הוט: עד סוף שנת 2014 תשתית אינטרנט FTTB בפריסה מלאה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוט: עד סוף שנת 2014 תשתית אינטרנט FTTB בפריסה מלאה

nerya40

Recommended Posts

הוט – מערכות תקשורת בע"מ

("החברה")

20 ביולי 2011

לכבוד, רשות ניירות באמצעות המגנ"א

לכבוד, ערך הבורסה לניירות ערך בת"א בע"מ באמצעות המגנ"א

ג.א.נ.,

הנדון: דוח מיידי בדבר שדרוג תשתיות

בהמשך לאמור בדוח התקופתי של החברה (כפי שפורסם ביום 10 במרץ 2011 (מספר אסמכתא: 2011-01-

075777 ; ר' סעיף 1.20 לדוח), בקשר עם כוונת החברה לפעול לשדרוג תשתיות ההפצה הקיימות שלה,

החברה מתכבדת להודיע בזאת, כי ביום 19 ביולי 2011 , אישר דירקטוריון החברה התקשרות בהסכמים

לביצוע שדרוג התשתיות כאמור.

על פי ההתקשרויות שאושרו, תרכוש טלקום (תאגיד בשליטה מלאה של החברה) מצדדים שלישיים

ציוד אופטי מתקדם, עבודות ושירותים לצורך שדרוג התשתיות, לרבות שירותי תחזוקה, בהתאם לפריסה

וללוחות הזמנים שיוסכמו בין הצדדים מעת לעת.

עלות שדרוג התשתית כאמור לעיל, הכוללת את עלויות רכישת הציוד והשירותים, לתקופה שעד סוף שנת

2014 , מוערכת על ידי החברה בשלב זה בסך של כ- 550 מליון ₪ למשך כל התקופה האמורה.

בכבוד רב,

– מערכות תקשורת בע"מ.

HOT תשדרג את תשתיות הרשת שלה בהשקעה של 555 מיליון ש"ח

תהיה חברת הטלקום הראשונה בישראל שתפעל על גבי תשתית סיבים אופטיים

הרצל עוזר: " HOT נערכת לאספקת שירותי הדור הבא של הטלוויזיה והאינטרנט בישראל"

דירקטוריון HOT אישר אתמול השקעה של מעל לחצי מיליארד ש"ח, לשדרוג תשתית הרשת של החברה, כך

שתהיה הראשונה בישראל להעניק שירותי ואינטרנט על גבי תשתית מתקדמת של סיבים אופטיים.

עלות השדרוג ברשת החברה כוללת את ביצוע העבודות בשטח ואת רכישת הציוד והשירותים. הפרויקט צפוי

. להסתיים עד סוף שנת 2014.

שדרוג הרשת יאפשר ל HOT את הרחבת היצע השירותים המתקדמים ללקוחותיה בכל תחומי פעילותה של

הקבוצה, ובכלל זה: אספקת חבילות גלישה אולטרה מהירות באינטרנט, הגדלת מספר ערוצי ה- HD והתלת

מימד, הרחבת קיבולת התעבורה ברשת לטובת אספקת שירותי VOD משופרים ושירותים עתידיים נוספים.

פרויקט השדרוג של החברה יספק מענה לגידול הצפוי בשימושים ובאפליקציות הדורשים רוחבי פס גבוהים,

וישרת את החברה ולקוחותיה בעשור הקרוב.

במסגרת הפרויקט, יבוצעו עבודות תשתית הכוללות הנחה תת קרקעית של תשתיות סיבים אופטיים וציוד נלווה.

עבודות אלו יבוצעו על ידי מספר חברות קבלניות שנבחרו על ידי HOT בחודשים האחרונים.

ראוי לציין כי לאחרונה סיימה החברה פיילוט במספר רחובות בעיר רעננה, בעקבותיו הופקו הלקחים ליישום

הפרויקט בשטח.

הרצל עוזר, מנכ"ל HOT " : HOT רואה בשדרוג התשתיות לרשת סיבים אופטיים, קפיצת דור ביכולת להעניק

שירותי ואינטרנט מתקדמים, מהלך זה מבטא היטב את שאיפתנו להתאים את היצע השירותים שלנו

לצרכיו המתקדמים של הלקוח ולשמור על פער טכנולוגי מהמתחרים."

אפשר להגיד שעוד פחות משנתיים כבר נראה פה אנשים בפורום שמחוברים בסיבים אופטיים FTTB עם מהירויות אדירות.

תקוו שהוט תציע מהירות של 1Gb כלולה בטריפל בעלות של 329 שקל חחח... וכמובן גם 20 שקל לספק במהירות של 1Gb.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מפריע להם ?

הם יכולים כבר היום להציע מהירות של ג'יגה.

זה שבפועל תקבלו מה שתקבלו זה כבר סיפור אחר.

הוט אחראית (על פי נציג שלהם מהבוקר) אך ורק למהירות שאתם מקבלים בין ההוט בוקס בביתכם עד לאתר

http://speed.hot.net.il/ כל מה שמעבר לכך וכולל גלישה איטית, פינגים רעים בארץ ומחרידים לחו"ל, הורדה איטית ושאר טענות לא מענין אותם ולפי אותו נציג לא באחריותם.

אנא עיזרו לי. לא יודע להחליט אם לצחוק או לגחך.

בסוף אני עוד עלול לקלוט שהבדיחה היא על חשבוני ועל חשבון תאוותי לאינטרנט מהיר באמת במחיר שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראוי לציין כי לאחרונה סיימה החברה פיילוט במספר רחובות בעיר רעננה, בעקבותיו הופקו הלקחים ליישום

הפרויקט בשטח.

תלו לנו פתק בכניסה לבית ששדרגו את התשתית באיזור שלנו, לא טרחתי לקרוא הכל. יש לזה משמעות מעשית כרגע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HOTNET לא "קשורים" להוט

ואם אתה כל כך סובל, תעבור לספק אחר

אם כל אלה שסובלים, יסבלו בשקט

להוט נט תהיה סיבה טובה לחגוג עלינו

אני התחברתי לפני כ- 30 דקות לחברת נט במהירות 100 מגה

במידה ואני לא יהיה מרוצה, אני מרים טלפון ומבקש יפה שינתקו אותי באופן מיידי

גם ככה יש לי שיחות חינם מהוט, ככה שאני לא יהסס לשגע אותם אם צריך!

נ.ב.

הוט הורידה את המהירות הגלישה ל 30 מגה במסלולים החדשים ??? או שאני מדמיין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלו לנו פתק בכניסה לבית ששדרגו את התשתית באיזור שלנו, לא טרחתי לקרוא הכל. יש לזה משמעות מעשית כרגע?

גם אצלינו תלו, העבירו הכל לדיגיטלי..

מעניין לדעת, אם יש לך בוקס, בכמה ערוצים אתה מחובר, 4 או 8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שראיתי שחלק מחוברים עם 4 ערוצים וחלק עם 8

הרוב עם 4 ואצלי 8. מאחר ותלו אצלינו שלט עם מועד (שכבר עבר) שבו התבצע השדרוג לדיגיטלי חשבתי אולי יש קשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהורדה במהירות של 1Gbps צוואר הבקבוק הופך להיות ההארדיסק, לא?

אני לא מאמין שכל בית בישראל יש הארדיסק שמסוגל לכתוב ב125 מגה לשנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם השידרוג זה מעבר לשידורים דיגיטאלים בלבד אז זה משחרר להם כמה ערוצים על הכבל (יש שם איזה 150 ערוצים 38mbps כל אחד). המעבר בין 4 ל8 ערוצים זה מעבר ממהירות 150 מגה ל300 מגה שמתחלקים עם השכנים. הכבל באופן תאורטי יכול להעביר 6gbps אבל יש גם טלויזיה להעביר שם .

לבזק עם VDSL2 יש מגבלה של עד 100 מגה וגם את זה הם לא יכולים לספק אבל כל אחד רוכב על הכבל שלו עד המרכזיה. אם הבנתי נכון גם וגם מתכננים מעבר לfiber משהו כמו FTTB או FTTH . המהירות על fiber יכולה להיות מאוד גבוה בין 10gbps ל26tbps (השיא היום על single fiber עם ליזר אחד). אין ממש רעש בfiber ולא צריך ממש מגברים כי הטווחים יחסית קצרים.

אי אפשר להתקדם הרבה על הcoax או twisted pair שיש כיום. הגיע הזמן החליף את כל הכבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהורדה במהירות של 1Gbps צוואר הבקבוק הופך להיות ההארדיסק, לא?

אני לא מאמין שכל בית בישראל יש הארדיסק שמסוגל לכתוב ב125 מגה לשנייה

נכון. אבל אל תשכח שאם תשווק מהירות כזו היא תעלה המון כסף. ולמי שירשה לעצמו לרכוש מהירות כזאת תאמין לי שיש לו בבית מערך RAID או כונני .

ועד שבאמת המחיר יתחיל לרדת כבר יהיה נפוץ יותר כונני או הארדיסקים שתומכים במהירויות כתיבה גבוהות יותר.

אבל חשוב תמיד להתקדם, כדי שבעתיד לא נפגר אחרי כולם כמו תמיד.

חוץ מזה, צריך לשאול שאלה טובה יותר איזה שרת בעולם יביא לך מהירות הורדה של 1Gb ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...