דיון מקדים ל- Medal of Honor Warfighter - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים ל- Medal of Honor Warfighter

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הראשון היה אדיר!!לי אישית היה לפחות 100 שעות משחק איתו ועדיין לא שעמם אותי, מבחר הנשקים היה די זעום אבל שרדתי...

אני רק מקווה שזה לא יהיה עוד איזה פורט מקונסולות אלא שישתמשו במלוא הכח של FORSTBITE 2 וביאו גרפיקה איכותית כמו של BF3 אם לא יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שיהיה פצצה של משחק !!!

אני לא יודע מה עם שאר האנשים , אבל מאוד אהבתי את האחרון בסדרה .

למרות שהמולטי שלו לא היה בשמיים , לא היו קבוצות/חוליות (סקוואדים) , מערכת הריספאון הייתה על הפנים וגם המפות הקטנות כאילו לא היו קשורות למשחק בכלל...

לעומת זאת האלילה בסינגלפלייר.... אוף , פשוט פצצה !

בכל מקרה , מקווה רק שבחדש לא ישימו את המפות הקטנטנות האלה שוב פעם :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לסינגל שלו - מה שבסופו של דבר יקבע את הערך של המשחק (עבור רבים) זה המולטי.

ואני לא רואה כרגע איך DICE תעשה מולטי של MOH שיהיה יותר טוב מזה של BF3 (מבחינת תוכן) או כזה שימשוך שחקנים מBF3 לMOH.

במיוחד שDICE מתכננת לאותה תקופה כמה DLC'S לBF3...

בקיצור, זה נראה כמו הניסיון של DICE להוציא משחק כל שנה כדי להתחרות בCOD (בכמות משחקים, לאו דווקא באיכות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

EA Medal of Honor Warfighter SureFire Partnership

EA Medal of Honor Warfighter Trijicon Partnership

החברה שמפתחת את המשחק , זאת אותה חברה שעשתה את הסינגלפלייר במשחק הקודם , כמו שהזכירו פה מקודם ...

והחברה נקראת DANGER CLOSE .

danger-close-games_1279839086.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול להיות אופטימי מדי. אני ממעטים שאהבו את הראשון אבל שיחקתי רק את MULTI שנעשה על ידי DICE.

SINGLE PLAYER היה פשוט נוראי עם כל כך הרבה באגים. בשבילי הכי חשוב זה MULTI ואני חושב שהם יהרסו אותו בדיוק כמו הרסו SINGLE PLAYER במשחק הקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה נחמד אבל לא הייתי מצפה לשינוי גדול מהקודם, בכל זאת אותם מפתחים. בקודם לפחות היה גם את DICE (למרו תשתיהיו בטוחים ש DICE עוזרים בפיתוח).

נ.ב

danger close + victory = EALA

הם פשוט פצלו את הסטודיו ושינו שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...