אינטל השיקה את :xeon mp - מה דעתכם? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטל השיקה את :xeon mp - מה דעתכם?

AK

Recommended Posts

תפסיקו להגיד זאון ! :P אנא השתמשו ב -

בכל מקרה המעבד נראה די טוב...

חבל מאוד שלא הראו אתו HyperThreading Enabled...

הייתי רוצה לראות מה ההשפעה שלה על הביצועים... לדעתי ההשפעה תיהיה

די קטנה - אפילו שלילית בישומים שאין בהם לחץ גדול על I/O (הארד-דיסק, וכו')...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא יצליח יותר מה:athlon mp, ביינתים הקסאון 2200 עקף את ה אתלון 2000 בביצועים!!!

מה , חיאון שעובד במהירות של 2200 הצליח לעקוף אטלון שעובד במהירות של 1667 ? זה פשוט מדהים! הינה אני מושיט את ידי לכיסי ומוצי את הערנק. יש למישהו לפרות שטר של מיליון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.קודם כול תלמד לכתוב!!!

2.כולם יודעים שהביצועים של אתלון mp טובים יותר מאשר הxeon mp!!! אני פשוט השוותי את המהירות לביצועים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אם תקח xp2000 ו pentium 4 1700 - האתלון יעבור את הביצועים של הפנטיום!!! "

מה זאת ההשוואה המפגרת הזאת? XP2000 נועד להתחרות בP4 2000MHz נורת'ווד, והוא עובד אותו בכל מבחן. להשוות אותו לפנטיום 4 1700 זה דבילי כי ברור שהוא יעקוף אותו, אתה שם מעבד שאמור להתחרות בפנטיום 4 2GHz מול מעבד פנטיום 4 1.7GHz.

בקשר למעבד, המעבד שאינטל הוציאו בעצם הוא נועד להתחרות בATHLON MP. להגיד לכם למה? זה דיי מפגר שאתרים בחו"ל התחילו להשוות את MP לXEON כי שני MP הם בעצם שני מעבדי XP רגילים שיודעים לעבוד בזוגות. כמו שני מעבדי פנטיום 3 רגילים שעובדים בזוגות. אז עכשיו גם יש שני מעבדי פנטיום 4 יחסית רגילים שעובדים בזוגות. לXEON יש מטמון מוגדל ולATHLON MP אין, הוא סתם מעבד בייתי רגיל (כמו פנטיום 4 MP) שיודע לעבוד בזוגות.. עכשיו אינטל הביאו לו מתחרה לרמה שלו. זה טיפשי להשוות אותו לXEON, כי מסוגל לעבוד בסביבות גדולות כמו של 32 מעבדי ואפילו יותר, בעוד שATHLON MP עובד רק עם שניים.

בסך הכל תראו את המעבד החדש כמתחרה לATHLON MP. (ואל תראו את ATHLON MP כמתחרה של XEON)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...