שאלה לגבי מעבר מנטויזן לכבל תת ימי של בזק והאם לשלב גיימר? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי מעבר מנטויזן לכבל תת ימי של בזק והאם לשלב גיימר?

Sulam

Recommended Posts

שלום

ברשותי תשתית הוט וספק האינטרנט - נטוויזן.(12 מגה)

אני מרבה לשחק ברשת וארצה לדעת האם כדאי לי לעבור לספקית בינלאומי תחת הרשת החדשה, והאם בתוך זה גם לחבילת .

האם הבדלי הפינגים משמועותיים?

תודה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מבחינת פינגים הייתי ממליץ לך לעבור לבזב"ל או לפחות ל012 (נטוויז'ן היו הכי גרועים מהבחינה הזאת והייתי בכולם).

גיימר לא חובה בבזב"ל עכשיו כי גם ככה יש להם מספיק רוחב פס וגיימר לא משפיע יותר מדי, בחלק מהשרתים אין שינוי בכלל בשאר 4-5ms.

תעשה תשיקול אם זה שווה 12 ש"ח בחודש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית אציין שאני מודה לך מקרב לב על תגובתך.

אמשיך ואשאל מהם הפינגים עליהם אנו מדברים? 70? 80? 50?

תודה רבה, וסליחה מראש על הבורות ^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משתנה לפי הציוד (VDSL או ADSL) וגם לפי השרת המדובר, אבל בכללי אנגליה 75-80, גרמניה 65-70, צרפת 80-85. היו פה מספיק דיונים על הכבל החדש והשוואות פינגים שמשתמשים עשו, פשוט תעשה חיפוש בגיגול בדומיין של HWZONE (חיפוש מתקדם) וזה ייספק לך מספיק מידע.

אם אתה בVDSL (מה שלא נראה לי) אז תוריד בערך 15-20 פחות או יותר. בכל מקרה לא משנה מה המספרים, יותר טוב מנטוויז'ן, ובהרבה, זה בטוח. גם ככה אין התחייבויות פשוט תתנסה ותראה בעצמך, זה מה שאני עשיתי עכשיו עם CCC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

אומר מראש שהערכתי מספר גדול של חיפושים אך לא עלה לי להתקל בתוצאות קונקרטיות בעניין.

זה משתנה לפי הציוד (VDSL או ADSL) וגם לפי השרת המדובר ... זה מה שאני עשיתי עכשיו עם CCC.

עם פינג של 10ms לתשתית אתה אמור לקבל כ60~ לגרמניה, כ65~ לאנגליה וצרפת

הנה לך בדיקה פשוטה - http://www.smoothping.com/pingtest

וזה בלי , הגיימר נותן תוצאות זהות.

שניכם ציינתם את עניין התשתית. לי כרגע יש תשתית כבלים, אני מניח שאתם ממליצים לי באופן עקיף להתחבר לVDSL ולנטוש את התשתית הקודמת אם אני מעוניין בפינגים נמוכים משמעותית.

CCC, אמרת, סלח לי, אבל מהי כוונתך?

אני מודה לכם על התייחסותכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...