דיון מקדים ל- Medal of Honor Warfighter - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים ל- Medal of Honor Warfighter

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המשחק כרגע פשוט לא משהו.

אני יודע שמדובר באלפא וזה אבל הגרפיקה נראית פשוט נוראית, הנשקים נראים ומרגישים זוועה

כולם הואגים עם מטול או MP7 ולנסות סנייפר במפה של האלפא זה כמעט בלתי אפשרי.

אני בטוח שהפינגים גבוהים ולכן לפעמים לא ברור איך האויב הצליח להרוג אותי

המשחק מקרטע למרות שהוא נראה רע ובלי קשר להגדרות הגרפיקה הוא לא יציב

אם זה אמור להוות סוג של תחרות לקול אוף דיוטי אז... זה לא יעבוד.

שיחקתי בזמנו בביטא של MOH2010 ואני זוכר שהמשחק הרגיש שם יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפתחת אחרת ואז זה היה BETA ולא ALPHA.

לא ראיתי שכולם משתמשים ב MP7/מטול. לי יצא איזה פעמיים או שלוש להרוג עם מטול וזה כי יריתי על אנשים שבמבנים או מאחורי הפינה.

הפינגים באמת לא יציבים במיוחד והגרפיקה דיי חרא, במיוחד הצמחיה והנשקים. יש גם מחסור נוראי ב AA שעוד לא הצלחתי לסדר, להפעיל דרך העריכה של הקובץ הגדרות לא שינה משהו, גם MLAA מהדרייבר לא שינה משהו :P

ברגע שמורידים את ההגדרות הגרפיות מגלים כמה המנוע של DICE כבד בהשוואה ל ID TECH/IWE...המשחקים נראים חרא בהשוואה לCOD ועובדים פחות טוב.

מה שהכי עצוב זה שאת כל הבדיקות הם עושים על גירסת המחשב ובכל זאת היא נראת ככה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנשק נראה זוועה והטקסטורה שלו מזכירה לי בורדרלנדס

באג ידוע תוריד גרפיקה ל-High.

לא יודע על מה אתה מדברים, ניסיתי כמה פעמם להרוג עם המטול ולא הצלחתי, עם הסנייפר, לעומת זאת, רשמתי הצלחה מרובה. המשחק חביב, עדיף על COD הודות לקלאסים השונים וה-Kill streaks המגוונים, אבל קצת נמאס מהמתכון הלעוס של Flag based TDM. ממה שדיברתי ב-TS עם אנשים מ-CT יהיה גם מפות סטייל Rush שהיו ב-MOH הקודם.

מה שאני לא מבין זה האם לא יהיו Attachments? קצת 2001 כזה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כאילו לנשקים עכשיו יש כמה תוספות, קשה לי להאמין שזה ישאר ככה.

את האמת לא אהבתי כל כך את ה Kill streaks, מערכת טיפה לא נוחה. את האמת הקלאסים זה דיי בולשיט, בסופו של דבר אתה עושה אותו דבר גם ב COD ומתאים לך כמה קלאסים בהתאם לצורה שאתה רוצה לשחק. אפליו עדיף את המערכת הגמישה של COD, זה לא שיש פה חשיבות לקלאסים :P

לש רצים עם מטול כמו ב COD, אם אתה רואה מישהו באחד מהחלונות או רואה מישהו חוזר אחורה בשביל שלא תהרוג אותו אז עוברים למטול וזה הריגה מאוד קלה :nixweiss:

לא משנה איך שיניתי את ההגדרות הנשקים והצמחיה נראים חרא.

היום כל פעם שניתי לשחק היה LAG SPIKE כל כמה שניות וזה היה בלטי אפשרי...גם הרשימת שרתים לא מציגה PING, רק כותב איזה מספר (לא משנה אם זה שרת באירופה או צפון אמריקה, כתוב 156 בכולם). איך אפשר לפתח משחקי במשך 20 שנה ולא להצליח לעשות רשימת שרתים שעובדת :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי ל HIGH , אמנם קיבלתי בוסט בפריימים אבל עדיין נראה זוועה.

הקלאסים חביבים אבל לא משהו שלא ראינו ואין להם באמת משמעות מלבד קילסטריקים שונים ונשקים אחרים

ולא יודע אם שמתם לב אבל בשנים האחרונות הגודל של הנשק הראשי פשוט הולך וגדל ומכסה כרבע מסך

ומילא הנשקים היו נראים טוב אבל ברוב המשחקים מדובר בגוש מכוער בצורת ,

חבל.

call_of_duty_2_patch-291081-1253677154.jpeg

battlefield-2.jpg

601px-BF3-AK-1.jpg

medal-of-honor-warfighter-thumbnail.jpg

107d1337622413-black-ops-2-threatened-medal-honor-warfighter-warfighter-ss.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר באלפא, לא בטא אפילו ועוד סגורה, ואתה מתלונן על זה שאין פינג?! מה נסגר איתך בנאדם?

לי דווקא הכי הציק זה ה-Tank stance שיש ל-Support זה מה זה לא קשור בשיט. מה זה RPG או FPS?!

הורדתי ל HIGH , אמנם קיבלתי בוסט בפריימים אבל עדיין נראה זוועה.

הקלאסים חביבים אבל לא משהו שלא ראינו ואין להם באמת משמעות מלבד קילסטריקים שונים ונשקים אחרים

ולא יודע אם שמתם לב אבל בשנים האחרונות הגודל של הנשק הראשי פשוט הולך וגדל ומכסה כרבע מסך

ומילא הנשקים היו נראים טוב אבל ברוב המשחקים מדובר בגוש מכוער בצורת ,

חבל.

השינוי בגודל הנשק נובע בשל הקטנת ה-FOV, מאחר ועל קונסולה, כשצופים בטלוויזיה מ-3 מטר, גם אם היא 50 אינטש, בלתי אפשרי לראות אוייבים שרחוקים ממך ביותר מ-50 מטר עם FOV 90.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני מתלונן על זה שאין פינג והרשימת שרתים לא עובדת כמו שצריך, זה ברור שהם לא יסדרו את זה עד יציאת המשחק (כמו שהם לא סדרו את זה במשחקים הקודמים שלהם). כמה קשה זה יכול להיות לעשות רשימת שרתים שעובדת? המפתחות של EA הן היחידות שלא מצליחות לעשות את זה כמו שצריך :facepalm:

הגודל של הנשקים באמת ניהיה מוגזם בשנים האחרונות :P נראה לי שחלק גדול מזה זה כי המשחקים יוצאים לקונסולות ושם משחקים על מסכים הרבה יותר גדולים ונשק קטן יראה מוזר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך גדול, גם הנשק גדל בהתאם לרזולוציה.

לי זה מציק בעין לראות בצד ימין למטה בגודל טנק מיניאטורי

אבל לקונסולות באמת יש חלק גדול מהשינוי הזה מסיבות אחרות שקשורות לפורט

מה שאני לא מבין זה האם לא יהיו Attachments? קצת 2001 כזה לא?

מקווה בשבילם שיהיה, זה אפילו קצת ניינטיז שאין

לא כולם אוהבים סקופ (אני שונא)

לי דווקא הכי הציק זה ה-Tank stance שיש ל-Support זה מה זה לא קשור בשיט. מה זה RPG או FPS?!

הרגע שיחקתי איתו והאמת שדי התחבב עליי למרות שבמצב הטנק אתה איטי כמו צב וטוען כמו צב חולה

אבל צודק, לא קשור למולטי בשיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

GT הודיעו שהביקורת למשחק תצא מאוחר כי EA לא מביאים להם את המשחק לפני תאריך היציאה. סימן לא מעודד במיוחד, מדובר באתר דיי גדול...אם זה נכון לאתרים נוספים זה יכול להראות חוסר אמון רציני במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...