחרט על עסקה, תקח, לא טוב? תחזיר.

את שני הנתבים מומלץ להפעיל במצב מודם בלבד ולשרשר לנתב עצמאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...